Гороскоп на 10 лютого

Овен ♈

Ви терпіти не можете суперечки й обмін докорами. Вам більше подобається проявляти доброзичливість. Однак сьогодні Вам буде нелегко стримати себе в напруженій обстановці, навіть якщо це означає зробити вибір між запеклою сваркою і збереженням миру.

Телець ♉

Ви цінуєте людей і речі, які вас оточують. Ви так ними пишаєтеся, що можете іноді занадто на цьому зациклюватися. Зараз Ваша гордість дуже висока, і можна легко зрозуміти, як сильно Ви готові захищати людей, речі та ідеали, які Вам близькі. Варто попередити оточуючих про те, що Ви готові на все, але лише в тому разі, якщо самі вважаєте це за необхідне.

Близнюки ♊

Протягом уже деякого часу Ви розриваєтеся між двома бажаннями: промовчати чи розповісти цілому світу про те, що відбувається. Ймовірно, все-таки настав час розповісти комусь правду. На щастя, Ви досить обережні й не розкриєте таємницю тим людям, які не в змозі утримати її при собі. Усе, що Вам потрібно, – це один друг, якому можна довіряти.

Рак ♋

Ви любите великі компанії й намагаєтеся не залишатися на самоті, якщо в цьому немає потреби. Однак, як не дивно, зараз немає такої людини, з якою Ви б вважали за краще провести час. У цьому немає нічого страшного. Усім час від часу необхідно відпочити від інших людей. Робіть те, що вважаєте за потрібне. Дайте знати близькому другу, що з Вами все гаразд, просто Ви потребуєте відпочинку.

Лев ♌

Ви – природжений дослідник. У Вас рівною мірою уживаються детектив і вчений. Ці якості вступають у дію щоразу, коли Ви знайомитеся з новими людьми. Ці зусилля окупаються, коли Ви вирішуєте додати когось до свого кола людей, яких називаєте друзями. Хтось настільки Вас зараз цікавить, що Ви готові зблизитися з цією людиною. Однак не поспішайте – дізнайтеся про неї якнайбільше і не робіть жодних пропозицій, доки не будете повністю впевнені.

Діва ♍

Можновладці домагаються свого становища зовсім не за допомогою милої поведінки. Вони проводять жорсткі співбесіди, ставлять складні завдання і без жалю позбуваються тих, хто не відповідає їхнім вимогам. Зараз перед Вами стоїть особливе завдання – Ви або піддастеся серйозному випробуванню, або піддасте йому когось іншого.

Терези ♎

Якщо Ви живете разом із кимось – рідними, друзями або коханою людиною, – Ви виманюєте їх із дому на деякий час. Вам необхідно зайнятися наведенням порядку й організацією свого майна. Той, хто буде в цьому заважати, може зіткнутися з дуже різкою реакцією з Вашого боку. Дайте їм грошей на кіно і скажіть, о котрій годині їм можна буде повернутися.

Скорпіон ♏

Ви не є холодною або бездушною людиною, проте, ймовірно, вже втомилися від людей, які так вважають, не намагаючись пізнати Вас краще. Просто Ви дуже вибіркові, і в цьому немає нічого поганого. Одного разу Ви знайдете людину, яка відповідає Вашим стандартам – веселу, розумну і незалежну. Хтось, хто відповідає Вашому опису, може бути зовсім близько. Якщо ж Ви вже перебуваєте у стосунках, ця людина може стати Вашим новим найкращим другом.

Стрілець ♐

Якщо Ви все ще перебуваєте в пошуках спорідненої душі, постарайтеся розслабитися. Протягом наступних кількох днів у Вас з’явиться безліч можливостей зустріти потрібну людину, і Вам не доведеться докладати для цього особливих зусиль. Одягніться нарядно, куди б ви не вирушали. Ваше головне завдання – приділити увагу якійсь цікавій людині, тому що не можна заздалегідь вгадати, звідки нагряне любов.

Козоріг ♑

Можливо, Ви планували провести цей день, відпочиваючи і розслабляючись. Однак, якщо Всесвіт приймає рішення, з ним важко сперечатися. Зараз це рішення включає в себе приведення Ваших справ до ладу. Скасуйте свої плани на другу половину дня. Якщо ви візьметеся за наведення ладу у своїх справах і документах якомога раніше, то вже до вечора зможете відпочити й повеселитися.

Водолій ♒

Людина, в яку Ви закохані, дасть Вам знати, що ці почуття взаємні. Може навіть виявитися, що емоції цієї людини ще сильніші, ніж Ваші. У це складно повірити, з огляду на глибину Ваших почуттів, проте зараз немає нічого неможливого. Скористайтеся на всі сто можливостями позитивної енергії, яка сьогодні наповнює ваше життя.

Риби ♓

Ви такі товариські, що вас практично неможливо застати на самоті – найчастіше ви перебуваєте в компанії одного, а то й кількох людей. Ви віддаєте перевагу галасливому товариству – чим більше людей, тим веселіше. Однак зараз Ви в протилежному настрої, і Вам, найімовірніше, захочеться посидіти вдома й приготувати що-небудь для себе та коханої людини або навести лад. Це нормально – час від часу всім необхідно ховатися від світу, і зараз Ваша черга.