У які знаки Зодіаку найшвидше і найлегше закохуються

В одних людей ми закохуємося одразу, по вуха, з першого погляду, а от інших людей потрібно розглянути, зрозуміти, докласти зусиль і витратити час. Давайте подивимося, у кого найшвидше і найлегше закохуються відповідно до знака зодіаку: за спаданням – від найчарівніших красунь до найбільш черствих сухарів.

Рак

У вас просто неможливо не закохатися. Ви відкрита людина, не соромитеся своїх почуттів, від вас виходить неймовірне людське тепло, і ви переповнені розумінням і співчуттям до інших. Вас шалено легко полюбити, тому що люди довіряють вам і відчувають, що ви поважаєте і цінуєте їх. Фактично ви завойовуєте оточуючих, навіть не віддаючи собі в цьому звіту.

Телець

Ви весь час у когось закохані, і вас постійно хтось любить. Ви доброзичливі й сердечні та ставите свої взаємини з ким-небудь на перше місце, оскільки ви знаєте, чого чекаєте від них і що робить вас щасливим. Ви дуже цінуєте душевне тепло і відданість, тому людям нескладно у вас закохатися.

Стрілець

Беручи до уваги ваш заразливий оптимізм, веселий сміх, який нікого не залишає байдужим, і вміння чесно і відкрито заявляти про те, що ви хочете, оточуючі негайно в вас закохуються, щойно ви з’являєтеся в їхньому житті.

Терези

Ви володієте цінною здатністю допомагати іншим людям відчувати свою значущість і цінність. Ви вмієте згладжувати і переводити на жарт будь-яку, навіть найстрашнішу ситуацію, і перед вашим шармом просто неможливо встояти. Люди закохуються у вас, тому що ви даєте їм те, що так необхідно в житті: веселощі, легкість, невимушеність.

Овен

У вас, безумовно, існують проблеми (і страхи), пов’язані з постійністю стосунків і прийняттям повсякденного рутинного способу життя. Однак ви подолаєте ці проблеми, якщо зустрінете “вашу” людину, і тоді вас з легкістю полюблять за вашу натуру, що бризкає енергією, безмежний ентузіазм і вміння перетворювати звичайнісіньке побачення на незабутню й захопливу зустріч.

Риби

Щойно люди дізнаються про вашу чутливу, емоційну й добродушну натуру, вони не встигають і оком кліпнути, як уже по вуха закохані у вас. Для цього, щоправда, може знадобитися трохи часу, оскільки ви все ж таки людина стримана, і на самому початку стосунків не даєте пізнати себе ближче.

Лев

Вас шалено легко полюбити за вашу щедрість, сердечність, ентузіазм, пристрасність і допитливий розум. А ось відштовхують людей такі ваші якості, як заступницьке ставлення, поблажливість, начальницька манера поведінки і незламна впевненість у своїй правоті.

Діва

Щойно в когось з’являється можливість поговорити з вами, він одразу ж починає відчувати до вас глибоку симпатію і потужний емоційний зв’язок. Проблема в тому, що ви не особливо впевнені в собі, потайливі і не бажаєте розкриватися перед іншими. Через усе це лише одиниці отримують можливість по-справжньому пізнати і зрозуміти вас, а потім і щиро полюбити.

Скорпіон

Ось за що у вас закохуються: ви знаєте, чого хочете, ваша пристрасність заворожує, і у вас є здатність перетворювати кожну мить вашого життя на чудову й захопливу мить переживання. Заважають полюбити вас: ваші постійні ревнощі, надзвичайна замкнутість та одержимість дрібницями.

Козоріг

Людям однозначно подобається ваша амбітність, приголомшливе почуття гумору і прагнення здійснювати важливі та вартісні вчинки. Однак у вас або не закохуються, або чекають для цього цілу вічність, тому що ви намагаєтеся контролювати свої почуття, ставитеся надто схематично і методично до любові і завжди припускаєте найгірший розвиток подій, бо думаєте, що такий підхід вбереже вас від можливого болю.

Близнюки

Час від часу у вас хтось швидко і легко закохується. Але зазвичай люди просто не розуміють вас до кінця. Ви відкриті й активні, але водночас таємничі, самокритичні й сумніваєтеся в собі. Якби ви дозволили іншим полюбити вас, вони б зробили це, але ви така неспокійна, нервова і непередбачувана натура, що в людей просто не вистачає часу чи бажання розуміти вас.

Водолій

Вас найважче за всіх полюбити, і не від того, що це неможливо – адже ви надзвичайно щирі, турботливі й розумієте свою цінність. Просто ви самі є причиною того, чому від вас не втрачають голову – ви цього не дозволяєте. Ви закриваєтеся від інших, змушуєте себе відсторонюватися від людей і не дозволяєте собі хоч якось розслабитися. Єдиний, хто стоїть у вас на шляху і заважає вам, – це ви самі.

Оригінал