Гороскоп на 19 січня

Овен ♈

Місяць впливатиме на Ваші професійні досягнення і висвітлюватиме Ваші найсміливіші устремління. Може статися так, що Ваша імпульсивність вимагатиме негайних і націлених на швидкий результат рішень, але в цьому разі поспіх абсолютно недоречний. Вашою основною стратегією мають стати спокій і методичність. І, до речі, в очах оточуючих і навіть керівництва ви матимете значно авторитетніший вигляд, якщо зможете впевнено робити свою справу, незважаючи на загальну істерію і тиск на вас персонально.

Телець ♉

Сьогодні Місяць значно посилить Ваше бажання вирватися на свободу, подорожувати і досліджувати нові території. Але він це робить не просто так. Річ у тім, що в такий спосіб супутник Землі спонукає вас вирушити до нових горизонтів, які, можливо, приховують у собі нові знання. До речі, рішення піти вчитися теж може стати для Вас ковтком чарівного напою, який вгамує Вашу жагу до пригод.

Близнюки ♊

Це чудовий час, щоб зрозуміти, насамперед для себе, як далеко Ви готові зайти в парі з кимось. Але якщо йдеться не про романтичні стосунки, можливо, Вам варто подивитися на Вашу професійну діяльність. Можливо, у цій сфері знайдеться хтось, хто готовий розділити з Вами ризики інвестування або ж почати спільну справу, яка всім принесе вигоду.

Рак ♋

Сьогодні в центрі Вашої уваги опиняться партнерські відносини, а отже, Вам доведеться знайти там баланс, якого не вистачає. Можливо, Ви десь віддаєте набагато більше, ніж отримуєте натомість, і в якийсь момент Вас такий стан речей просто почав дратувати. І якщо Ви чітко розумієте, що багато чого зроблено завдяки Вам, то, мабуть, варто зробити так, щоб про Ваш внесок дізнався і Ваш партнер. Хоча, можливо, це і так станеться, без Вашого втручання.

Лев ♌

Коли Ви застрягнете, то, напевно, будете вдячні долі або комусь ще за найменше просування вперед. Сьогодні будь-який рух означатиме дуже багато. Особливо, якщо врахувати, що з чогось, здавалося б, мізерного може початися щось дійсно велике. Можливо, настав момент, коли Ви побачите, що Ваші наполегливість і терпіння окупилися, а маховик Вашого успіху починає розкручуватися.

Діва ♍

Ви можете знати, що потрібно комусь щось пояснити. Ви також можете замислитися над питанням, чи маєте Ви достатню кількість комунікативних здібностей і терпіння, необхідних для цього. Але замість того щоб губитися в здогадках, просто робіть свою справу і донесіть комусь свою думку. Напевно ця людина захоче дізнатися Вашу думку і, мало того, не зможе прийняти правильне рішення без наявної у Вас інформації.

Терези ♎

Коли комусь потрібно підняти настрій або підбадьоритися, часто трапляється так, що оточуючі люди просто зникають, і навколо утворюється свого роду соціальний вакуум. Звичайно, комусь така “підтримка” буває корисна, але не сьогодні. Якщо Ви бачите, що комусь банально погано, і на душі у нього кішки шкребуть, скажіть йому добре слово або просто зробіть підбадьорливий жест. Повірте, це матиме величезний ефект, який спокійно можна назвати маленьким дивом.

Скорпіон ♏

Занадто багато хто з нас зберігає заповітні мрії під ментальним замком у таємному сейфі. І це назавжди утримує їх в ефемерному світі мрій. Так, це вибір кожної людини. Адже закрити мрію набагато простіше, ніж реалізувати. Але це не про Вас. І якщо сьогодні Ви побачите, що Ваша примарна мета має хоч один шанс стати реальністю, не думайте, а хапайтеся за цю можливість. Звільніть свою мрію і дайте їй життя.

Стрілець ♐

Якщо Вам кажуть, що потрібно мислити позитивно, це те саме, що розповідати коміку щось смішне, щоб викликати його сміх. Утім, від негативного настрою і поганого настрою Вас може врятувати дещо, що абсолютно несподівано змінить емоційний фон Вашого життя. Головне, що Ви маєте робити, це тримати свої розум і серце відкритими для всього нового, оскільки саме там може ховатися те, що таки допоможе Вам мислити позитивно.

Козоріг ♑

Своїми діями і навіть просто своєю присутністю Ви змінюєте чийсь світ, але часом Ваші наполегливість та імпульсивність роблять так, що зміни виявляються надто радикальними. Сьогодні Вам, можливо, варто трохи пригальмувати або просто скинути ногу з педалі акселератора. Дуже часто, коли йдеться про стосунки, все повинно відбуватися повільно і розмірено, адже надмірності в будь-якому їхньому прояві можуть зіграти злий жарт.

Водолій ♒

З якої неймовірно твердої речовини Ви зроблені? Можливо, пошук відповіді на це запитання збив би з пантелику не одного вченого. Але, хай там як, Ваша непохитність дає змогу Вам стояти на ногах там, де будь-хто інший уже впав би. А сьогодні Ваші здібності можуть отримати покращення, і проблеми будуть буквально розбиватися об Вас, як хвилі об скелю. І напевно це помітить хтось дуже непростий.

Риби ♓

Коли хтось перебуває у стані депресії, часто трапляється так, що будь-які слова підтримки або спроби підбадьорити не викликають нічого, крім роздратування. Але що, якщо хтось попросить цю людину назвати хоч одну причину радіти життю? Звісно, це може не спрацювати, але якщо у зневіреного є щось надзвичайно цінне для нього, воно-то і зможе стати тією соломинкою, яка врятує потопаючого. Можливо, цю соломинку подасте йому Ви.