Гороскоп на 28 травня 2023 року

Овен ♈

Хтось грубий і невихований може спричинити вам певні труднощі цього ранку, але водночас ця людина допоможе вам подивитися на своє життя збоку і покаже вам, ким би ви не хотіли стати. Вона покаже, що не потрібно робити, тому зверніть увагу на неї та її поведінку. Останнім часом Ви ухвалювали правильні рішення, тому ігноруйте, якщо ця особистість критикує Вас або дає непрохані поради. Просто мило посміхайтеся і пропускайте його слова повз вуха.

Телець ♉

Остерігайтеся людей, які здаються занадто хорошими, щоб бути правдою, тому що, швидше за все, так і є. Ви прекрасно відчуваєте людей, тому якщо Ви переживаєте, що той, хто робить великі заяви, просто базікає язиком, попередьте начальство про свої побоювання. Немає нічого поганого в тому, щоб вимагати доказів, перш ніж брати до відома чиїсь розповіді. Ваш скептицизм може здійняти галас, але врешті-решт убереже всіх від стресу і жалю. Вам за це тільки подякують.

Близнюки ♊

Вашою рушійною силою в житті будуть емоції, але це потрібно змінювати. Вам варто більше думати головою і менше серцем. Це не спрямує Вас у неправильне русло, але може водити Вас по колу. Обміркуйте все гарненько і побудьте наодинці з собою, якщо відчуваєте в цьому необхідність. Практичність – це не дуже привабливо, але це безумовно мудрий хід. Спокуси незабаром зникнуть, щойно ви подивитеся на них критичним поглядом.

Рак ♋

Не приймайте поспішних рішень. Ви маєте гарненько все обміркувати, починаючи від вибору кавового напою, який ви хочете замовити, і закінчуючи інвестиційним фондом, якому можна довіритися. Ваша інтуїція рідко вас підводить, але зараз вас може відволікати зайва емоційність. Якщо ви сумніваєтеся, або у вас немає часу, запитайте чиюсь думку. Немає нічого поганого в тому, що вам необхідна чиясь допомога.

Лев ♌

Минуле повертається не для того, щоб переслідувати вас, а для того, щоб підбадьорити. Чи то старе кохання, яке повертається в місто, щоб подивитися, чим Ви займаєтеся, чи то старе фото, що пробудить веселі спогади, чи то навіть пісня по радіо, що нагадає Вам про відпочинок у літньому таборі, Ваше минуле раптово стане сьогоденням. Сьогодні прекрасний день, щоб помандрувати закутками своєї пам’яті.

Діва ♍

Метушачись по колу в шаленому темпі, Ви не зможете завершити свої справи – це тільки створить напругу і викличе стресовий стан. Вам варто уникати багатозадачності. Краще зосередьтеся на чомусь одному. Ближче до кінця дня ви нарешті знайдете відповідний вам ритм.

Терези ♎

Постарайтеся зробити вивчення іншої культури своїм новим хобі – завдяки різним вірам і звичаям у Вас можуть з’явитися свіжі ідеї або натхнення розв’язати давню проблему, яка Вас турбувала. Нові способи мислення та точки зору дадуть Вам творчий поштовх. Вони наповнять Вас ентузіазмом, якого Вам так довго не вистачало. Сьогодні чудовий день, щоб вийти зі своєї зони комфорту і вступити в чийсь світ.

Скорпіон ♏

Постарайтеся уникнути будь-яких спонтанних покупок зараз, особливо дорогих товарів. Розкидаючись грошима, не подумавши, наприклад, викликаючи таксі, коли Ви цілком можете пройтися пішки, Ви можете порушити той баланс, якого так наполегливо домагалися. Постарайтеся користуватися готівкою замість банківських карт. Таким чином, Ви будете усвідомлювати, що віддаєте щось щоразу, роблячи покупку.

Стрілець ♐

Сьогодні для когось Ви будете джерелом натхнення, і вони не посоромляться Вам про це сказати. Можливо, спочатку вас збентежить така увага, але потім ви звикнете. Не пропустіть шанс побути в центрі подій, адже це не триватиме довго. Насолоджуйтеся, поки можете, і вірте в те, що заслуговуєте на всю похвалу, яку отримуєте.

Козоріг ♑

Ви занадто ідеалізуєте нову людину у своєму житті? Якщо у Вашому колективі з’явилася людина, яка нікому, крім Вас, не подобається, то Вам варто переглянути свою об’єктивність. Ваше прагнення бачити тільки позитивні сторони в людях є благородним і чарівним, але не завжди безпечним. Особливо якщо йдеться про людей, які можуть заподіяти шкоду. Річ не в засудженні людини, а в оцінці її поведінки. Не варто миритися з поганими звичками.

Водолій ♒

Ваші друзі хочуть для Вас тільки хорошого, тому прислухайтеся до їхньої думки і дотримуйтесь їхніх порад. Ваш темп може привести Вас швидше туди, куди Ви хочете, але він також може залишити кількох важливих людей позаду. Тому призупиніться і проведіть час із тими, хто вам дорогий. Повечеряйте разом, поговоріть телефоном або вирушайте у спільну подорож. Єдине, що Вам зараз буде потрібно, щоб залишатися самим собою, – це проводити якомога більше часу з Вашими коханими.

Риби ♓

Не приймайте за чисту монету все те, що вам говорять сьогодні. У цій ситуації незгода не тільки прийнятна, а й розумна. Якщо у Вас інша точка зору, скажіть про це. Звісно, зробити це варто найтактовнішим способом. Компроміс можливий, і те, що Ви відстоюєте свою думку, – чудова можливість справити враження на впливових людей. Вони поставляться до цього з повагою.