Гороскоп на 17 січня

Овен ♈

Потужний вплив Повного Місяця зверне Вашу увагу в бік домашніх і сімейних справ. Будуть приголомшені емоційні засади, можливі різкі зміни. Але також Місяць допоможе Вам проявляти більше співчуття і турботи по відношенню до близьких. Якщо Ви з кимось посварилися, саме час склеїти побиті горщики.

Телець ♉

Нові ідеї таять натхнення для Вас і для оточуючих. Повний місяць виводить на перший план комунікацію, заохочує Вас висловлювати свої бачення в слова. Майте на увазі, що аудиторія буде приймати все, що Ви скажете, всерйоз. Будьте щирі – і користуйтеся вдалим моментом!

Близнюки ♊

Шукаєте нові джерела доходу? Повний місяць створить диво. Всесвіт винагороджує ініціативу; пора як мінімум оновити резюме. Нова можливість тільки й чекає, щоб Ви її помітили. Якщо ж Ви задоволені своїми заробітками, то сьогодні по-новому усвідомите власну цінність. Розмова з начальством про підвищення оплати буде дуже плідною.

Рак ♋

Повний місяць у Вашому знаку наповнить Вас енергією. Проявіть свої найкращі якості. На перший план вийдуть мрії та бажання, про які Ви багато думали останнім часом. Прийшла пора перевести їх на новий рівень! Нарешті дадуть сходи ідеї, які Ви засіяли в районі свого дня народження.

Лев ♌

Повний місяць принесе Вам завершення і необхідність відпускати і забувати. Все колись закінчується. Чесно оцініть відносини, що існують у Вашому житті. З усім, що віджило своє, і більше нічого не приносить Вам, пора прощатися. Ви звільняєте місце для чогось нового; не шкодуйте ні про що.

Діва ♍

Повний місяць зміщує фокус уваги на коло друзів і соціальні групи. Незважаючи на пандемію, по можливості, плануйте зустрічі, наведіть мости з тими, кого втратили з виду. Також вплив повного Місяця позитивно позначиться на сфері надій і мрій. Будьте впевненіші у своїх бажаннях!

Терези ♎

Терезам пора починати пишатися собою. Повня сьогодні виведе на перший план питання кар’єри, професійного успіху, нагороди. Нарешті буде завершено важливий проект, Ви будете готові відкрити свої досягнення світу. Є всі шанси просунутися по кар’єрних сходах.

Скорпіон ♏

Ви зможете позбутися від рутини. Повний місяць закликає Вас розширити кругозір. Якщо Вам доступні фізичні переміщення на незвідані території, чудово! Якщо ж ні – книги і фільми мають масу можливостей.

Стрілець ♐

Зберіться і зустріньте те, чого боїтеся, лицем до лиця. Сьогоднішня Повня додасть Вам сил для цього. Загляньте в тіні свого життя і вийміть слабкість на світло. Ви жваво згадаєте про те, що у страху очі великі.

Козоріг ♑

Повний місяць виведе на перший план особисті стосунки. Можуть сформуватися, стати міцнішими любовні або ділові зв’язки. В останньому випадку світила відкривають особливо привабливі перспективи. Але якщо Вас просять щось підписати, відкиньте емоції і зробіть ставку на логіку.

Водолій ♒

Новий рік вже почався, але корисно озирнутися назад і згадати про прийняті рішення. Якщо план схуднути або стати здоровішими поки залишається планом, сьогодні Повня допоможе зібратися з силами. В цілому день принесе енергію і натхнення, щоб міняти все те, що давно вже пора б змінити.

Риби ♓

Повний місяць додасть у творчі починання більше чутливості. Артистичні починання – рівно те, що потрібно чутливим Рибам. Намалювати листівку або присвятити вірші важливій для Вас людині – чим не план? Це допоможе правильно сказати ті слова, які Ви, можливо, ніяк не наважувалися сказати.