Гороскоп на 23 грудня

Овен ♈

Сьогоднішній Молодик ознаменує і кінець, і початок Ваших професійних звершень, а також зміну у Вашій кар’єрі. Таким чином, ви можете бути впевнені, що пропонований новий старт не є банальним збігом обставин. Сьогодні Ви маєте максимально чесно оцінити, де хочете бути. Почніть планувати свій пріоритетний професійний шлях і посадіть насіння своїх амбіцій. Через якийсь час Ви будете з трепетом спостерігати, як воно проростає.

Телець ♉

Сьогоднішній Молодик покличе вас вирушити в якусь нову місію. Настав час розширити свій кругозір у багатьох аспектах. Те, що раніше перебувало десь за горизонтом Вашого пізнання, потребуватиме пильної уваги з Вашого боку. Вивчення нових сфер або підготовка до поїздки в якесь віддалене місце – це перші кроки до пригод, які лише чекають згоди, щоб увірватися у Ваше життя.

Близнюки ♊

Через Молодик Ви якийсь час почуватиметеся некомфортно. Але це мине, і Ви, нарешті, зможете протиставити свою внутрішню силу тому, що Вас лякає. Звісно, зробити це буде не так-то просто, але Ви напевно впораєтеся з цим завданням. Якщо Ви відкриєте свій розум і наберетеся мужності, то побачите, наскільки Ви сильні там, де вважали себе неймовірно слабкими.

Рак ♋

Чи може якась конкретна людина відіграти більш значущу роль у Вашому житті? Це можливо, зокрема, завдяки Новому Місяцю, який посилює партнерські стосунки. Нинішні зв’язки лише виграватимуть від сьогоднішнього місячного впливу, який також приваблюватиме до вас нових людей. Крім цього, яскраве місячне світло осяє всі затемнені ділянки якихось договорів, а це означає, що настав час поставити нарешті підпис під важливими паперами.

Лев ♌

Сьогодні ритм Вашого життя істотно зміниться. Це станеться через вплив повного Місяця, який не дасть вам збитися зі шляху і допоможе більш ефективно та ретельно виконувати свої обов’язки. Крім того, сьогодні Вам варто звернути увагу на своє здоров’я та фізичну форму, адже місячне світло дозволить Вам побачити певні проблеми в цьому плані. Саме завдяки супутниці Землі Ви зможете виправити те, що заважало Вам дихати на повні груди.

Діва ♍

Сьогоднішній Молодик буде просто фантастичним. Він запропонує вам новий старт і можливість почати все з чистого аркуша, що б це не означало для вас. Це час, щоб створювати і використовувати можливості, щоб займатися всім, що робить вас щасливими. До того ж, Всесвіт закличе Вас простягнути руку і взяти все, що пов’язано з любов’ю, комфортом і творчістю. Тож не відмовляйтеся і подивіться, до чого призводить Ваше зусилля, яким рухає віра!

Терези ♎

Чудова тепла атмосфера може наповнити Ваш світ, поки Ваші емоційні основи гріються в сьогоднішньому Молодику. Можливо, він принесе з собою якісь зміни, пов’язані з Вашим будинком і сім’єю, які, ймовірно, ознаменують новий етап Вашого життя. І не виключено, що він буде пов’язаний із радикальними змінами на кшталт капітального ремонту Вашого будинку або квартири чи навіть переїзду в інше місто. А загалом, Вам слід просто насолоджуватися почуттям любові та захищеності, яке може мати вражаючий ефект доміно в якійсь іншій сфері.

Скорпіон ♏

Ви можете замислитися над питанням, чому інші люди зараз прекрасно чують вас і прислухаються, хоча не так давно у вас складалося враження, що ваші слова входили їм в одне вухо і вилітали з іншого. За таке просування в комунікації вам слід дякувати Молодику. Якщо ви відчуваєте, що нарешті досягли прогресу в спілкуванні з кимось, докладіть усіх зусиль, щоб максимально чітко сформулювати свої думки, щоб донести їх людям, поки вас підживлює конструктивна місячна енергія.

Стрілець ♐

Грошові питання часто дуже складно ігнорувати, а позбутися їх – тим більше. Проте сьогоднішній Молодик дасть новий старт Вашій матеріальній безпеці, пропонуючи ідеальну можливість інвентаризації грошей, що входять і виходять з Вашого рахунку. А якщо Ваша критична оцінка скаже, що Вам потрібно більше грошей, Всесвіт не змусить себе довго чекати і підкине Вам джерело додаткового доходу.

Козоріг ♑

До кінця цього року залишилися лічені дні, однак це не означає, що Ваш особистий Новий рік ще не розпочався. Навпаки, у Вашому житті починає царювати Молодик, який принесе новизну та переосмислення. Саме тому Вам варто підняти з запорошених полиць якісь справи чи потреби, які з якихось причин були відсунуті на другий план. Цей Молодик Ваш, і він чекає від Вас вказівок щодо того, де і як Ви хочете бути і що слід почати по-новому, з чистого аркуша.

Водолій ♒

Емоційний багаж є у кожного, але найчастіше люди не схильні до самоаналізу і просто не готові помічати тягар у душі, який насправді завдає величезного дискомфорту. На щастя, оскільки Молодик зміцнює ваші мрії і підсвідомість, у вас є шанс позбутися емоційного тягаря. Звісно, ви зробите це для себе насамперед, але незабаром стане зрозуміло, що й інші люди будуть від цього у виграші.

Риби ♓

Молодик впливатиме на Ваше соціальне життя, і Ви почнете строго відповідати приказці: “Скажи мені, хто твій друг, і я скажу, хто ти”. Але Вам варто подумати, чи є серед Ваших приятелів хтось, хто останнім часом сильно віддалився від Вас? Хай там як, Молодик може стати каталізатором для наведення нових мостів або придбання нових друзів. А якщо Ви раптом вирішите, що саме Ви маєте бути душею Вашої компанії, у Вас без проблем вийде реалізувати задумане.