6 найбільш свідомих знаків Зодіаку

Дуже свідомі та відповідальні люди завжди намагаються робити все добре, і вони серйозно ставляться до своїх зобов’язань перед іншими. Вони тримають своє слово і виконують обіцянки. Деякі знаки зодіаку дійсно вирізняються максимальною вдумливістю та організованістю. Перевірте, чи належите ви до таких людей?

Телець

Ви нічого не робите просто з примхи. Спочатку ви все заздалегідь обміркуєте, зважите плюси і мінуси, а тільки потім зважитеся (або не зважитеся) діяти. У вас є чітке уявлення про те, що ви хочете і що вам потрібно, але поспішність вам абсолютно не властива.

Щойно ви ухвалили рішення, ви його вже не змінюєте і рідко про нього згодом шкодуєте. Ви, як правило, несете повну відповідальність за свої дії, навіть якщо вони не приносять позитивного результату. Ви настільки незалежні, що вам не потрібно розповідати, що робити: ви інтуїтивно знаєте це самі.

Рак

У вас настільки сильне почуття відповідальності, що ви берете на себе роль батька для кожної людини. Ви постійно піклуєтеся про людей і біжите їм на допомогу без вагань. Неважливо, родич це чи друг, ви кинете все, щоб зварити супчик хворому товаришеві, або позичити грошей, якщо тому знадобиться фінансова підтримка. Ви завжди все плануєте заздалегідь, і в разі надзвичайної ситуації у вас незмінно під рукою аптечка і набір першої допомоги.

Лев

Усі ваші дії зазвичай мають вплив на тих, хто вас оточує, тому ви знаєте, як поводитися, і яке враження справляти. Ви дуже любите порядок і акуратність: починаючи від чистоти в будинку і закінчуючи бездоганним манікюром.

Ви б померли від сорому, якби хтось застав вас у неприбраній квартирі та брудному одязі. Ви завжди виконуєте дані обіцянки, щоб підтримувати свій статус лідера. Ви прості, чесні та надзвичайно старанні в тому, що потрібно зробити для досягнення ваших цілей.

Діва

Якщо все не на своєму місці, а ваше навколишнє середовище погано організоване, ви відчуваєте неймовірний дискомфорт. Вам потрібен чіткий розклад і розуміння того, що ви робите або плануєте робити. Ви ненавидите те відчуття, коли над вами Дамокловим мечем висить купа невиконаних завдань, і ви ніколи і нічого не відкладаєте на потім, скрупульозно і методично виконуючи свою роботу.

Скорпіон

Вам потрібно постійно переконуватися в тому, що все зроблено вчасно і правильно. Навіть якщо ви щось зіпсуєте, то ви станете довго все переробляти, але досягнете свого – а саме, щоб результат відповідав вашим високим стандартам.

Ви захоплені всім, що ви робите, але в процесі проявляєте чимало обережності. Ви не любите брехати, навіть якщо це на благо і для заспокоєння іншої людини, і ви ніколи не порушуєте дане вами слово.

Козоріг

Ви дуже методична і послідовна людина. Якщо ви берете на себе зобов’язання щось виконати, то це однозначно буде зроблено ідеально. Ви проведете масу підготовчих робіт, а потім візьметеся за завдання з особливим завзяттям, щоб результат був на найвищому рівні. Ви ненавидите розчаровувати людей, і, звичайно ж, самого себе. Сумлінність часто пов’язана із самодисципліною і самоконтролем – а це якраз ваші основні риси характеру.

Оригінал