Гороскоп на 22 серпня

Овен ♈

Завжди смішно бачити, як собака продовжує гавкати на дерево, коли білка давно втекла. Що ж, тварини теж захоплюються та помиляються! Якщо усвідомлюєте, що зайняті чимось, що втратило сенс, просто кидайте це заняття, щоб не гаяти часу.

Телець ♉

Чому астрологи не можуть передбачити всі майбутні біди? Тому що астрологічний прогноз – це такий собі синопсис нового шоу від “Нетфлікс”, де всіх деталей не розкривають. Ваша інтуїція працює схожим чином. Передбачити майбутнє точно Ви не можете, але загального уявлення достатньо, щоб зробити правильні висновки.

Близнюки ♊

У Вас своє уявлення про ідеальне вирішення проблеми, в іншої людини – своє. План у вас двох може бути загальним, але думки про його втілення в життя різняться. Не варто нічого різко змінювати. Є способи застосувати таланти кожного за призначенням.

Рак ♋

“Поїхали!” Ви ризикуєте, але ризикуєте з розумом. Коли робиш крок у невідомість, завжди залишається небезпека потрапити пальцем у небо. Однак, зміни, які Ви запускаєте, відбуваються якраз вчасно. Зосередьтеся на всьому тому, чого можете досягти.

Лев ♌

Дивно, але нещодавно Ваша впевненість у собі могла похитнутися. Чому так вийшло? Сонце допоможе знайти відповідь, а заразом допоможе вийти з особистісної кризи. У фокусі виявляться Ваші цінності та віра у себе. Будьте готові до сильного поштовху у бік всього того, що Вас надихає та мотивує.

Діва ♍

Останнім часом Ви більше думали про обмеження, ніж свою здатність долати їх. Але сьогодні Сонце входить у Ваш знак і пробуде там до 22 вересня, а значить, будь-яка перешкода Вам під силу. Настав час взяти справу до своїх рук і направити аморфні чи постраждалі від чужої апатії обставини.

Терези ♎

До 22 вересня Вас постійно відвідуватимуть геніальні прозріння. Це будуть не так здогади, як результат впливу Сонця на Вашу підсвідомість і сни, завдяки чому загостриться Ваша інтуїція. Так чи інакше, Ви розумієте дуже багато.

Скорпіон ♏

Ви відчуєте особливу свободу, але лише за дотримання деяких умов. Зовсім кинути деякі зобов’язання не вдасться, хоча в інших областях Ви зітхнете вільніше. Втім, Вам не звикати знаходити точку рівноваги – у тому числі між свободою та боргом.

Стрілець ♐

Уявіть: Ви опинилися в перевантаженому човні посеред моря. Він втопиться, якщо не викинути з нього зайві речі. Завдання полягає в тому, щоби вирішити, що відправити за борт, а що залишити. Щось подібне станеться сьогодні з Вами. Потрібно розпочати процес змін, але поспішні судження таять у собі небезпеку.

Козоріг ♑

Професійні реслери, працюючи в парах, передають один одному ініціативу, але не можуть діяти одночасно – тому один завжди вичікує. Щось подібне станеться у Вашому житті сьогодні. Вам дуже хочеться допомогти ближньому, але поки він не попросить про втручання – доведеться чекати.

Водолій ♒

“Краще мовчати і здатися дурнем, ніж заговорити і розвіяти всі сумніви!” (Марк Твен). Це, звичайно, не про Вас. Але Вам доведеться мати справу з людиною, яка вважає себе розумнішою за всіх і з цього приводу не замовкає. Що ж, кожен сам капітан своєї долі, і якщо людина хоче виставити себе дурнем – до чого тут Ви?

Риби ♓

Що завжди прийде, але ніколи не настає? Завтра! Успіх у вибраній справі здається Вам міражем над розпеченою трасою. Чим ближче Ви – тим далі. Однак зірки говорять не про переслідування ілюзій, а скоріше про те, щоб завзято переслідувати мету, що вислизає. Ви не пошкодуєте про докладені зусилля!