5 надто добрих, милих і чуйних знаків Зодіаку

Так, ви можете бути занадто чуйними. Ви коли-небудь чули від оточуючих про це? Звичайно, бути милою людиною – це дуже навіть непогано, але це загрожує певними проблемами для вас. Ваша надмірна доброта дозволяє іншим користуватися вами, а це призведе до зниження самооцінки та невпевненості в собі. Як ви думаєте, ви належите до таких знаків зодіаку, яким притаманна ця якість? Давайте перевіримо?

Рак

Ви завжди поруч, коли хтось потребує вас, а це означає, що до вас часто ставляться як до безкоштовного психолога і безвідмовного помічника. Ви, як правило, намагаєтеся розв’язувати власні проблеми самостійно, але всі інші з легкістю виливають на вас усі свої драматичні переживання, смуток і емоції.

Річ у тім, що вам самим подобається бути такою розрадою для оточуючих, хоча бувають часи, коли ви вже не маєте сил звалювати на себе чужий тягар. Подбайте про свій емоційний добробут і перестаньте бути хорошим для всіх.

Діва

Ви переважно говорите “так” на всі прохання, і ви завжди летите на допомогу, хоча в глибині душі самі себе ненавидите за власну безвідмовність. Ви не хочете бути надто доброю і привітною людиною, але це глибоко вкоренилося у вашому характері, і вам важко позбутися такої риси.

Ви погоджуєтеся на те, що не хочете робити, а потім зрештою почуваєтеся пригніченими й недооціненими. Насправді ви набагато популярніші й шанованіші, ніж ви думаєте, і вам не потрібно зі шкіри геть лізти, щоб догодити іншим.

Терези

Одна з причин, через яку вам складно ухвалювати будь-які рішення (особливо коли йдеться про інших людей), полягає в тому, що ви не хочете, щоб хтось постраждав від вашого вибору. Ви завжди намагаєтеся бути милими, послужливими і приємними, а тому віддаєте право ухвалення рішення іншій людині – аж до вибору страв із ресторанного меню.

Ця ваша зайва “солодкість” нерідко пояснюється тим, що ви не виносите конфліктів і конфронтації, і навіть найменша розбіжність вибиває вас із колії. Ви хочете з усіма ладнати, і щоб усі навколо вас були щасливі й задоволені.

Козоріг

Якщо вашому босові потрібно, щоб ви виконали якесь завдання для нього з подвоєною швидкістю, ви це зробите. Ви та людина, якій можна делегувати практично все – і ви не наважитеся відмовитися. Проблема в тому, що ви надто багато працюєте і тягнете на собі занадто багато проєктів, тому що не хочете нікого підводити.

Ви берете додаткові зміни, прикриваєте людей і навіть робите за них їхню роботу, якщо вони не встигають. Мало того, ви добровільно виконуєте найнеприємніші завдання, які ніхто не хоче брати. Ви звалюєте на себе набагато більше, ніж можете. Починайте практикувати рішуче “ні” заради вас самих.

Риби

Ви, як ніхто інший з усього зодіаку, схильні бути занадто милими і чуйними. Ви видаєте всім величезний кредит довіри, а коли вас підводять, то ви, згнітивши серце, даєте цим людям ще й другий шанс. Навколишні схильні використовувати вашу доброту, а оскільки ви безвідмовні, то вони, безумовно, будуть випробовувати ваші кордони, щоб побачити, скільки ще ви їм дозволите.

Ви дуже щедрі, і якщо ви не в змозі допомогти комусь, хто потребує підтримки та допомоги, то сприймете це як особисту невдачу. Неважливо, чи є ця людина другом, членом сім’ї або незнайомцем – ви обов’язково захочете її врятувати і наставити на шлях істинний.

Оригінал