Гороскоп на 2 вересня 2023 року

Овен ♈

Сьогодні Ваші емоції трохи напружені, тому Вам варто попередити людей, що Ви на нервах. Навколишні вважатимуть за краще поводитися обачніше, ніж втратити голову з плечей через невірно сказане слово. Вас сьогодні не дуже цікавитимуть причини, через які люди діють так чи інакше. Ви виявите нетерплячість до тих, хто не думає, бо чимось зайнятий. А взагалі, Ви завжди намагаєтеся бути ввічливим, незалежно від того, що відбувається у Вашому житті.

Телець ♉

Ваше коло спілкування зараз проходить перехідний період і в колись міцних стосунках почнуть з’являтися тріщини, а секрети просочуватися. Ви відчуєте, що назріває великий конфлікт. Якщо у Вас є можливість, втрутьтеся і скажіть цим хлопцям, що їм варто тримати в таємниці ці секрети. Вам не сподобається брати участь у всьому цьому, але Ваші зусилля будуть того варті. Цього разу не буде жодних негативних наслідків.

Близнюки ♊

У Вас сьогодні з’явиться прагнення ставитися до грошей ощадливіше й економніше, ніж зазвичай, і це – початок дуже гарної тенденції. Навіть якщо Ваша поточна фінансова ситуація не викликає у Вас великих занепокоєнь, Вам не завадить затягнути трохи паски. Почніть брати обід з дому, замість того, щоб постійно витрачати гроші на несмачні бутерброди. Пропускайте частіше відвідування модних кав’ярень. Усе це суттєво вплине на ситуацію.

Рак ♋

Ніхто не володіє більш досконалими інстинктами, ніж Ви, але Ваші інстинкти можуть бути абсолютно затуманені почуттями, якщо ці почуття досить сильні. А сьогодні може бути дуже емоційний день. Тому будьте обережні й довіряйте своїй інтуїції лише після того, як знайдете тому логічне підтвердження. У всьому, чим ви сьогодні займатиметеся – у навчанні, на роботі або в громадських заходах – контролюйте свої емоції. Не приховуйте своїх справжніх почуттів, але не варто рухатися в якомусь конкретному напрямку, ґрунтуючись лише на своїх бажаннях.

Лев ♌

Можливо, Ви не справите такого враження, як оточуючі сьогодні, але найгірше, що Ви можете зробити, це “продати” себе задешево! Ви володієте власним набором навичок і успішні в тому, чого інші люди не можуть, тому якщо Ваше самолюбство зачеплене, просто зосередьтеся на своїх здібностях. Ви не можете сяяти щосекунди, тож відступіть і дайте змогу експертам проявити себе, доки Ви спостерігатимете й навчатиметеся. Коли поруч із Вами є хтось досвідченіший чи розумніший, у Вас з’являється шанс з’ясувати, як можна швидко й оперативно стати кращим.

Діва ♍

Ключем до вирішення проблем сьогодні буде формування свого ставлення – якщо ви весь час помиляєтеся, не варто все кидати, просто почніть заново. Ви можете зробити невеликі зміни, які допоможуть вирішити проблему. Але Вам знадобиться величезне терпіння для того, щоб виробити план дій – і ще більше терпіння для того, щоб зробити ці зміни! Це чудовий повчальний досвід, тому не дозволяйте собі засмучуватися. Якщо ситуація загостриться, Вам варто зробити перерву. Дайте собі час охолонути.

Терези ♎

Той, хто стояв у Вас на шляху, збирається продемонструвати Вам набагато більшу поступливість і це буде якраз вчасно. Червоне світло раптово зміниться зеленим – і це послужить сигналом до дії! Ви сьогодні зможете зробити величезний прогрес у багатьох проєктах, пов’язаних із вашою роботою або навчанням. Крім цього, ви зможете просунутися набагато далі у стосунках із людиною, яка хотіла проводити з вами більше часу. Зателефонуйте їй і призначте побачення.

Скорпіон ♏

Протягом дня Ваша енергетика почне налагоджуватися і посилюватися, тому сьогодні чудовий день, щоб щось почати – що завгодно. Незалежно від того, чи вирішите Ви нарешті взятися за класику Толстого, що вже вкрилася пилом, сядете на нову дієту або запросите ту привабливу людину на побачення, на Вас чекає сьогодні величезний приплив сил – і Ви зробите грандіозний прогрес. Ви як ніколи активні і сьогодні Вам варто скористатися цим по максимуму.

Стрілець ♐

Дайте волю сьогодні своїй безтурботності. Зустріньтеся зі своїми найбожевільнішими друзями. Дозвольте їм провести Вас у більш божевільне і захоплююче життя. Вам потрібно відпочити від відповідальності, зробити перерву від організованості, і загалом підняти настрій. Настав час знову впасти в дитинство і перестати сприймати все всерйоз – у всякому разі ненадовго. Якщо Ви переживаєте, що щось може піти не так, не хвилюйтеся – все буде йти своєю чергою.

Козоріг ♑

Вам може здатися, що Ваше суспільне життя поглинуть нудні зобов’язання на роботі чи навчанні, але це може бути лише Ваше сприйняття ситуації. Звичайно, можливо, Вам доведеться працювати трохи довше, ніж Вам би хотілося, але Ви можете розслабитися пізніше з колегами. Зрештою, це чудова можливість налагодити стосунки. Тільки через те, що Ви не розважаєтеся зі своїми найкращими друзями, танцюючи на дискотеці, ще не означає, що Ви не можете добре провести час. Вам потрібно веселитися скрізь і завжди, за кожної зручної нагоди.

Водолій ♒

Немає нічого важливішого, ніж контролювати свої емоції. Уже досить довго Ваш настрій постійно змінювався, що цілком нормально – але ця непередбачуваність має незабаром закінчитися. Зараз той період Вашого життя, коли Вам потрібно постаратися організувати свої почуття, щоб краще зрозуміти і впоратися з ними. Розберіться з негативними емоціями і позбудьтеся ревнощів або жалю, які вже не мають ніякого значення. Ви рухаєтеся вперед і вам потрібно залишити все це сміття позаду.

Риби ♓

Вам зараз варто дорожити тим, що маєте, і не переживати про те, чого у вас немає. Коли Ви свідомо вдячні за всі блага у своєму житті, Ви посилаєте всесвіту сигнал, що не сприймаєте нічого як належне. Надішліть подячні повідомлення людям, які останнім часом зробили для Вас щось хороше, навіть якщо це була просто вечеря в ресторані або спільний перегляд кіно. Створення репутації вдячної та ввічливої людини не може бути поганою ідеєю.