У чому полягає краса жінок різних знаків Зодіаку

Всі жінки прекрасні, це без жодного сумніву, проте найпривабливіші з них – це не обов’язково найкрасивіші. Звичайно, хтось має і красу, і харизму, і розум одночасно. Астрологи розкажуть, представниці яких знаків Зодіаку найбільш привабливі.

Найцікавіші жінки, на думку чоловіків, це ті, хто вміє дарувати емоції, привертати увагу і, що найголовніше, утримувати її. Найменше чоловіків приваблюють егоїстичні жінки. Жінка, на думку більшості чоловіків, має дарувати легкість і провокувати чоловіка на якісь позитивні емоції. Звичайно, не завжди виходить дарувати позитив у сучасному світі, але саме він і залишається головною причиною того, чому чоловікам одні пані подобаються, а інші ні.

Овен

Овни дуже подобаються чоловікам, тому що вони мають безліч рис характеру, схожих із чоловічими. Ці жінки можуть здаватися привабливішими, ніж інші, тому що часто поділяють чоловічі захоплення та хобі, а для зав’язки розмови та привернення уваги це відіграє визначальну роль. Овни, як правило, ще й виглядають дуже привабливо. Словом, ці жінки можуть вважатися кандидатками на передові місця в рейтингу привабливості. Єдина проблема Овнів — їхня прямолінійність, яка іноді грає проти них.

Телець

Тельці приваблюють своєю зовнішністю. У плані зовнішнього вигляду з цими жінками не зрівняється ніхто, але в іншому у жінок-Тельців великі проблеми. Дуже часто вони занадто сильно зациклюються на собі, забуваючи про те, що кохання та стосунки вимагають взаємності. Їхні вади компенсуються зовнішнім виглядом, але не завжди. Головна слабкість Тельців – їхнє надмірне честолюбство. Якщо ви запитаєте, у кого найвища самооцінка з усіх дівчат, більшість чоловіків скаже, що саме у Тельців. Грати в кохання поодинці чоловікам не до вподоби, тому Тельці підходять більше тим, хто любить добиватися кохання.

Близнюки

Ці жінки дуже складні, хоча спочатку може здатися зовсім навпаки. Вони виявляють інтерес до всіх чоловіків, але це не означає, що все їм до вподоби. Їм подобаються чоловіки розумні та харизматичні, бо вони й самі є такими. Близнюки дуже дивні та незрозумілі, тому чоловіків тягне до них, як магнітом, завжди і скрізь. Чоловікам здається, що дівчата та жінки, народжені під цим повітряним знаком Зодіаку, особливі. Звичайно, це так, але не настільки, щоб так сильно захоплюватися ними і занурюватися в них без огляду. Близнюки приваблюють своєю простотою та одночасною неприступністю.

Рак

Жінки, народжені під цим знаком, дуже прості. Це і є їхня головна гідність. Приваблюють чоловіків вони своєю статністю, але далеко не всім подобаються їхні нескінченні розмови про дітей, про сім’ю, про майбутнє. Раки надто «дорослі», тому подобаються вони або тим, хто мріє одружитися якнайшвидше, або тим, кому вже за 40. Чоловіків, які молодші за них самі або рівні їм за віком, вони вважають інфантильними апріорі. Спілкування через упереджене ставлення не складається. Звичайно, це не поголовна «епідемія», але більшість Раків саме такі.

Лев

Леви — жінки яскраві. Вони схожі своєю відчайдушністю на Овнів, але не завжди дозволяють собі бути такими ж відкритими. Звичайно, зовнішній вигляд дає їм здаватися дуже привабливими, але під час спілкування жінки-Леви рідко виявляють ініціативу. Вони люблять ігри розуму, війну за увагу. З Левицями ви самі стаєте милими кошенятами, або відразу розумієте, що вони — не ваш варіант. У довгостроковій перспективі Леви просто нестерпні, але перше враження вони справляють просто карколомне, навіть якщо нічого не роблять для цього. Любовну сумісність із Левами розрахувати дуже складно.

Діва

Одружити з собою чоловіка Діва може буквально по клацанню пальців. Ніхто не знає, чому Діви настільки привабливі. Цього не знають навіть самі Діви. Цим дамам не потрібно давати багато свободи, інакше ви заплутаєтеся у стосунках так, що вибратися буде дуже складно. Досі астрологам причини практично незрівнянної привабливості Дів так і не відкрилися. Можливо, причина полягає в їх особливій самодостатності та силі характеру. Жінки, народжені під цим знаком, ділять перше місце в рейтингу найпривабливіших з Овнами.

Терези

Терези красиві, приємні, але цього недостатньо для того, щоб називатися по-справжньому привабливими. Річ у тому, що чоловікам важливо відчувати емоційний зв’язок з дівчиною або жінкою, але Терези занадто жіночні для того, щоб з ними мати безліч різних тем для розмови. У цьому полягає їхня головна і єдина слабкість, яка не дозволяє їм увійти навіть у топ-5 найпривабливіших жіночих знаків. Це можна виправити, але на це може знадобитися багато часу. Проводьте більше часу в чоловічій компанії, щоб навчитися азам спілкування на рівних. До шлюбу справу з Терезами доходить або дуже швидко, або не доходить зовсім.

Скорпіон

Рівень привабливості Скорпіонів завжди різний на різних стадіях відносин. З ними найпростіше на початку і на стадії «усталених» відносин. Спочатку все нормально, але після того, як чоловік зближується з такою дівчиною, вона починає перевіряти його на міцність, причому дуже екстравагантними методами. Скорпіони – справжні терористки в коханні, які можуть дозволити собі робити все, що душа забажає. У такий спосіб вони перевіряють обранця на «придатність». Багато хто навіть не усвідомлює цього, але тиск виявляється на чоловіків колосальний. Через це Скорпіонів важко сприймати як справді привабливих жінок. Ще вони мстиві.

Стрілець

Стрільці жіночої статі — це ще ті інтриганки. Вони можуть у свої мережі зловити будь-кого. Привабливість їм надає і почуття гумору, і динамічність, і чоловічі захоплення. У трійку найкращих спокусниць вони входять абсолютно точно, бо з ними не скучиш ніколи — ні на початку стосунків, ні наприкінці. Стрільці жіночої статі дуже відкриті і дуже приємні щодо спілкування. Як правило, вони мають феноменальний успіх у чоловіків.

Козоріг

Козороги привабливі зовні, і поговорити з ними є про що, але у чоловіків вони не користуються популярністю, тому що представницям цього знака дуже складно сприймати відносини, що дуже швидко розвиваються. Козороги дуже довго звикають до людини і повільно відкриваються, тому привабливими чоловіки їх бачать тільки на початку відносин. Недовірливість жінок-Козорогів та їхня скритність не дозволяє назвати їх одними з найчарівніших. Так, якийсь шарм є, але він не розвивається на щось більше так, як хотілося б. У всьому винні залізобетонні життєві принципи.

Водолій

Водолії входять до трійки найцікавіших жінок. Ці жінки легкі на підйом, вони розумні і задерикуваті, мають чудове почуття гумору. У них є все для того, щоб справляти чудове враження на чоловіків. Єдиний їхній мінус — вітряність. Вони люблять дружити з чоловіками, тому можна легко сплутати їхню симпатію з дружбою. Якщо ви думаєте, що дами-Водолії роблять це навмисне, то ви помиляєтеся. Просто вони не мають чіткого механізму поділу любові та дружби. На жаль чи на щастя, але це так і це незмінно здебільшого.

Риби

Риби – це знак досить чуттєвий. Жінки-Риби до кінця не усвідомлюють своєї краси та привабливості, що заважає їм користуватися цим сповна. Більшість представниць цього знаку Зодіаку не знають, наскільки вони є привабливими для чоловіків. А причин привабливості багато. Серед таких – особливий склад розуму, творчі здібності, харизма. З Рибами рідко буває нудно, але витягти їх із дому, із зони комфорту, дуже складно. Через це чоловіки швидко можуть втратити інтерес до них.

Успіх у коханні — це не доля сильних. Досягти максимальних висот у коханні може кожна жінка, причому незалежно від приналежності до того чи іншого знаку Зодіаку. Успіх у коханні — це результат досвіду, хитрості, бажання.

Оригінал