У які знаки Зодіаку найчастіше закохуються чоловіки

Напевно ви помічали, що в одних дівчат постійно закохуються, а на інших стабільно не звертають увагу. Астрологи вважають, що чоловіки люблять дівчат і жінок певних знаків Зодіаку більше, ніж інших.

Близнюки

Близнюки – найбільш товариський знак Зодіаку. Дівчата, які народжуються під егідою цього знака, є дуже привабливими для чоловіків різного віку, тому що з ними легко знайти спільну мову. Чоловіки обожнюють, коли немає жодної потреби провокувати дівчину на відкриту і приємну розмову, бо представниці цього знака самі не проти поговорити і познайомитися.

Близнюків дуже легко полюбити, бо поруч із ними чоловіки почуваються дуже вільними. Ці дами не соромляться почуттів, чим і привертають особливу увагу. Вони доброзичливі, привітні, цінують тепло, відповідаючи на все найкраще тільки тим самим. Близнюки можуть пограти з чоловіком у “кішки-мишки”, але назвати їх любительками “подинамити” чоловіків не можна. А ще в них відмінне почуття гумору.

Лев

Левиці – це одні з найпристрасніших жінок на планеті. Їх можна назвати найпристраснішими, тому що ніхто не віддається коханню з такою повнотою, як вони. Так, достукатися до них буває іноді непросто, та й “подинамити” вони люблять. Але якщо вони вільні, у них гарний настрій і чоловік із ними чесний, то вони зроблять його життя по-справжньому яскравим.

Закохуються у Левів усі підряд, тому що у цих жінок відмінне почуття стилю і висока впевненість у собі. Достукатися до самого серця Левиці і торкнутися її душі – це привілей, який необхідно заслужити. Складність цього завдання не скасовує наявності величезної кількості охочих з цим завданням спробувати впоратися. Пройти всі випробування в боротьбі за серце Лева – мрія будь-якого чоловіка.

Терези

Терези – майстрині флірту. Вони завойовують увагу всюди, завжди, в будь-якій ситуації. Це найяскравіші жінки з усіх. Не помітити їх просто неможливо. Через цілу низку причин вони завжди западають у душу навіть випадковим перехожим. Вони одягаються дуже незвично, вміло користуються своїм шармом і чарівністю. Особливо заразливий оптимізм Терезів, їхня легкість і невимушене спілкування.

Їхній великий плюс – уміння змусити чоловіка думати, що він чарівний. Терези не скупляться на компліменти представникам сильної статі. Це їх зводить із розуму. Якщо чоловік не закохався в жінку-Терези з першого погляду, то це станеться на першому побаченні, тому що Терези не дозволяють собі програвати боротьбу за місце в серці їхнього візаві.

Скорпіон

Це найтаємничіші жінки у світі. Чоловіки закохуються в таких без пам’яті, причому відразу, без зволікань. Уже в перші секунди знайомства або під час зустрічі поглядами чоловік розуміє, що перед ним не проста жінка, а чистий згусток сексуальності, таємничості й шарму. Скорпіони пристрасно розмовляють, дивляться, говорять, ходять.

Для них усе життя являє собою внутрішнє і зовнішнє самовдосконалення. Додати сюди неймовірний розум та інтуїцію – вийде термоядерна суміш. Єдиний мінус Скорпіонів полягає в тому, що чоловіки іноді їх бояться. Вони бояться, що створені не для таких королев і принцес.

Дивно, але Скорпіони не відчувають себе такими ніколи. Вони знають, що красиві й привабливі, але те, що майже всі чоловіки втрачають від них голову, помічають рідко. Астрологи відносять Скорпіонів до наймстивіших знаків, тому переходити їм дорогу або розбивати серце не варто.

Риби

Чоловіки закохуються в Риб не відразу, але дуже надовго. Так, у них є певна харизма і чарівність, але цього недостатньо для того, щоб звести з розуму випадкового чоловіка. У Риб представники сильної статі закохуються поступово, бо їх підкорює доброта цих жінок, чуйність і приємна інфантильність.

Риби частіше за інших виступають у ролі беззахисних красунь, яким потрібна допомога. Такий любовний сюжет подобається чоловікам, адже їм хочеться виглядати сильними, бути корисними для дами. Риби дозволяють їм це робити. Ще з ними досить легко – принаймні спочатку. Вони максимально відкриті та приємні в спілкуванні, дуже турботливі й не виявляють жодної агресії.

Оригінал