Чому всі в захваті від Левів?

Лев – це не тільки цар звірів. Це негласний король усього зодіакального кола, такий же величний і гордовитий. Щоб приборкати царську натуру, корисно знати особливості, притаманні лише цьому вогненному знаку зодіаку.

Лідерські якості

Леви народжені, щоб займати крісло керівника. Для цього у представників знака є всі риси: владність, авторитет серед знайомих і тверда рука. Лев наводить порядки не тільки серед колег, а й серед друзів, родичів та обранців.

Вірність

Леви, звичайно, не лебеді-однолюби і здатні полюбити ще раз. Але від справжніх партнерів зради не потерплять. Лев – один з найбільш вірних знаків зодіаку, який не посміє озиратися по сторонах, знаючи, що вдома його чекає близька людина з теплими обіймами. Від друзів і коханих Лев чекає такого ж ставлення: зраджену довіру вогняного знака неможливо відновити.

Зіркові амбіції

Лев знає, що гідний кращого, але розуміє, що склавши руки імперію не побудувати. Якими б складними не здавалися поставлені Левом завдання, представник знака впевнений, що з часом доб’ється всього самостійно і злетить на заслужені вершини. Знак не звик кидати поставлені цілі на півдорозі: Лев пробивний і не боїться труднощів, особливо якщо на кону стоять слава і честь.

Влюбливість

Розпалити вогонь пристрасті всередині Лева простіше просто — це один з найбільш влюбливих знаків зодіаку. Якщо на шляху Лева з’явився об’єкт обожнювання, симпатія швидко переростає в бурхливу закоханість. Однак не варто вважати знак легковажним: до почуттів, які з’явилися, він ставиться з усією серйозністю, тому кожен партнер Лева не буде обділений любов’ю, пристрастю і щирістю.

Центр уваги

Леви звикли вважати, що їхні персони неодмінно обожнювані і потрібні в суспільстві. Іншого результату подій просто не може бути, тому в кожній компанії Лев воліє купатися в променях компліментів і слави. Якщо увагу оточуючих загострюється не на Леві, знак сприймає це різко, не соромиться бути трохи нахабним і вдаватися до різних методів щодо повернення в центр уваги.

Гідні кращого

Царі гідні воістину царських умов. Леви люблять розкіш в їжі, одязі і розвагах, не соромляться переплачувати за вечері в ресторанах та брендові речі. Направлятися в дорогий заклад, розмахуючи новою сумочкою, – ось те життя, до якого прагне будь-який Лев.

Близькі люди займають важливе місце

Близькі відносини для Левів не порожній звук. Вогненний знак, впустивши людини у своє серце, не залишиться осторонь, якщо у когось станеться біда. Лев першим примчиться на місце подій і протягне другу велику пазуристу лапу. Знак володіє добрим гарячим серцем, в якому завжди є місце подяки, турботі і любові.

Любов до життя

Леви знають ціну життя і здатні насолоджуватися кожною миттю. На думку Левів, життя ніколи не підкидає їм лимони: представникам знака відразу ж дістається лимонад. Тому вони отримують щире задоволення від життя і краси навколишнього світу.

Оригінал