Як висловлює свій гнів кожен знак Зодіаку

Не має значення, наскільки у вас спокійна й урівноважена вдача, тому що ви все одно коли-небудь розізлитесь. Людина може бути дуже запальною, але чи триває його напад злості довго, чи він накопичує її всередині себе, поки одного разу не випустить її назовні? Факт залишається фактом – злитися може кожен.

Існує багато видів злості і стільки ж способів її висловити. Але чи є ваш спосіб прояву гніву суто індивідуальною рисою або ж якось пов’язаний зі знаком Зодіаку, під яким ви народилися? Ознайомтеся з інформацією нижче та перевірте, чи існує така залежність.

Овен: викликає роздратування

Овни вважаються наймолодшим знаком Зодіаку, а тому схильні вихлюпувати свій гнів, не звертаючи уваги на те, як це може вплинути на оточуючих. Вони не стануть прикрашати свої почуття, якщо в цей момент їх переповнює злість на вас. Тому тримайте вухо гостро. Полум’я люті Овнів легко спалахує й так само швидко затухає, якщо людина, яка стала її причиною, ігнорує їх і зберігає самовладання. Овни миттєво заспокоюються, відчуваючи при цьому глибокий жаль за свою поведінку. Але це не завадить їм зробити те ж саме через якийсь час.

Телець: накопичує злість, а потім вибухає

Коли Тельці починають на вас злитися, спочатку вони будуть давати вам легкі натяки, залишаючись тихими і спокійними, а потім, немов вулкан, почнуть викидати потоки гніву, руйнуючи все на своєму шляху. Народжені під цим знаком легко виходять з себе, і коли це відбувається, Тельці починають кидатися речами і повністю випускають пару на кривдника. Навряд чи вам захочеться виявитися на їхній лінії вогню.

Близнюки: багато базікають

Близнюки обожнюють говорити, тому їхнє бажання кричати в пориві злості цілком закономірно. Вони кидаються саркастичними і рідкісними, але дуже поганими словами. Але оскільки у Близнюків є як темна, так і хороша сторона, то крик – далеко не єдиний їхній спосіб виказати свою злість. Вони можуть бути холодними, розважливими і буквально поранити ваше серце своїми уїдливими зауваженнями. Що б ви не робили, не здумайте засуджувати Близнюків або нав’язувати їм свою думку щодо того, що їм потрібно робити зі своїм життям, інакше станете мішенню для їхнього гніву.

Рак: відчуває цілий букет емоцій

Якщо Раку розлютити, то він спочатку ображається, а потім (якщо ніхто не «купився») переходить на пасивно-агресивну поведінку, і в кінцевому підсумку ховається у своєму панцирі. Будьте обережні: навіть попри те, що Рак сховався, не варто думати, що його можна ігнорувати – це саме той час, коли потрібно показати йому всю свою любов і доброту. Але якщо Рак так і не отримав бажаного, його тихий гнів переросте в крик, і варто йому здатися, що його почуття ніхто не сприймає всерйоз, він зірветься. А тоді вихлюпуються назовні всі накопичені емоції і невиражені почуття злості, тягнуться ще з минулого.

Лев: гарчить як справжній цар звірів

Коли Лев злиться, він виходить за рамки і випускає на волю всю свою лють. Він гарчить, і чим голосніше це гарчання, тим краще Лев себе почуває. Образлива мова це їхній головний спосіб зачепити противника. Коли вони зляться, то думають тільки про себе, а не про те, що їх спалах гніву робить з оточуючими. Горді леви здатні пробачити вам за заподіяну образу або біль, але самі ніколи не стануть вибачатися за свою поведінку.

Діва: ловлення у власних почуттях

Від прояву гніву Дівам стає ніяково, тому вони намагаються стримувати злість в собі до тих пір, поки не вихлюпнули її на щось неважливе. Внутрішня злість Діви часто призводить до порушень травлення і інших захворювань. Вона бачить, що її розуміють неправильно, і коли її гнів все ж вийде назовні, то поставить всіх в заплутане і скрутне становище. Як правило, нервовий зрив у таких людей викликаний не якась миттєва причина, а те, що відбулося в далекому минулому. Тому, Діви, якщо ви зможете хоч на хвилину відволіктися від своїх сліз і грюкання дверима, то побачите, що ні ви, ні ваша поведінка, ні на кого не діють.

Терези: приховане кипіння

Що в цьому світі Терези ненавидять більше, ніж конфлікти? Нічого. Ці люди вважають за краще не демонструвати свій гнів, вважаючи його недоречним проявом емоцій, який не вписується в їхній привабливий образ. Попри те, що Терези намагаються бути вище злості, все ж інколи вони неспроможні стриматися і виходять із себе. Якщо таке трапляється, то вони впевнені, що прояв їхніх почуттів на той момент було єдиним можливим виходом із ситуації. А Терези можуть виправдати абсолютно все.

Скорпіон: джерело емоційного хаосу

Розсердити Скорпіона – справа не з простих, але якщо вам вдалося це зробити – біжіть! Їхній спопеляючий погляд викликає мурашки по шкірі, їхня мова сповнена сарказму і поганих виразів. Вони не відносяться до людей, здатних пробачити і забути, і вже тим більше не стануть поводитися так, немов нічого не сталося. Остерігайтеся оскаженілого Скорпіона, тому що емоційні руйнування від його гніву навряд чи вам сподобаються.

Стрілець: вогненна куля

Стрільці – це знак вогню, що пояснює їхню миттєву запальність. У моменти злості ці особистості не скупилися на слова, що, втім, не робить їх менш болючими. Якщо ви засмутите Стрільця, він не стане викреслювати вас зі списку своїх друзів в соціальних мережах, ні в реальному житті. Кращий спосіб впоратися з розгніваним Стрільцем – відвести його в сторону, тому що він схильний заходити так далеко, що в підсумку може забути, що його так розлютило.

Козоріг: крушити і шматувати

Козороги зляться дуже сильно, але не проявляють своїх емоцій, поки їхньому терпінню не прийде кінець. У нападі гніву ці особи схильні трощити все навколо, і будуть дуже жорстоко критикувати противника. Козоріг відкрито каже, що ви його розчарували, але ні за що не зізнається, що ви вивели його із себе. Коли він вибухає від злості, то зовсім на себе несхожий і валить оточуючих в шок.

Водолій: відключення від реальності

Найчастіше Водолії досить врівноважені, і на те, щоб розлютити їх, доведеться витратити чимало зусиль. Перша лінія оборони розсердженого Водолія – обмежити спілкування з кривдником, завести автомобіль і їздити по окрузі, поки йому не полегшає. Представники даного сузір’я намагаються не звертати уваги на збудник гніву в надії, що вони їм вдасться зберегти самовладання. Якщо це у них не виходить, Водолії буквально вибухнути від злості й в остаточному підсумку втрачають терпіння. І хоча вони можуть спустити на гальмах всі свої негативні емоції, їм все ж може знадобитися якийсь час, перш ніж знову заговорити з об’єктом своєї злості.

Риби: атракціон емоцій

Риб весь час переповнюють почуття, і це дуже добре, тому що вони не дуже часто виходять із себе. Але коли Риби зляться, вони страшні у своєму гніві, хоч і виливають всю злість виключно на себе. У піку гніву ці особи можуть бути жорстокими, приводити до саморуйнування, а їхні яскраві фантазії сповнені драматизму. І як тільки злість стихне, Рибам знадобиться якийсь час на те, щоб залікувати свої душевні рани.

Оригінал