П’ять знаків Зодіаку, які не вміють говорити “ні”

З різних причин, але вони готові наступити на горло власним почуттям.

Риби

Ви маєте здатність розуміти, що рухає людськими вчинками, тому вам, чесно кажучи, буває важко сказати “ні”. Ви схильні ставити думку інших вище за власну, а це означає, що, хоча ви не завжди погоджуєтеся з бажаннями оточуючих, ви все одно виконуєте їх.

Ви б вважали за краще, щоб усі інші робили те, що вони хочуть, або висловлювали те, що вони справді відчувають, а не говорили і робили ті речі, які змушують інших почуватися ніяково.

Рак

У вас м’яке серце, що дозволяє іншим людям користуватися вами. Ви оточуєте турботою своїх близьких і докладаєте зусиль, щоб вони почувалися поруч із вами максимально комфортно, що змушує вас у більшості ситуацій іти на поводу їхніх бажань.

Не можна сказати, що ви позбавлені власних почуттів і суджень, але ви зазвичай погоджуєтеся з думкою близької людини, навіть якщо вона суперечить вашій власній. Вам хочеться, щоб вас вважали приємною і турботливою особистістю, тому ви готові наступити на горло власним почуттям, якщо це необхідно.

Терези

Ви дійсно хочете, щоб усі і бажано завжди були щасливі. Хоча ви розумієте, що це неможливо, ви робите для цього все, що у ваших силах. Нерідко вам заради досягнення цієї мети доводиться переступати через себе, але ви вважаєте це тією невеликою жертвою, яку ви маєте віддати заради спокою і комфорту людей, які вас оточують.

Водолій

Ви, як типовий Водолій, любите піклуватися про інших людей, у цьому немає жодних сумнівів. Незважаючи на те, що у вас, безумовно, є своя обґрунтована думка, думки і наміри, ви вважаєте за краще не витрачати свій час на суперечки або переконання оточуючих, якщо це не принесе якоїсь значущої користі в довгостроковій перспективі. Ви готові погоджуватися з аргументами або баченням ситуацією інших людей, оскільки вам не здається, що предмет ваших розбіжностей вартий усіх цих суперечок.

Діва

Хоча це може здатися дивним, але немає нічого дивного в тому, що ви є певною мірою простодушною людиною. Так, ви встановлюєте високі стандарти, ви володієте критичним мисленням, але ви також розумієте, що більшість людей не стануть всерйоз ставитися до вашої думки, хоч би наскільки праві ви були.

Звісно, ви можете певний час і далі наполягати на правильності вашої поради чи пропозиції (бо ви знаєте, що це так), але якщо ваш опонент продовжить гнути свою лінію, ви неминуче приймете його позицію. Деяка ваша частина любить опинятися в неприємних для вас ситуаціях, щоб виправити все на краще, тож, врешті-решт, усе одно останнє слово залишається за вами.

Оригінал