Розумні люди не мстять – усю брудну роботу зробить карма

У нашому житті нічого не відбувається просто так. По-справжньому сильні особистості прекрасно розуміють, що все повертається бумерангом. Не потрібно наповнювати себе негативом і вже тим паче перенаправляти його на когось. Карма сама зробить усю роботу – рано чи пізно. Але чому такі люди готові терпіти, а не віддаватися бажанню помститися тут і зараз?

Слабкі люди мстять. Сильні люди прощають. Розумні люди ігнорують

Альберт Ейнштейн

Не варто виношувати всередині себе витончений план помсти, бо ви зробите гірше тільки собі. Зло повертається до того, хто його породжує. Саме тому існує 5 причин, які можуть змусити вас переосмислити ставлення до помсти. Дозвольте кармі подбати про це.

1. Карма сама наздожене вашого кривдника. І це принесе значно більше задоволення, ніж помста

Кожну людину оточує певна енергія. Отже, що більше негативу ви привносите у своє життя, то більша ймовірність, що це знову повториться. Але давайте подивимося на це з іншого боку. Якщо вам під силу проігнорувати біль, то кривдник застрягне у власній же злості. Карма змусить його страждати ще більше без чийогось втручання.

Хоч би як ви витончувалися у своїй помсті, виношуючи підступний план, карма більш прямолінійна і точна. Їй не потрібно ховатися і чекати. Вона повернеться до кривдника з повною силою, змушуючи його страждати ще більше.

І звичайно ж, це принесе вам більше задоволення. Мало того, що вам не довелося опускатися до підступності, так ще й кривдник сам змусив долю покарати його. Це звучить трохи дивно, але це справді працює. Розумні люди не бруднять руки, тим більше заради помсти.

Ба більше, навіть здійснивши свою помсту, ви відчуватимете провину за те, що сталося. Адже ви не знаєте, наскільки сильно постраждає ваш кривдник від неї. Інша річ, коли це відбувається без вашої участі. Що може бути приємнішим, коли сам всесвіт карає людину за її погані вчинки?

2. Не потрібно бруднити руки. Карма зробить усю брудну роботу за вас

Помста – це останнє, заради чого варто було б бруднити руки. Так, бувають ситуації, коли все це можна провернути цілком законно і в цьому немає нічого поганого. Але ми говоримо про інші ситуації.

Пам’ятайте, що у кожної дії є наслідки. І за них доведеться платити. З іншого боку, карма не вимагатиме від вас будь-якої плати.І вже тим більше їй не потрібна ваша участь. Цей факт полегшує душу. Ви залишитеся чисті й невинні перед вашим кривдником.

Помста дуже рідко буває чистою. Зате вона часто змушує людей нести тягар почуття провини. Це та ноша, яка вам точно не потрібна. Карма дає змогу уникнути цього гнітючого почуття.

Розумні люди не дозволяють помсті керувати їхніми подальшими вчинками. Тому що все те, над чим вони так довго працювали, може в мить випаруватися. А все через якусь незначну помсту. Знайдіть у собі сили йти далі. І повірте, не встигнете озирнутися, як карма зробить усю брудну роботу за вас!

3. Війну не виграти самотужки

Припустимо, ваша помста набула сенсу і чіткого плану. А що, якщо ваш кривдник набагато сильніший за вас у всьому: у фінансовому плані, у зв’язках або навіть просто фізично? Якщо ви володієте хоча б краплею мудрості, то ви зрозумієте, що при всьому бажанні, не завжди обставини працюють за нас. Далеко не кожну війну можна виграти поодинці.

Мудрі люди не дозволять собі відкусити шматок більше, ніж зможуть прожувати. Але що ж тоді робити з планом помсти? Вибір завжди є. Або ви продовжуєте виношувати його і дедалі більше поглинатися ненавистю і злом, або відпускаєте ситуацію і дозволяєте долі вирішувати самостійно.

Звісно, щоб утримати гнів, спрямований на людину, яка заслуговує на покарання, потрібно мати силу волі й величезне терпіння. Але витрачені зусилля на це того варті. Помста ще нікого не доводила до добра. І не намагайтеся довести зворотне на власному прикладі.

Люди, які творять зло навколо себе і перенаправляють його на інших, рано чи пізно отримають по заслугах. Це замкнуте коло, з якого їм уже не вибратися. У вас же є вибір. Тому йдіть уперед і не озирайтеся на минуле. Приділіть увагу власному життю, ніж помсті кривднику.

4. Ціна за помсту вкрай висока

Якщо ж жага помсти пересилила, то готуйтеся до наслідків. Неважливо що саме ви зробили, неважливо якої шкоди ви завдали – ціна за скоєне зло завжди буде високою.

Здійснивши свою помсту, ви стаєте на місце кривдника. Ви можете приховувати свій вчинок, намагатися згладити провину перед іншими або ж виправдовувати самого себе. Але ви не сховаєтеся від Всесвіту, який спостерігає за кожним вашим кроком. Карма все одно наздожене вас у найнесподіваніший момент.

Якщо ніхто не знає про вашу помсту, про неї знаєте ви. Будьте готові до того, що почуття провини переслідуватиме вас дуже довго. Воно супроводжуватиметься болем значно більшим, ніж той, який заподіяв ваш кривдник у минулому.

Навіщо ж обмежувати себе подібним циклом, у якому присутні тільки біль і зло? Розумні люди не йдуть на поводу своїх емоцій. Вони робитимуть усе можливе, щоб розірвати цей цикл і уникнути накопичення негативної карми.

Зрозумійте, що відчуття доконаної помсти може принести задоволення. Але лише на короткий термін. Наслідки ж будуть довгими й болісними. Хіба це того варте?

5. Помста виключає щастя, на яке ви заслуговуєте

Відомий музикант Едді Веддер говорив, що найкраща помста – це жити далі і досягати поставлених цілей. Навіть Френк Сінатра вважав, що немає кращої помсти, ніж досягнення величезного успіху.

Як бачите, багато відомих особистостей дотримувалися цих простих правил. І вони мають рацію. Найкращий спосіб для помсти – це рухатися далі, досягати успіху і не звертати уваги на кривдників. На відміну від них, у вас є шанс дихати на повні груди і втілювати свої мрії.

Якщо ж будете згнітивши зуби виношувати план помсти, то цей факт дуже порадує ваших кривдників. Вони знатимуть, що ви розлютилися і страждаєте саме так, як вони того хотіли.

Спостереження за вашим болем – подарунок для кривдника. Тому не дозволяйте гніву засліплювати вас. Не припускайтеся помилки, яка поставить хрест на вашому щасті.

Продовжуйте старанно працювати, щоб домогтися бажаного. Ставте перед собою нові цілі. І тоді всі ваші кривдники залишатимуться здивованими і ще більше наповнюватимуться злістю. Це і є найправильніша помста, яку ви можете здійснити.

Оригінал