Що знаки Зодіаку не прощають у стосунках

Представники зодіакального кола дуже різні. Один буде терплячим до того, чого ніколи не пробачить інший. Астрологи радять дізнатися, з якими діями коханих знаки Зодіаку ніколи не зможуть змиритися.

Конфлікти, труднощі, кризи, адюльтер – від перекосів і штормів ніхто не захищений. У кожного знака Зодіаку є своя “ложка дьогтю”, яка часто дається взнаки і заважає вибудовувати гармонійні стосунки. Астрологи підготували список вчинків, які знаки Зодіаку не зможуть пробачити своїй другій половинці.

Овен – зрада

Найстрашніше, що може статися з Овном, – зрада близької людини. Сам Овен не має слави гарного хранителя вірності, але при цьому він нізащо не пробачить партнерові, якщо той заведе інтрижку на стороні. Для Овна це рівнозначно пострілу в спину.

Телець – критика його сім’ї

На першому місці у Тельця завжди сім’я і близькі люди. Якщо кохана людина дозволяє собі їдкі зауваження на адресу сім’ї Тельця, той починає злитися. Причому злиться Телець радше на себе, ніж на партнера, адже це він познайомив своїх близьких із такою жорстокою людиною.

Близнюки – агресія

Близнюки – знак легковажний, який краще за інших розуміє, що кожна людина заслуговує на другий шанс. Тому пробачити може багато чого, навіть окремі епізоди грубості та хамства, які ранять найсильніше. Однак жити в постійному страху, чекаючи чергового зриву, Близнюк не стане, як не терпітиме уїдливих глузувань і зневажливих образ.

Рак – спроби його змінити

Рак і сам знає, що в нього вдосталь негативних рис характеру: він і егоїстичний, і образливий, і мстивий. Але така його доля. Тому будь-які спроби партнера його змінити Рак сприйме як виклик – і піде на війну.

Лев – зрада

Для Лева зрада – досить широке поняття. Зрадити – це не докотитися до зради, а принизити Лева на публіці. Фінальним акордом може стати порівняння його з кимось, особливо якщо у такої ганьби були свідки.

Діва – флірт

Діві й так складно відкрити свою душу іншій людині, а зізнатися в почуттях так взагалі справжній подвиг. Ось чому представник цього знака так болісно реагує, коли бачить свого партнера, який фліртує з кимось іще. Якщо Діва відкриває своє серце і розділяє життя з іншим, значить, чекає від партнера як мінімум поваги. А загравання на стороні – верх зухвалості.

Терези – спроби викликати ревнощі

Терези – знак гармонії, який не сприймає спроб позбавити його рівноваги. Така людина завжди готова сісти за стіл переговорів, обговорити назрілі проблеми і знайти їхнє вирішення. Свідомі провокації пробуджують у Терезах не ревнощі, а бажання знайти більш чуйного партнера, нездатного на такі дріб’язкові вчинки.

Скорпіон – неповага

Скорпіон дуже терплячий і може пробачити багато чого, але не відверте висміювання його способу життя, захоплень, роботи, характеру, сім’ї та друзів. Він допускає розбіжність характерів у стосунках, але не стане терпіти партнера, який щоразу намагається зачепити його самолюбство і принизити заслуги.

Стрілець – емоційний тиск

Стрілець ніколи не пробачить партнеру емоційного шантажу, маніпулювання, погроз, спроби викликати почуття провини або нав’язування чужої точки зору. Він не стане терпіти того, хто не сприймає волелюбну натуру вогняного знака і постійно насідає на нього.

Козоріг – брехня

Козоріг не бачить жодної причини для того, щоб партнер йому брехав. Саму можливість злегка прикрасити факти, щоб пустити пил в очі, Козоріг не засуджує, але коли справа доходить до брехні, він стає по-справжньому жорстоким.

Водолій – порушення особистих кордонів

За версією Водолія, у кожної людини є свої кордони, переходити які не можна ні за яких обставин. Немає ефективнішого способу відштовхнути Водолія, ніж залізти в його телефон, пошту або портфель. Спійманий за руку горе-шпигун може відразу ж збирати валізи.

Риби – гнів

Риби – дуже чуйний знак. Вони болісно сприймають негативні емоції, пропускаючи їх через себе. Тому навряд чи зможуть ужитися з імпульсивним партнером, який злиться з будь-якого приводу, навіть якщо він швидко відходить. Чуттєві Риби можуть сильно постраждати від чужої агресії, тому вважають за краще не доводити справу до крайності, а тихо випаруватися.

Оригінал