6 найбільш великодушних і щедрих знаків зодіаку

Ці знаки добрі та чуйні. Вони можуть бути відчайдушними і жорсткими зовні, але всередині у них велике серце. Вони здатні розплакатися не тільки від горя і печалі, а й від полегшення, радості і навіть втоми. Як проявляються ваші емоції, навіть якщо ви намагаєтеся приховати їх і виглядати холоднокровно і впевнено? Чи належите ви до цих шести знаків?

Овен

Думаєте, що Овен надто зайнятий собою, щоб турбуватися про оточуючих, але в реальності якраз усе навпаки. У Овна добробут оточуючих його людей завжди в пріоритеті, а під своїм іміджем запеклого воїна, суперника і конкурента він приховує добре серце. Овнам властиво поводитися трохи зарозуміло і пихато щодо своїх останніх перемог і успіхів, але люди цього знака ніколи не відмовлять нікому в допомозі, якщо це в їхніх силах.

Рак

Якщо ви заподієте Раку біль або зіграєте з ним злий жарт, він стане дуже отруйним і навіть мстивим. Цьому знаку притаманна жорстокість, яка відганяє від нього непотрібних людей. Однак Рак дуже чутливий і емоційний, особливо щодо близьких, яких він шалено любить і всіляко опікується, часом навіть надмірно. Раки знають, що за ними закріпилася репутація занадто прив’язливих і надокучливих особистостей, тому вони намагаються поводитися стриманіше. Цей знак і дня прожити не може, щоб не надати допомогу чи послугу хоч комусь, кого він цінує.

Лев

Імідж для Лева дуже важливий, тому він схильний думати, що демонструвати оточуючим своє велике серце і душу дуже ризиковано. Лев прагне, щоб його любили і обожнювали, а тому побоюється, що зайві емоції покажуть його вразливі місця, які можна використовувати. Лев напевно скаже вам, що він вітає критику, але правда в тому, що кожне негативне слово для людей цього знака дуже болюче. Отже, рішення Лева – це прикинутися, що він не дуже великодушний, добрий і м’якосердий.

Діва

Дівам подобається виглядати аналітиками і критиками, але під цим фасадом “всезнайки” вони дуже м’які. Діва всіма силами намагається тримати свої почуття під замком, навіть від самої себе, але це не завжди їй вдається. У певних ситуаціях ці емоції вириватимуться назовні, хоча на людях Діва носить маску спокою, холодності та відстороненості. Люди цього знака дуже ніжні, але вважають за краще, щоб ніхто цього не бачив.

Козоріг

Якщо ви думаєте, що Козоріг розважливий і шалено діловитий, що йому байдуже все, крім роботи, то ви помиляєтеся. Усередині Козоріг дуже теплий, привітний і чуйний. Він просто теж намагається це приховати, переважно через страх виглядати слабким і вразливим. Усі Козороги бояться несприятливих для себе наслідків, якщо вони дозволять оточуючим дізнатися, наскільки вони чутливі. Вони в курсі про свою м’якість і тому вважають за краще ховати свою справжню натуру.

Риби

Іноді Риби не викликають в оточуючих особливої симпатії, оскільки вони кидаються з крайності в крайність або ж повністю занурюються в себе, ігноруючи всіх. Риби досить непередбачувані і здатні дивувати людей своїми не завжди пристойними вчинками. Однак мало хто розуміє, наскільки вони ніжні. Риби дуже співчутливі, і якщо вас щось турбує або засмучує, то вони зроблять усе, що в їхніх силах, щоб підтримати вас. Вони дійсно “м’які та пухнасті” всередині.

Оригінал