Знаки Зодіаку, які мають неймовірну інтуїцію

Сучасна людина у всьому звикла спиратися на логіку. Вона збирає інформацію, аналізує її, зіставляє дані та прораховує можливі варіанти розвитку подій. Але як бути у разі дефіциту інформації, коли банально нема на що спертися у своїх судженнях?

У цьому разі на допомогу приходить інтуїція. Безумовно, не кожен із нас може похвалитися відмінною інтуїцією, яка у потрібний момент дає вірні підказки та вказує правильний напрямок руху. Однак серед нас є люди, яким інтуїція полегшує життя. Погляньмо на знаки Зодіаку, які можуть похвалитися неймовірно розвиненою інтуїцією.

Рак

Кожному з нас доводилося чути про надемоційність Рака та його підвищену чутливість. Справді, представники цього знака глибоко переживають кожну емоцію, пропускаючи її через серце. Але що дивно, Раки здатні сприймати і пропускати крізь себе емоції інших людей, навіть незнайомих.

Що дає цей дар, спитаєте ви? Завдяки своїй інтуїції Рак здатний привернути до себе будь-яку людину. На підсвідомому рівні він відчуває, як спілкуватися з людиною, не зачіпаючи її почуттів, про що можна говорити зараз, а про що не варто. По суті, Рак може стати віртуозним перемовником чи вмілим дипломатом, найкращим у сфері встановлення потрібних зв’язків та розвитку партнерських відносин.

Риби

Кажуть, більшість творчих і неймовірно талановитих людей народжуються під знаком Риби. Це дійсно так, але що є джерелом натхнення для цих людей? За словами езотериків, у всьому виною неймовірно розвинена інтуїція!

Риби дуже чутливі. Вони на підсвідомому рівні відчувають настрої мас, точно знають, чого потребує публіка, і що вона сприйме на «ура». Напевно, тому їх твори часто-густо потрапляють у ціль і стають неймовірно популярними. Понад те, особистості цього знака інтуїтивно передбачають події, тому створені ними шедеври незмінно стають мейнстримом, тобто створюють нові модні віяння.

Скорпіон

Скорпіонів можна назвати справжніми рентгенами, адже вони здатні бачити людей наскрізь! Звичайно, не в прямому розумінні, просто у Скорпіонів неймовірно розвинена інтуїція, завдяки якій вони здатні розпізнавати, чи бреше людина, чи говорить правду. Представнику даного знака достатньо подивитися вам у вічі під час розмови чи просто чути ваш голос, щоб 100% розрізнити правдивість ваших слів. Рідні та близькі Скорпіона чудово знають про цей дар, і ніколи не брешуть Скорпіону.

До речі, має Скорпіон і ще один дар. Він феноменально відчуває наближення чогось поганого чи хорошого. Немов у домашніх тварин, які з наближенням негоди починають шукати затишний кут, Скорпіон почувається незатишно з наближенням нещастя, або навпаки, розслабляється, відчуваючи настання блаженства. Така особливість нерідко рятує цих людей від небезпечних мінливостей долі.

Терези

Більшість представників знаку Терези живуть з відчуттям, що прийшли в цей світ для чогось більшого. Це змушує їх шукати своє призначення, тягтися до невідомого та непізнаного. Вони точно знають, що Всесвіт набагато глибший і складніший, ніж ми уявляємо його собі.

Інтуїція Терезів проявляється у вигляді дару передбачення. Фрагменти майбутніх подій ці люди бачать у снах. Спочатку вони відкидають пророчі сни, переконуючи себе, що це банальний збіг, проте коли такі сни повторюються регулярно, і відрізняються неймовірною точністю, мимоволі задумаєшся про надздібності. За словами астрологів, інтуїтивну здатність бачити майбутнє має кожен представник знаку Терези, потрібно лише розвивати в собі цей дар.

Близнюки

Близнюки – виражені екстраверти, які не уявляють свого життя без оточуючих і спілкування з ними. Причому ці особи на підсвідомому рівні вміють керувати людьми! Під час спілкування, тільки-но співрозмовник почне вимовляти фразу, Близнюки вже знають, про що він хоче сказати. Маючи такі потаємні знання, Близнюки налаштовуються з людиною на «одну хвилю», точно знаючи, що потрібно відповідати, як заспокоїти людину і чим її підтримати.

А далі відбувається справжнє диво! Відчуваючи справжнє єднання з Близнюком, людина настільки довіряється їй, що починає чути і навіть слухатися свого співрозмовника. Близнюк, залежно від ситуації, може маніпулювати цією людиною, спрямовуючи її думки і події в потрібну сторону.

Стрілець

У представників знака Стрілець феноменальна інтуїція, що стосується своєї сім’ї та, особливо, своєї коханої людини. Це здасться дивним, але Стрільці навіть на відстані відчувають настрій своєї другої половинки та вгадують внутрішній стан коханої людини.

Не раз доводилося чути історії про те, що Стрільці без попередньої домовленості опинялися в потрібний момент у потрібному місці, і тим самим підтримували, а то й рятували своїх рідних від фатальних наслідків. Можливо, така сильна та вузькоспрямована інтуїція бере свій початок від найсильнішої прихильності, що виникає між Стрільцем та їхньою коханою людиною. У будь-якому випадку, для партнера, Стрілець – не просто кохана людина та дбайливий партнер, а справжній ангел-охоронець!

Оригінал