Бійтеся образити людину, яку бережуть вищі сили

Людина простить, а вищі сили — ні…

Світла людина, що виконує важливу місію, виглядає так само як і будь-яка інша. Але розплата за посягання на неї завжди настає. І чим більше шкоди та руйнування такій людині наносять, причому абсолютно незаслужено, тим в більшій небезпеці сам кривдник. До пори до часу здається, що той, хто шкодить, живе приспівуючи, але насправді йому просто дають шанс на усвідомлення і виправлення. Адже не дарма поруч із ним виявилася така світла людина, це ж була допомога згори, щоб людина почала змінюватися. Щоб зрозуміла.

Тому одного разу відбувається удар. І якщо людина нічого не прояснює для себе, то все повторюється в ще більш важкому варіанті. Щоб зрозуміла.

Якщо ж нічого не допомагає, то світлу людину рятують від його мучителя, ставлять відповідний саме їй захист. Або, у найважчому випадку, коли інакше ніяк, просто ліквідують кривдника.

І тоді світла людина отримує свободу. Хоча сама вона нікому зла не бажає. Просто її місія, її справа, дуже важлива. Обплутати світлу людину мережами або перегородити їй шлях — це те саме, що підписати собі вирок.

Світлий ще й жаліти буде, і плакати, і себе звинувачувати. Що не допоміг, не врятував. Він за все, що відбувається, відчуває свою відповідальність. Він має глибинне знання про те, що всі ми — єдине ціле, і всі взаємно впливають один на одного, як система сполучених посудин, що різні клітини одного тіла.

Світлий зазвичай не живе легко, але він може собі цей стан створювати, щоб черпати сили. Занадто просте життя не дає мудрості. А без мудрості неможливо повноцінно допомагати іншим.

Та й іншим безпосередньо допомагати зовсім не обов’язково. Можна одним своїм прикладом допомогти безлічі людей. Як і простою посмішкою, добрим словом, так і всією атмосферою тепла, яку людина створює навколо себе і поширює. Зовсім не обов’язково все життя присвятити служінню іншим людям. Користі оточуючим і так буде достатньо.

А хто капостить всім направо і наліво — той потім дивується, звідки прилетіло. Та все звідти. Від вищих сил. Їм, вищим силам, потрібно зберегти свого Світлячка, всяких поганців тут і так у надлишку. Їм був даний шанс, і не один, подивитися на все інакше, але вони вважали за краще не розвиватися…

Оригінал