Три знаки Зодіаку, яких захищають вищі сили

У кожної людини є свій ангел-охоронець, який оберігає її від неприємностей, проблем і злих сил. Іноді, щоправда, буває в них і чорна смуга – таким чином ангели-охоронці вказують людям на їхні помилки та неправильний спосіб життя.

Однак, є люди, які виходять “сухими з води” навіть у найнебезпечніші моменти. Таке відчуття, що всі вищі сили зібралися навколо них і надають їм свій захист. Ніби вони народилися під щасливою і захисною зіркою. Астрологи визначили, які знаки Зодіаку є найбільш захищеними.

Близнюки

Усе життя Близнюків складається з низки невипадкових подій. Ці люди можуть будувати свої плани і мрії, але вищі сили вносять свої корективи, і як правило, завжди сприятливі. Вони зводять Близнюків з потрібними людьми, наділяють їх лідерськими якостями та інше. Ці люди з легкістю підлаштовуються під ситуацію і знають, де знайти вихід із неї. Це не що інше, як допомога згори.

Діва

Старанні й прагматичні Діви ніколи не визнають, що їхній успіх і досягнення в житті були сплановані й визначені вищими силами. Ці люди вірять у те, що всього змогли домогтися самі, своєю завзятістю і працьовитістю. Однак, вони не можуть не погодитися з тим, що в найвідповідальнішу мить можуть прислухатися до голосу інтуїції, і уникнути великих неприємностей. У такі моменти ангели-охоронці подають їм сигнал, а Діви чітко знають, коли до нього прислухатися.

Стрілець

Життєрадісні та енергійні Стрільці завжди живуть на позитиві й радіють тому, що підносить їм доля. Вони звикли брати від життя найкраще, тому ангели-охоронці намагаються оберігати їх від помилок і неприємностей. Стрільці є справжніми магнітами свого щастя. Вони притягують удачу до себе постійно, їхні мрії часто стають явними, і це також заслуга їхніх ангелів-охоронців.

Оригінал