Гороскоп на 17 серпня 2023 року

Овен ♈

Якісь із Ваших особистих стосунків загострюються і, на жаль, не в хорошому сенсі. Дрібні роздратування перетворюватимуться на повноцінні сварки. Щоб цьому запобігти, вам потрібно уникати людей, які часто виводять вас із себе. Крім цього, якщо ви збираєтеся відвідати друга, якого давно не бачили, майте на увазі, що він не дасть вам і слова сказати. Ви будете багато слухати і мало говорити.

Телець ♉

Постарайтеся бути відкритими і щирими в сердечних справах. Іноді складно залишатися гранично чесними, але це набагато краще, ніж пом’якшувати правду дрібною брехнею. Занадто часто ця невелика брехня призводить до зворотного результату. Що щирішим Ви можете бути, то більше шансів на те, що інші будуть відвертими з Вами, тож приготуйтеся почути правду і ставтеся терпимо до тих, хто говорить так, як воно є насправді. Існує щось, про що Ви ще не знаєте, і сьогодні це питання буде розкрито.

Близнюки ♊

Вам належить зробити важливий вибір. Ви можете або витратити всі свої сили на спроби уникнути будь-яких можливих конфліктів, або отримати задоволення від дискусій з тими, чиї думки та думки відрізняються від Ваших. Виберіть другий варіант, і Ви відчуєте себе впевненіше. Чому Ви боїтеся почути те, з чим не згодні? Зробіть крок уперед і послухайте те, що співрозмовник хоче Вам сказати. Вислухайте його аргументи. Або він Вас зможе переконати, або Ви отримаєте величезне задоволення, вказуючи на недоліки в його логіці.

Рак ♋

Коли мова зайде про вкладення грошей, правильною стратегією буде залишатися обережними і пильними. Але коли справа дійде до прояву своїх емоцій, чим марнотратнішими Ви будете, тим краще. Поділіться сьогодні своєю радістю з оточуючими, навіть якщо вам здається, що у вас її не так багато. Незабаром Ви помітите, що як тільки Ви почнете ділитися щастям з іншими людьми, Ви самі станете набагато щасливішими. Порадійте тому, де Ви і чим займаєтеся – і Ви знайдете ще більше приводів для гарного настрою.

Лев ♌

Без сумнівів, для того, щоб зав’язати нові знайомства, потрібно трохи впевненості в собі. Але для того, щоб зустріти правильних людей, ще знадобиться удача – вам необхідно буде опинитися в потрібному місці в потрібний час. Сьогодні у Вас буде і удача, і впевненість. Ви особисто зустрінетеся з тим, чия думка для вас дуже багато значить. Не йдіть назад і не бійтеся поставити йому кілька запитань. Найгірше, що може трапитися, – це те, що він не відповість. Але великі шанси того, що у вас зав’яжеться захоплива для вас обох бесіда.

Діва ♍

Коли мета занадто легка для досягнення, вона не приносить так багато задоволення, як важко вистраждана перемога. Тому виберіть сьогодні складніший маршрут і не ставтеся надто суворо до того, чого хочете або не хочете робити. Найбільші складнощі з’являються тоді, коли Ви відкриваєтеся і говорите Всесвіту, що готові до чого завгодно. Шукайте те, що вас буде трохи лякати і через що вам доведеться покинути свою зону комфорту. Це завдання наповнить Вас гордістю, яка зі свого боку підвищить Ваше самолюбство.

Терези ♎

Стосунки з кимось із Вашого оточення стають не тільки цікавішими, а й заплутанішими. Вам належить знайти творчий підхід до вирішення цієї проблеми, щоб тримати цю людину на відстані доти, доки Ви не визначитеся, яку роль вона має відігравати у Вашому житті. Пам’ятайте, що конкретно в цій ситуації Вам потрібно зробити все в правильному порядку. Якщо він зможе змусити Вас сказати або зробити щось, коли Ви ще не будете до цього готові, все відбудеться не так, як має бути.

Скорпіон ♏

Сьогодні Ви будете настільки схиблені на подоланні якоїсь перешкоди, що втратите лік часу. В одну мить Ви позіхаєте в променях ранкового сонця, а наступної – вже настає захід сонця. Щойно час минає, він іде назавжди. Постарайтеся якомога сильніше відчути кожен момент цього дня. Зверніть увагу на людей, які вас оточують, і події, що відбуваються навколо, і у вас з’являться корисні спостереження. Не сприймайте нічого як належне в цьому житті.

Стрілець ♐

Сьогодні у вас з’являться цікаві можливості, які можуть навіть лякати вас, але якщо ви зосередитеся на тому, яку користь вони можуть вам принести, то матимете дедалі більше й більше бажання скористатися шансом. Ну ж бо, погоджуйтеся! Настають нові зміни, які додадуть Вам впевненості рухатися в новому напрямку у Вашому житті. Майбутнє має хороші перспективи.

Козоріг ♑

Ви будете в настрої все виправити. Ви захочете все поставити на свої місця, змусити людей посміхатися і вирішити всі проблеми, з якими зіткнетеся. Але Вам потрібно почекати із надто швидким геройством – не поспішайте і дійте обережно, особливо з огляду на Ваш підхід до вирішення будь-яких ділових проблем. Вони насправді набагато складніші, ніж здаються на перший погляд. Їх розв’язання потребуватиме набагато більше голів, ніж тільки Ваша, незважаючи на всю Вашу кмітливість. Від безлічі різних думок робочі справи лише виграють.

Водолій ♒

Завдяки видатним зусиллям когось із Вашого оточення у Вас з’являться неймовірні можливості, і сьогодні ними потрібно скористатися. Відкладіть усі свої повсякденні справи і запишіться добровольцем у якийсь сміливий експеримент. Для того, щоб Вас прийняли, покажіть своє прагнення взяти участь. І не забудьте проявити свою вдячність тій людині, яка надала вам цей шанс.

Риби ♓

Зараз чудовий час для того, щоб попрацювати над своєю самооцінкою та навичками спілкування. Цей день не буде надто активним, тому вам має вистачити часу на те, щоб розібратися в собі. Будьте гранично чесними. Забудьте про той ілюзорний світ, у якому Ви останнім часом жили, і пориньте в реальність. Без сумнівів, якісь факти про Ваше життя не дуже Вас потішать, але все, що зараз важливо, – це усвідомити їх.