Ці 6 знаків Зодіаку найбільше накручують себе

Чи впливає ваш знак Зодіаку на те, що щоночі ви повертаєтеся в ліжку і не можете заснути? Ви хочете відключити свій мозок і відпочити після важкого дня, але ваша свідомість ніяк не замовкає. Ваше тіло втомилося, а ваш розум працює із високою швидкістю. Ви будете здивовані, дізнавшись, що ваш знак Зодіаку може сприяти цьому. Завжди добре, коли ви отримуєте можливість використовувати зодіакальні знаки як, свого роду, карти свого життя. При народженні нам не видається настільна книга або інструкція, як потрібно жити.

Ви навчаєтесь шляхом проб та помилок. Але це зовсім не означає, що ви повинні залишатися у незнанні. Ви завжди можете звернутися до астрології, яка проллє світло на вашу темну дорогу. За її ж допомоги вам завжди вдасться дізнатися щось нове про свій характер. Всесвіт має відповіді на запитання в тих випадках, коли вам здається, що зупинити потік своїх думок просто неможливо. У вашій голові проноситися так багато думок переважно з тієї причини, що ви боїтеся зазнати невдачі у всьому, за що б не взялися.

Ви хочете підготуватися до всього, що може статися в цьому житті, щоб уникнути провалів і мінімізувати помилки. Ви одержимі цим бажанням, і воно змушує ваш мозок закипати. Вам складно жити справжнім, тому що ваша свідомість вам цього не дозволяє. Ваш мозок зациклений на різних можливих варіантах розвитку подій, і те, про що ви переживаєте, може взагалі ніколи не статися. Це може сильно засмучувати вас ночами, коли ви просто хочете поспати, але ваш розум з цим бажанням не згоден.

Ви не висипаєтеся і протягом дня почуваєтеся втомленими та сонними. Ваше тіло просить вас трохи розслабитись, але у вас не виходить. Хочете дізнатися, чи є ваш знак Зодіаку причиною того, що ви накручуєте себе? Тоді прочитайте цю статтю.

Водолій

Ви схильні до глибоких роздумів. Це ваш головний дар – і водночас прокляття. Ви неймовірно розумні, а це означає, що ваш мозок обробляє неймовірну кількість теорій та перспектив. Ви постійно аналізуєте інформацію, отриману за допомогою органів чуття, і робите це на такому рівні, якого багато хто ніколи не зможе досягти.

Діва

Ви справжній перфекціоніст. Ви завжди намагаєтеся переконатися, що все гаразд, і знаєте, що єдиний спосіб це зробити – все контролювати. Проте це може стати причиною сильного стресу. Ви одержимі тим, щоб вирішити всі проблеми. Коли ви бачите проблему, то не дозволяєте собі рухатися далі доти, доки її повністю не вирішите. Ну а після цього ви вирушаєте на пошуки нових проблем.

Близнюки

Вас дуже легко може щось відволікти. Як людина, народжена під знаком Близнюків, ви швидко перемикаєте свою увагу з одного на інше. Це захаращує вашу свідомість. Ваші думки позбавлені структури, і це стає причиною хаосу у вашій голові.

Стрілець

Ваша вільна натура, що не любить зобов’язань, змушує вас накручувати себе. Ви не хочете відповідати за будь-яке ухвалене вами рішення, тому що ви сильно боїтеся зробити невірний вибір. Ви завжди намагаєтеся переконатися, що приймаєте правильні рішення, і як результат – починаєте надто багато про це думати. Ви введете нескінченні внутрішні дебати із самими собою, погоджуючись, а потім відмовляючи себе від ухвалення багатьох рішень.

Скорпіон

Ви закрита людина, яка не довіряє оточуючим. Як Скорпіон, ви часто критикуєте всіх. Ви надто морочитеся, аналізуючи всіх, з ким спілкуєтесь, тому що не хочете опинитися перед кимось із них у вразливому становищі.

Козоріг

Ви педантичні і прискіпливі. Як людина, народжена під знаком Козорога, ви амбітні та мрієте про велике. Вам потрібно, щоб у всіх ваших дій був сенс та структура. Вам би не хотілося даремно витрачати свої сили. Саме тому ви багато часу витрачаєте на планування та підготовку до всього, у чому берете участь.

Оригінал