Гороскоп на 13 березня

Овен ♈

Коли хтось запитає Вас сьогодні, чого Ви хочете, Ви можете здивувати самі себе тим, що не одразу знайдете відповідь. Справа не в тому, що у Вас є все, що потрібно, просто Ви недостатньо думали про те, чого хочете, і це реальна проблема. Спрямовувати енергію на задоволення власних бажань замість чужих зовсім не егоїстично. Насправді, час від часу це необхідно. Тож поставте свої потреби на перший план. Розставте пріоритети, щоб наступного разу Ви були готові.

Телець ♉

Постарайтеся викинути з голови те, про що Ви постійно хвилюєтеся – хоча б невелику частину. Коли Ви нарешті зможете відволіктися від власних очікувань, все почне виходити природним шляхом. Правда в тому, що відбувається набагато більше, ніж Ви поки що розумієте. Не приймайте це на свій рахунок! Ви є центром власного світу, проте для всіх інших людей Ви всього лише сусід.

Близнюки ♊

Зважтеся сьогодні на романтичний ризик, проте не звичний божевільний і азартний ризик. Спробуйте щось більш вдумливе, ризикніть за допомогою своїх глибоких емоцій та істинних ідеалів. Продумайте все і зробіть висновки, не поспішайте і не кидайте справу на півдорозі. Дайте собі та іншій людині шанс, і тоді, можливо, між вами з’явиться щось дуже романтичне.

Рак ♋

Позбутися великого секрету – це величезне полегшення, але Ви, можливо, захочете переконатися, що не отримаєте у відповідь негативну реакцію. Імовірно, є спосіб розкривати таємницю по частинах, перш ніж остаточно про все розповідати – Ви знаєте, що деякі люди вже щось знають, слухають плітки і бачать здивовані обличчя. Постарайтеся робити це поступово, а велику драму прибережіть для іншого дня.

Лев ♌

Сьогодні Ваші ідеали жорстко зіткнуться з реальним світом, проте перевірка реальністю необхідна. Ваші великодушність і оптимізм – це риси, які працюють Вам на користь, однак, можливо, варто перевірити підсумкову суму очима бухгалтера. Складіть список усіх плюсів і мінусів, а потім подумайте про консультацію з професіоналом. Ви не любите концентруватися на питаннях фінансів, однак якщо зробите це зараз, то вбережете себе від стресу в майбутньому.

Діва ♍

Сьогодні все складатиметься більш-менш так, як ви хочете, і якщо ви уважно подивитеся навколо, то побачите, що справи йдуть чудово. Якщо ви знімете на хвилину свої рожеві окуляри, то зумієте знайти найкраще застосування своїй позитивній енергії. Придивіться як слід до того, як розгортаються події, і подумайте, як можна ще поліпшити ситуацію як для себе, так і для всіх навколо. Це, до того ж, піде на користь Вашій кармі.

Терези ♎

Чим би Ви не займалися – розбирали старі повідомлення в електронній пошті, делікатно розмовляли з другом чи колегою, або навіть просто підмітали брудну підлогу, – справа, яку Ви давно мали б виконати, вже не видається такою вже страшною. Скористайтеся потужним припливом енергії, поки можете, і беріться за справу. Ви можете навіть надихнутися на те, щоб додати кілька пунктів до свого списку завдань, і потім виконати їх усі одне за одним.

Скорпіон ♏

Сьогодні Ви будете зразком багатозадачності, і проявивши трохи більше турботи, зможете домогтися дивовижного прогресу в будь-якій кількості одночасних справ. Ваша винахідлива енергія допоможе зрозуміти, коли краще відступити – це дуже важливе знання зараз, – і ви чудово впораєтеся з розстановкою головних пріоритетів і складанням здійсненного (але як і раніше вражаючого) розкладу. Змініть перспективу і скористайтеся новим досвідом у сферах за межами своєї роботи.

Стрілець ♐

Може з’явитися відчуття, що всю Вашу територію розмічено – вдома, на роботі або в романтичній сфері. Але ставки зараз легко змінити. Вам необхідно розширити свої володіння якомога швидше, тому що хтось поклав око на те, що належить Вам. Наполягайте на тому, що всі плани мають бути виставлені на загальне підбадьорення, а потім продемонструвати, чим Ви заслужили все те, що маєте.

Козоріг ♑

Ваша увага зараз розосереджена, і до Вас висувається занадто багато вимог. Звісно, це стресова ситуація, проте якщо Ви не дозволите їй застати Вас зненацька, то зумієте з нею впоратися, і навіть показати себе при цьому з найкращого боку. Встановіть нові пріоритети, проте зберігайте гнучкість на випадок, якщо доведеться адаптуватися до нових обставин. Виділіть час на відпочинок, і ще трохи – на спілкування з близькими людьми. Вони мають стояти на першому місці в списку Ваших пріоритетів.

Водолій ♒

Громадський захід, на який Ви з нетерпінням чекали, раптово втратив свою привабливість порівняно з можливістю повалятися в ліжку. Причиною може бути виснаження сил (як для Вас, так і для інших), але змушувати себе виходити в люди теж не виглядає гарною ідеєю. Якщо ви дасте собі поблажку, то найближчими днями знову будете в найкращій формі й готові до активних дій.

Риби ♓

Сьогодні ви відчуєте потужний приплив активної енергії, яка вплине на весь цей день. Можливо, Ви захочете веселитися всю ніч! Не варто робити щось грандіозне і йти на великий ризик – ви маєте переконатися, що перебуваєте в потрібному місці в потрібний час. На щастя, що б Ви не обрали, те й буде правильним. Усе, що Вам необхідно – це з’явитися з потрібним настроєм