Як відшивати чоловіків різних знаків Зодіаку

Навіть самий галантний і ввічливий кавалер згодом може набриднути дамі. Але досі не розроблено універсальної методики, щоб відшити настирливого шанувальника. І все через те, що всі чоловіки за своєю рисою різні. Хтось із першого разу не зрозуміє, а комусь новина про розлучення здасться черговим капризом своєї партнерки. Астрологія має повне уявлення про те, як позбавитися компанії непотрібної людини, враховуючи її знак Зодіаку.

Овен

Вибуховий та небезпечний характер цього представника є для жінки приводом для розлучення. Щоб позбутися наполегливого залицяльника, слід повністю копіювати його манеру поведінки та ігнорувати будь-які його висловлювання. До того ж не давати йому самовиражатися, і весь час принижувати його чоловічу гідність. Для представника немає нічого гіршого, ніж обмежувати його свободу дій. І для вірності, жінці потрібно стати нудною та нецікавою. І не треба давати йому жодних сподівань на те, що завтра все зміниться. Чоловік не витримає такої ситуації і втече сам.

Телець

З цим знаком не так легко розлучитися. Але щоб це зробити, потрібно докласти багато зусиль. Представник за своєю натурою однолюб, тому терпіння йому не позичати. Хоча відшити цього кавалера цілком можна, якщо правильно натиснути на його болюче місце. Для нього таким є грошове питання, яке не завжди у нього на вищому рівні. І якщо про це йому нагадувати бодай пару разів на день, то довго представник не витримає. Йому не потрібна непрактична особа, яка щоразу йому наступатиме на хворий мозоль. І після всіх цих дій він не тільки образиться, а й ухвалить рішення про розлучення.

Близнюки

Від кавалера цього знака легко і просто позбутися. Потрібно тільки зруйнувати образ обраниці, що склалася, як представник розчарується. А якщо його спіткає раптове розчарування, то він не дозволить, щоб біля нього була вульгарна особа. А якщо жінці ще швидше потрібно його позбутися, то досить просто сказати, що ви втратили до нього інтерес. І він точно не пробачить почутого, адже це зачепить його натуру. Подібний експеримент можна зробити, якщо повністю ігнорувати знак або на його запитання відповідати гробовим мовчанням. Такої байдужості до своїх інтересів знак точно не витримає.

Рак

Жінці нічого не варте, образити цього чутливого представника. Він з будь-якого приводу почне страждати і позбудеться своєї обраниці. Подібна дія для нього, як тортури, при цьому жінці потрібно зберігати повну байдужість до його страждань. І така поведінка набагато швидше наблизить момент розлучення. Хоча навіть після злої образи, знак намагатиметься зберегти стосунки та намагатиметься помиритися. І ніяких потурань, інакше тактика відшивання не спрацює, і відносини знову поновляться.

Лев

Чоловікам цього знака дуже потрібні лестощі і похвала, але вони ні в якому разі не терплять зобов’язання. Щоб їм було непереливки, завантажте їх по шию зобов’язаннями різного рівня. І не забувайте критикувати їхні промахи, вказувати на помилки та насміхатися здібностями. І на гордого і самозакоханого знака навішувати більше зобов’язань. А найкраща порада, щодня йому нагадувати про ваше бажання одружитися. Такого зазіхання на власну персону він точно не стерпить.

Діва

Для нього безлад у домі та його душі є сущим пеклом. Він ніколи не змириться з тим, хто здатен у його життя внести повний хаос. Він звик до всього ставитись з великою серйозністю, тому не потерпить біля себе безвідповідальну жінку. А якщо ще й обраниця буде лінива і неохайна, то представника відлякають її звички від нього назавжди. І ті, хто постійно спізнюються та розкидають свої речі, не можуть бути поряд із таким відповідальним представником.

Терези

Для представника цього знака немає нічого важливішого, ніж гармонія у житті, стосунках та жінці. І якщо цих складових не буде, то для знака неминуче розчарування. Але щоб чоловіка вивести повністю з рівноваги, жінці потрібно припинити приділяти увагу своєю зовнішністю та постійно критикувати його творчі здібності. І не забувати ставити під сумнів його чоловічу гідність. Чоловіки завжди у всьому сумніваються, тому подібні міркування поставить під сумнів їхні подальші стосунки.

Скорпіон

Цих проникливих чоловіків не так легко відшити. Прості скандали на них не справлять враження, як і побутові мотиви. Що їх може зачепити, так це безсердечність та холодність своєї партнерки. І чим активніше вона показуватиме свою зневагу до нього, тим більше в ньому зміцнюватиметься віра, що їм потрібно розлучитися. Хоча зачепити його хворе місце все ж таки можна. І нічого жінці не залишається іншого, як зрадити представнику з його конкурентом. Але тоді їй помсти не уникнути, як і удару у відповідь по її самолюбству.

Стрілець

З представником цього знака не потрібно вигадувати жодних тактик чи будувати стратегії. Достатньо обмежити його свободу, як він сам своїй дамі помахає ручкою. Він не потерпить, що біля нього постійно крутиться нудна особа, яка не виявляє жодних корисних ініціатив. А якщо ще вимагати постійного звіту про його дії, то про спільні відносини не варто мріяти.

Козоріг

У чому не можна дорікнути цьому знаку, так це у відсутності манії величі. Вона у нього знаходиться у чудовій формі. Тому він ніколи не визнає своїх помилок і вважає, що у всьому і завжди він правий. І навіть оточуючим буде важко переконати представника, що вибір жінки не відповідає його рівню. Але якщо жінка запланувала відшити цього кавалера, їй доведеться взяти ініціативу у власні руки. А це означає, що їй потрібно у всіх публічних місцях поводитися неналежним чином і всіляко компрометувати свого чоловіка. Такого зневажливого відношення знак точно не потерпить і втече за першої нагоди.

Водолій

Якщо партнерка надумала відшити цього чоловіка, потрібно робити швидко і безповоротно. У нього не повинно бути часу обмірковувати вчинки та дії своєї партнерки. І якщо він не піддається з першого разу, то треба обмежити йому спілкування з його союзниками. Він панічно боїться контролю, читання моралі та критики на свою адресу. А якщо на нього вивантажити купу зобов’язань, то він сам почне продумувати стратегію про якнайшвидшу втечу. Тільки жінці не потрібно йому давати шансів на повернення, інакше така можливість більше не повториться.

Риби

Щоб припинити спілкування із цим кавалером, потрібно розіграти дії з кількома актами. І обов’язково йому нав’язувати свою думку та висловлювати свою думку у грубій формі. Для більшої переконливості необхідно вказувати на всі його помилки, манери та поведінки. А також не забути сміятися з його мрій. Повна байдужість до його особи спонукає його на те, що він не тільки образиться на свою партнерку, а й на весь білий світ. І він знайде тихе місце, де найлегше йому заліковувати свої душевні рани.

Оригінал