Знаки Зодіаку та їхні минулі стосунки

Овен

Представники цього знака не люблять згадувати про тих, з ким вони зустрічалися раніше. Вони біжать від цих спогадів, тому що не можуть зрозуміти, як це взагалі сталося. Якщо вони зустрінуть десь свою стару любов, серце почне битися частіше, але Овни не будуть цього показувати.

Телець

Телець з задоволенням згадує своє минуле кохання. Він часто думає про те, що зараз відбувається з колишнім партнером, і відчуває спокусу зв’язатися з ним. Ностальгія є невід’ємною частиною його життя.

Близнюки

Близнюки не забувають колишніх коханців. І це завжди хороші спогади, навіть якщо відносини закінчилися погано. Якщо вони побачать вас на вулиці, то обов’язково підійдуть і запитають як справи.

Рак

Раки часто згадують своїх колишніх. Ці думки пробуджують спогади, біль і печаль. Рак аналізує, чому все закінчилося, але не усвідомлює свою провину.

Лев

Леви ніколи не забувають людей, з якими вони перебували у відносинах. Ймовірно, вони досі підтримують зв’язок з ними, нехай і поверхневий. Леви хочуть, щоб їх пам’ятали.

Діва

Народжені під цим знаком часто аналізують свої минулі відносини, особливо якщо партнер їх кинув. Діви намагаються дізнатися, як він живе без них, тому що вважають, що кращих за них йому не знайти.

Терези

Терези не копаються в спогадах, але й нічого не забувають. Якщо розрив був обопільним рішенням, при зустрічі вони завжди будуть з вами вітатися. Якщо ж представників Терезів хтось засмутив або зрадив, то їхній кривдник безумовно буде стертий з пам’яті.

Скорпіон

Народжені під знаком Скорпіона не люблять згадувати про минуле. Вони рухаються далі, і будьте впевнені, що при зустрічі Скорпіон відвернеться від вас в іншу сторону.

Стрілець

Стрільці люблять поностальгувати і виразно нікого не забувають. У більшості випадків вони будуть намагатися зберегти з вами дружні відносини, але ні за що не захочуть відновити романтичний зв’язок.

Козоріг

Вперті Козороги спочатку аналізують себе, а потім свого партнера. Вони часто думають про минуле і будують плани помсти, але потім змінюють свою думку. Представники даного знака довго пам’ятають своїх колишніх і можна сміливо стверджувати, що вони живуть в надії знову возз’єднатися.

Водолій

Водолії не забувають свою колишню любов. Вони завжди будуть згадувати про вас, почувши вашу улюблену пісню або з’ївши вашу улюблену страву. Ці люди не стануть відвертатися, випадково побачивши вас де-небудь.

Риби

Емоційні Риби ще довгий час після розриву живуть спогадами про колишнього партнера. Вони не можуть впоратися зі своїми почуттями і багато плачуть. З гордості Рибам не хотілося б знову побачитися з вами, але страждати вони будуть дуже довго.

Оригінал