Гороскоп на 4 березня

Овен ♈

Люди “вибухають” частіше, ніж концентруються, але зараз приплив енергії може повести Вас в будь-яку сторону. Знайти здорове застосування своїм силам не просто важливо; це життєво необхідно. Розумно буде, висловлюючись образно, не колоти горіхи кувалдою.

Телець ♉

Паралельні лінії не перетинаються, але варто трохи зрушити вектори всередину – і перетин одного разу трапиться. Якщо ж направити лінії трохи нарізно, вони розійдуться на величезну відстань. Так куди ж спрямовані Ваші мрії і надії? Ймовірно, варто подумати, як не дати їм просто розчинитися в космосі.

Близнюки ♊

Обережніше зі своїми очікуваннями від певної розмови. Якщо Ви вважаєте, що співрозмовник упреться, то можете підсвідомо привести його до такої позиції. У кожного є право на свою точку зору. У Ваших інтересах вислухати чужу, перш ніж виносити будь-які судження.

Рак ♋

Чи не занадто пізно повертатися до старої мети? Звичайно, ні! Не варто переконувати себе, що минулим мріям немає місця в Вашому теперішньому або майбутньому. Ви не тільки можете почати з тієї точки, де зупинилися, а й опинитеся в більш сильній позиції і зможете легше втілити своє бачення в реальність. Час настав!

Лев ♌

Уявіть, що сидите на Місяці і дивитеся на Землю. Чи здаються такими важливими банківські питання, розбирання з шефом? У великому круговороті речей наші проблеми незначні. Не варто робити з мухи слона. Пам’ятайте, що у занепокоєння – в точності як у страху – великі очі.

Діва ♍

Іноді близькі люди дають зрозуміти, що ми не так розставили пріоритети, а ми часто вважаємо, що вони пхають ніс не в свою справу. Але не варто думати, що якщо людина радить Вам трохи розслабитися, то це він нічого не зрозумів у Вашому житті. Він як раз вірить у Вашу розумність.

Терези ♎

Постарайтеся поєднати дві частини себе – ту, що не терпить суперечок, і ту, що насолоджується ними. Ви відмінно вмієте балансувати, але також без проблем висловлюєте свою думку і часом сієте хаос. Сьогодні приготуйтеся привести в рівновагу бардак, який створите.

Скорпіон ♏

Важливо розуміти, що зараз Ваше прагнення контролювати може непомірно роздутися. Скорпіони взагалі схильні до цього гріха. Але зовсім інша справа – контролювати ситуацію завдяки тому, що інші поділяють Вашу точку зору. Люди добре реагують на слово “ми”. Частіше говоріть його і вірте, що інші здатні розібратися з проблемою самі.

Стрілець ♐

Порада піти своїм шляхом і розібратися самостійно – не найкраща тут і зараз. Навіть якщо чужі проблеми Вас взагалі не цікавлять, можна висловитися якось розумніше. Придумайте, як переконати людину повірити в себе, не здавшись черствими і різкими.

Козоріг ♑

Переслідуючи важливу мету, Ви не зупинитеся ні перед чим. Але варто чесно поглянути на докладені зусилля і майбутній план. Наскільки продумана Ваша стратегія? Може, Ви просто використовуєте звичні методи, не замислюючись? Ймовірно, цілком можна злегка скоротити зусилля, знайти час для відпочинку і все одно добитися поставленої мети. Саме таку пораду дають Вам сьогодні зірки.

Водолій ♒

Якщо ідеї та поради оточуючих до позіхання нудні, можливо, Ви самі можете запропонувати щось цікаве. Можливо, Ви тримали цю ідею при собі, тому що думали, що люди не зрозуміють такої революційної затії. Але варто дати їм шанс обійняти незвичайне. Ваша спонтанність – це якраз те, що потрібно.

Риби ♓

Ви правильно думаєте, що володієте кінцевим запасом сил. Дуже легко піти по шляху найменшого опору і все вкласти в обране починання на роботі. Але ж і речам більш особистим потрібна Ваша увагу. Варто подумати, де можна домогтися успіху поза професійною сферою.