Гороскоп на 27 липня

Овен ♈

Ніхто не заперечує Вашого вміння робити справи та виявляти ініціативу. Але дуже важливо відкинути сумніви, якщо Вам потрібна підтримка, але попросити про неї Ви не наважуєтеся. Поруч набагато більше людей, готових негайно прийти на допомогу, ніж Ви можете собі уявити.

Телець ♉

Як прикро буває: ми перемили гору посуд, вже видихаємо, а тут нам несуть ще стопку тарілок! У подібній ситуації можете зараз опинитися Ви, помилково вважаючи, що доклали достатньо зусиль у якійсь справі. Намагайтеся поки не робити поспішних висновків про ситуацію!

Близнюки ♊

Часом Ви самі не усвідомлюєте, скільки позитиву приносите у колективні починання. Адже ви просто робите те, що для Вас природне, – і якщо якась справа Вам до душі, підходите до неї з усім можливим ентузіазмом! Але важливо розуміти, що саме завдяки цій якості інші так прагнуть залучати Вас до своїх проєктів.

Рак ♋

Золотошукачі Клондайку продавали свої ділянки за безцінь, не знайшовши там золота; їх можна зрозуміти. Можна також зрозуміти їхній гнів на покупця, який виявляв золото на ділянці, всього кілька разів копнувши. Ви зараз як ніколи близькі до успіху. Не відмовляйтеся від плану, якщо раптом здається, що він не працює. Незабаром стане ясно, що у Вас все виходить!

Лев ♌

Здається, що чотири колеса візка крутяться кожне саме по собі. Але варто прибрати одне, і трапляється лихо! Вам зараз варто усвідомити, що Ви та інша людина разом складаєте чудову команду. Навіть якщо кожен працює окремо, важливо розуміти, що діло робиться одне.

Діва ♍

Вам, напевно, відомо, як це – ніби мати рентгенівський зір і бачити інших людей наскрізь. Загострена інтуїція допоможе відрізнити факти від вигадки. Додайте до цього природну здатність зосереджуватися на дрібних деталях будь-якої справи, і вуаля – обдурити Вас неможливо!

Терези ♎

Уявіть: Ви бачите в натовпі людину, яку маєте зустріти. Натовп рухається, Ви то втрачаєте її з вигляду, то помічаєте знову, але в цілому всі шанси перетнутися є. Так само слід підходити до ситуації іншого роду. Ціль у Вас перед очима; щоб досягти її, треба просто не відволікатися!

Скорпіон ♏

Завжди дуже приємно дізнатися, що в давнього знайомого ще залишилися хороші якості. Буває так, що однієї події достатньо, щоб ми глянули на людину зовсім іншими очима! Пам’ятайте про це, якщо сумніваєтеся, чи варто просити поради у певної людини. Швидше за все, саме він(а) і має потрібну мудрість і досвід!

Стрілець ♐

Є така легенда: коли Стіву Джобсу принесли прототип айпода, він спитав, чи можна зробити його меншим. Ні, відповіли йому. Тоді Джобс кинув пристрій в акваріум і заявив, що оскільки з нього підіймаються бульбашки – значить там ще є порожнє місце. Мораль? Уява та ініціатива – ось те, що допоможе зробити нібито ідеальне ще краще!

Козоріг ♑

Козоріг – це та людина, яка для всього у своєму житті намагається закласти солідний фундамент. Але що якщо фундамент доводиться перезакласти? Це напевно не кінець світу. Навпаки, це на краще! Обставини працюють на Вас. Не бійтеся модифікувати навіть найпродуманіші плани.

Водолій ♒

Якщо хтось і зможе винайти 26 чи навіть 28 годин на добу, то це буде Водолій. Особливо це можливо зараз, коли на Вас впало стільки справ! А поки впровадити винахід не виходить, постарайтеся більш вибірково підійти до того, на кого і на що витрачаєте сили та увагу.

Риби ♓

Коли на нас обрушується лавина інсайтів та ідей, ми впевнені, що напали на золоту жилу. Багато інформації та думок – вірна ознака того, що у виявленого нами є потенціал! Але якщо ми не відрізняємо реалістичні ідеї від фантазій, велика кількість може стати проблемою. Що ж, значить, Ваше перше завдання – відокремити зерна від полови!