Про що знаки Зодіаку брешуть самі собі

Ви можете спробувати бути абсолютно чесним, але ви, ймовірно, часом все ж таки дозволяєте собі трохи кривити душею. Особливо це стосується таких моментів, коли ви брешете самому собі, намагаючись себе в чомусь переконати або придумати відмовку. А є такі знаки зодіаку, яким просто дуже зручно брехати собі й оточенню, причому вони настільки переконливі, що самі починають вірити у свою брехню.

Овен – “Я все ретельно вивчив і обдумав, перш ніж зробив це”

Овен відомий тим, що він любить ризик. Цей знак дуже безрозсудний, імпульсивний і відчайдушний. Якщо Овен задумав щось зробити, він спочатку саме зробить, а подумає про це пізніше. Вивчення і ретельна перевірка чогось потребуватимуть надто багато часу, а це не для стрімкого Овна.

Телець – “Якщо ти хочеш зустрічатися з іншими людьми, немає проблем”

Тельці – це страшенно ревниві власники. Якщо вони перебувають із кимось у стосунках, то категорично не сприймають, якщо їхній партнер спілкується і зустрічається з ким-небудь іншим (навіть із близькими друзями).

Близнюки – “Мені більше нічого сказати”

У Близнюків завжди є свої контраргументи або точка зору. Вони дуже товариські й балакучі: мовчати Близнюки точно не стануть, як і не триматимуть свої думки при собі.

Рак – “Усе нормально. Мої почуття зовсім не зачеплені й не постраждали”

Рак не вирізняється товстошкірістю. Якщо ви думаєте, що ви їх засмутили, ви, ймовірно, так і зробили. Цей знак дуже чутливий, вразливий і сприйнятливий, і він здатний розридатися навіть від безневинного жарту на його адресу.

Лев – “Я саме такий, яким ви мене бачите”

Лев, безумовно, хоче здаватися кращим для зовнішнього світу, але, коли він один, у нього можуть бути свої темні моменти в настрої, як і у всіх інших. Лев може виглядати завжди впевненим у собі, але в нього є проблеми із самооцінкою та потреба у схваленні й визнанні.

Діва – “Я взагалі нічого не знаю, я обов’язково завалю цей іспит”

Дівам постійно потрібно знати на все відповіді. Вони не тільки добре розуміють предмет, але ще й, імовірно, проводили додаткові дослідження і отримали масу знань. Діва дуже рідко зазнає невдачі.

Терези – “Ви були чудові”

Терези – це зодіакальні дипломати, і вони скоріше озвучать невелику брехню, ніж зашкодять чиїмось почуттям. Вони завжди говоритимуть вам, що ви були фантастичні, навіть якщо це не так. Їм дуже складно дати вам конструктивну критику, якщо тільки ви не пообіцяєте їм, що абсолютно не образитеся.

Скорпіон – “Немає проблем, я прощаю тебе”

Скорпіону дуже не подобається, коли йому брешуть, тому, якщо він спіймає вас на брехні, для нього це проблема, і навряд чи він вас пробачить. Спробуйте розлютити Скорпіона, і він обов’язково жорстоко помститься, тож одразу ж починайте посипати голову попелом і глибоко каятися у скоєному вами.

Стрілець – “Я жити без тебе не можу”

Стрільці схильні перебільшувати, а не відверто брехати, і вони можуть говорити людям те, що, на їхню думку, ті хочуть почути. Цей знак не схильний до глибоких почуттів, і його любов і прихильність зазвичай дуже швидко випаровуються.

Козоріг – “Я чудово вмію розслаблятися і добре проводити час”

Козороги – найзавзятіші трудоголіки Зодіаку. Вони постійно працюють, і їм весь час здається, що вони роблять все одно недостатньо. Вони можуть лежати на гавайському пляжі, але їхній мозок все ще працює понаднормово.

Водолій – “Я хочу знати все, що ви відчуваєте”

Водолій абсолютно не розуміє, що ви відчуваєте, і він також вважає за краще тримати свої емоції при собі. Почуття, враження, хвилювання та емоційні прояви не включені до списку фаворитів Водолія.

Риби – “Я почув кожне твоє слово”

Риби люблять проводити час у своєму вигаданому світі і не завжди концентруються на оточуючих. Їм властиво витати в хмарах і слухати вас краєм вуха. Найчастіше Риби просто не зможуть повторити вам те, що ви їм щойно розповіли.