Як справлятися зі стресом кожному знаку Зодіаку

Деякі люди вважають, що турбота про себе означає щось тимчасове, наприклад, похід в салон краси чи прийняття пінної та ароматної ванни, а для когось – це поїдання улюблених цукерок. Насправді турбота про своє тіло, розум і психологічний стан – це більш глибинні поняття, і не дивно, що для різних людей вони можуть відрізнятися. Хоча для кожного з нас можна знайти щось спільне.

Сьогодні ми хочемо розповісти вам, як згідно з астрологією і її обчисленнями, можна впоратися зі стресом. Питання, до речі, актуальне для будь-якого часу. Давайте ж дізнаємося, як справлятися зі стресом кожному знаку Зодіаку.

Водолій (20 січня – 18 лютого)

Навіть Водолії втомлюються весь час бути самотніми вовками, хоча всі твердять, що їм потрібна свобода і більше особистого простору, але все повинно бути в міру. Якщо ви Водолій, то вам буває важко визнати, що вам час від часу потрібна допомога, через це всі складності світу осідають на ваші тендітні плечі. Але ж можна попросити когось із близьких про допомогу, адже вони завжди готові вам допомогти.

Щоб краще піклуватися про себе, почніть зі спілкування з друзями та сім’єю – ви зрозумієте, наскільки вони дійсно можуть полегшити ваші переживання. Підтримка дорогих людей може бути безцінною, особливо коли ви знаходитесь в стресовій ситуації.

Риби (19 лютого – 20 березня)

Як дуже творчій душі, вам іноді здається, що вам не вдається розвивати цю сторону себе так часто, як хотілося б. Буде корисно виділити час, щоб висловити свою оригінальність. Коли ви займаєтеся тим, що вас цікавить і доставляє справжнє задоволення, ви розслабляєтеся і заряджаєтеся позитивом.

У довгостроковій перспективі ви будете почувати себе набагато менш напружено, якщо будете знаходити час для себе і розкриття своїх навичок і талантів.

Овен (21 березня – 19 квітня)

У  Овнів багато надлишкової енергії. У вас приголомшлива сила волі та мотивація, і це наповнює ваше повсякденне життя. Коли у вас немає виходу для своєї енергії, ви можете почати турбуватися і навіть злитися. 

Займіться кікбоксингом, Зумбо або якимись фізичними вправами, щоб виплеснути накопичену енергію. Таким чином ви не тільки будете тримати себе у відмінній фізичній формі, але і повеселитесь, скинете стрес і напругу, що нагромадилася.

Телець (20 квітня – 20 травня)

Як Телець, ви любите прекрасні та комфортні речі, якими ви намагаєтеся себе оточити, але іноді відчуваєте себе настільки захопленим рутиною, що у вас немає часу їх цінувати. Хоча важливо мати встановлений графік, ви заслуговуєте деякої перерви і релаксу. Почніть збирати гроші на поїздку в гарне місце, туди де ви давно хотіли побувати. Коли відчуєте, що у вас є на це час і бажання, то вирушайте в подорож.

Близнюки (21 травня – 20 червня) 

Жінки-Близнюки схильні приймати імпульсивні рішення – це тому що ви дуже емоційні. Щоб звести до мінімуму стрес, постарайтеся більше часу обдумати свій вибір, перш ніж приймати його. Так ви уникнете безлічі помилок і жалю. Ви виявите, що є певні речі, які варті вашої енергії, а на інші навіть не варто її витрачати. Зі стресом можна боротися, головне робити це з оптимізмом і вашою прекрасною посмішкою.  

Рак (21 червня – 22 липня)

Як Рак, ви сповнені стількох емоцій, що можливо, навіть не знаєте, як з ними впоратися. Почніть завжди носити з собою невелику записну книжку. Кожен раз, коли ви відчуваєте себе пригніченим, записуйте свої думки. Коли ви бачите, що ваші проблеми записані на папері, вони перестають здаватися такими значними.

Пізніше, перечитавши свої записи, вам буде легше зрозуміти свої тривоги та думки. Все буде здаватися набагато простішим і яснішим. Таким чином та частка стресу, яка щодня вас мучить, може істотно зменшитися. Вчіться розуміти свої емоції та переводити їх з негативних в розряд позитивних.

Лев (23 липня – 22 серпня)

Як справлятися зі стресом? Лев  любить бути в центрі уваги, але постійно перебувати «під прицілом» може стомлювати та навіть викликати стрес. Переконайтеся, що ви знайшли час побути на самоті. Щоб відновити сили та відпочити від зайвої уваги друзів, коханих і знайомих. Можливість самопізнання може відкрити очі та освіжити ваші погляди на життя. Побути на самоті, може бути дуже корисно.

Діва (23 серпня – 22 вересня).

Як Діва, ви іноді відчуваєте величезний тиск на себе, і частіше за все, його ви створюєте самі. Щоб переконатися, що все у вашому житті ідеально і під контролем, ви витрачаєте багато часу і зусиль. І цей образ мислення обов’язково викличе у вас стрес. 

Якщо ви відчуваєте, що ситуація виходить з-під вашого контролю, придбайте якийсь планувальник. Вам потрібно буде зняти величезне навантаження з ваших плечей, щоб все, що вам потрібно зробити, було записано в одному місці. Так ви будете почувати впорядкованість і більше спокою.

Терези (23 вересня – 22 жовтня)

Терези цінують все інтелектуальне. Однак з вашим щільним графіком може здатися, що у вас рідко буває час займатися улюбленою справою. Виділіть трохи часу для читання – одна година в день або кілька разів на тиждень. Це може розширити ваш кругозір і стимулювати ваш мозок, даючи вам відпочити від стресу у повсякденному житті.

Скорпіон (23 жовтня – 21 листопада)

Скорпіону складно відкриватися новим людям і вирішувати, кому довіряти. Замість того, щоб замкнутися в собі, спробуйте піти до своїх найближчих друзів, щоб дізнатися іншу думку. Вони дадуть вам пораду, яку вам потрібно почути, особливо якщо ви когось побоюєтеся. Таким чином ви не будете заганяти себе в стрес, а будете відчувати себе більш впевнено та осмислено.

Стрілець (22 листопада – 21 грудня)

Як справлятися зі стресом? Стрільці – справжні ідеалісти, їхні голови зазвичай витають у хмарах і думках про нові пригоди. Іноді вам здається, що час від часу необхідно «тікати» від реальності, але все ж, добре б було навчитися краще заземлити себе. Намагайтеся дивитися на речі зі здоровою часткою реалізму, і якщо виникають якісь труднощі, то не тікайте від них, а намагайтеся з ними впоратися.

Козоріг (22 грудня – 19 січня)

Ви можете настільки зосередитися на своїх прагненнях, що навіть забуваєте про людей, яких любите. Як і Водолії, намагайтеся частіше оточувати себе друзями та сім’єю, приділяти їм більше свого часу. Зрозумійте, що це не тільки ви даруєте їм свої сили та енергію, у вас відбувається здоровий обмін енергіями. Ті, хто любить вас, буде наповнювати вас позитивом і благодаттю.

Навіть якщо ви думаєте, що вони можуть зашкодити вашому успіху, віднявши такий дорогоцінний час, ви будете здивовані тією допомогою, яку вони готові надати вам на цьому шляху.

Оригінал