Гороскоп на 5 травня

Овен ♈

До 28 травня Ви будете відчувати особливу впевненість у собі. Венера у Вашому знаку допоможе виявити унікальні таланти. Не чекайте від інших дозволу бути собою, а просто будьте собою тут і зараз – і в майбутні тижні. Інші будуть цінувати Вас, якщо Ви навчитеся цінувати себе.

Телець ♉

У наступні тижні уваги потребує Ваш внутрішній світ. Турбота про себе – пріоритет, в тому числі і коли Ви озираєтеся назад в пошуках опори. Поспілкуйтеся з давнім другом, згадайте і зробіть щось, що виходить за рамки остогидлої рутини. Нехай минуле стане для Вас джерелом позитиву в теперішньому.

Близнюки ♊

До кінця місяця Ваше коло друзів буде підібране швидше за принципом якості, а не кількості. Вибірковіше ставтеся до того, з ким спілкуєтеся, зміцнюйте існуючі зв’язки, а не заводьте нові. Такий підхід допоможе заручитися правильною підтримкою. “Скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти”; до 28 травня Ви зможете сміливо сказати, що Ваші друзі – найкращі!

Рак ♋

Якщо Ви не цілком упевнені у своїх кар’єрних перспективах, можете розраховувати на підтримку Венери. Планета-заспокійниця буде впливати на Ваші амбіції і статус до 28 травня, допомагаючи швидко і красиво просуватися вперед. Не бійтеся залучати до себе увагу. Ви зможете пристосуватися до життя під софітами.

Лев ♌

Прийміть творче натхнення, яке дарує день. Навіть якщо Ви не знаєте за собою схильності до ремесла або малювання, спробуйте щось нове. Якщо на якийсь період поточного місяця запланована подорож, вона буде досить комфортною. Такий вплив Венери, планети млості і стилю!

Діва ♍

До 28 травня Венера допоможе Вам краще бачити в тінях власного світу. Прийміть розраду від планети любові і зустріньте те, що лякає або засмучує Вас, обличчям. Пора розвіяти приховані побоювання. Настають одкровення і трансформації, але Вам вирішувати, чим ділитися з оточуючими.

Терези ♎

Зараз і в майбутні тижні в партнерських відносинах стане більше балансу – що може означати чесність і взаєморозуміння або просто безхмарний спокій. Буде простіше приходити до консенсусу. Зціляться давні рани, відкриються перспективи кращого майбутнього.

Скорпіон ♏

Чи давно Ви насвистували за роботою? До кінця місяця на рутинні заняття впливає Венера, а значить, звичне життя стане приємнішим, важкі завдання – простішими. Якщо люди пропонують Вам допомогу і підтримку, знайте, що це – щиро.

Стрілець ♐

У найближчі тижні Фортуна буде дуже жваво цікавитися Вами. Не стримуйте свої пориви. Венера сприяє творчому самовираженню і допомагає ділитися думками і почуттями безперешкодно. Якщо Ви боялися ризикнути – особливо у сердечних справах – то будьте впевнені, що зараз ризик окупиться.

Козоріг ♑

У наступні тижні Венера буде впливати на Ваш побут. В першу чергу планета любові і комфорту закликає позбутися від мотлоху. Також можна поміняти інтер’єр, переставити меблі, а може, і зовсім переїхати. Так чи інакше, у себе вдома Ви зможете відчувати себе як вдома!

Водолій ♒

Якщо останнім часом спілкування здавалося Вам нудним, то тепер вплив Венери все змінить. Люди захочуть обговорити з Вами животрепетні теми, посміятися, поділитися новинами. Нехай розмови до 28 числа будуть емоційними і задушевними. Вони посприяють зціленню.

Риби ♓

Вас манить краще життя. Венера впливає на сферу цінностей, матеріальних і не тільки, а значить, чекайте доходів, подарунків, зміцнення власного положення. До 28 травня на Вас чекає мирний і грошовий період. Венера підтримає Вас в пошуках прибутку і визнання.