Ці знаки Зодіаку живуть собі на втіху

Вважають, що людина приходить у цей світ, щоб стати частинкою суспільства. І надалі вона поділяє своє життя з іншими людьми. Але не всі дотримуються встановлених правил, витрачаючи своє життя на когось ще. Людей такого складу характеру заведено називати одинаками чи егоїстами. Але це особистий вибір, і ніхто не має права засуджувати за ухвалене рішення. Астрологія точно впевнена у певній категорії представників, які живуть на втіху і тільки собі.

Тельці

Вони точно знають смак життя і вміють жити собі у насолоду. Ніколи не плутають особистий простір із громадським, мають добре виражену далекоглядність і впевнено стоять на ногах. І завжди вважають, що їм у житті щось усі винні. Випрошувати і вимолювати це не в їхніх правилах. Але якщо вони розуміють, що це їм потрібно для особистого щастя, то отримають за всяку ціну. Їхня натура настільки меркантильна, що вони не збираються ні з ким ділитися. Представники вважають, що кожен має вміти здобувати своє щастя власними можливостями. Вони настільки зайняті побудовою власного життя, що не завжди нададуть іншим допомогу.

І чи гідний цей знак засудження? Вони ніколи не розуміють позиції, навіщо потрібно для когось жити? Кожен має зробити свій правильний вибір, від якого може відштовхуватися. І коли вони живуть, як самі це розуміють, то ні в чому собі не відмовляють. І в них немає докору совісті, а тим більше почуття провини. Вони звикли жити в комфорті та затишку, тому все для них облаштувати мають інші представники.

Близнюки

Ці представники по життю мають подвійне життя. І два у них лише для себе коханих. Вони завжди хочуть бути в оточенні, щоб на них звертали увагу та вихваляли їхні подвиги. Тому часто такі представники задіяні на благодійності. Свій природний егоїзм вони надійно ховають від оточуючих, демонструючи широту своєї душі та безкорисливу допомогу. Але всі ці дії нагадують добре продумане маскування.

Але не варто думати, що знаки такі безкорисливі. Усі ці показові виступи своєї щедрості вони демонструють лише собі. Їм треба приспати на якийсь час своє сумління, щоб воно їх не гризло і не мучило. І ці представники нікому не зізнаються навіть самим собі, що живуть для свого блага. А якщо суспільство докопається до правди, то зможе зіпсувати їхню вибудовану роками репутацію добросердечних особистостей. І все, що вони будували все життя, є справжня ілюзія.

Скорпіони

Представники цього знаку не ховають свій егоїзм і гордо його демонструють усьому світу. Їм тільки на радість, жити у своє задоволення. І проживають своє життя так, ніби використовують дорогий подарунок, скуштувавши всі його принади. Вони ніколи не будуть приносити себе в жертву на благо ідеї. І навіть якщо їх оточуватиме натовп родичів, вони все одно житимуть так, як їм вигідно.

Хоча своєю безцеремонністю вони можуть вторгатися у простір інших людей і вчити їх, як треба правильно жити. І це знакам приносить немислиме задоволення бачити, як деякі люди не знають у чому перевага життя або хто ним марить безцільно. Визнане лідерство допоможе їм зазіхати на простір оточуючих та показувати перед усіма свою перевагу.

Леви

Кого в цьому житті любити як тільки не себе? І тільки собі коханому треба присвячувати усі радощі буття. І навіщо тоді віддавати, якщо вони просто зобов’язані отримувати все від інших? Саме так мислять представники, коли заходить мова про їхнє життєве призначення. Весь світ повинен лежати біля їхніх ніг, та не інакше! І всі зобов’язані визнавати його владу, розсудливість та мудрість! І з кожним разом вони доводитимуть те, що варті поваги.

Представники ніколи не даватимуть знаки уваги егоїстичним людям. Хтось повинен у цьому житті любити себе, а комусь відведено роль догоджати. І, без сумніву, знаки оберуть перший варіант. А ті, хто за них піклуватиметься, зробить життя гордих представників ще комфортнішим і безпечнішим. І не потрібно тоді відвойовувати право на власне життя.

Овни

Все життя ці егоїстичні представники думають тільки про себе та своє благо. Може це і є сторона бездушності, але вона обумовлена ​​тим, що знаки постійно зайняті своїм життям, тому вони не мають часу на інших людей. І якщо вони не допоможуть нікому, то й не заважатимуть. Вони вважають, що не варто витрачати життя на безцільні події. Допомагати мають ті, хто в цьому відчуває потребу, а от шкодити завжди знайдуться любителі.

Динамічність знаків не дозволяє їм розпорошувати час на оточуючих. Їм і так скрізь треба встигнути та випробувати все на своєму життєвому шляху. І навіщо їм наводити лад у чужому житті, коли вони зайняті власними інтересами та розвитком. Для них жити у задоволення — вдосконалюватися і рости з кожним днем.

Водолії

Це справжні самозакохані особи. Вони настільки обростають комплексами, що їх починає роздирати почуття провини. Але вони всіма силами намагаються відстояти своє право жити в цьому світі так, як їм заманеться. А якщо їм починають заважати, то вони потихеньку усуваються від зовнішнього подразника.

Ця боротьба у них триває протягом усього їхнього життя. І зовнішній світ часто буває ні до чого, представники вступають у війну зі своїми пріоритетами. А коли цей час безповоротно минає, вони усвідомлюють, що витратили його безцільно. І щоб надолужити втрачене, вони починають самі себе шкодувати і любити. А це вони вміють робити як ніхто інший.

Оригінал