Астрологи назвали три найбільш вразливі знаки Зодіаку

Є люди, яких може образити навіть найнезначніша дрібниця. Астрологи назвали топ найбільш вразливих знаків Зодіаку.

Рак

Їм експерти по зірках присудили перше місце в цьому рейтингу. Представники знака абсолютно не вміють сприймати критику, якою б конструктивною вона не була. Будь-які зауваження вони сприймають у багнети.

У Раків зазвичай добре розвинена фантазія, завдяки якій вони вибудовують у мріях свій утопічний світ, який руйнується щоразу, коли вони повертаються до реальності. Це змушує їх часто перебувати в пригніченому стані, критика ж з боку оточуючих тільки все посилює.

Найгірше тут те, що Раки часто приховують у собі свої негативні почуття. Вони довгий час можуть усе тримати в собі, а потім мучитися сумнівами: чи правильно вони вчинили, що нічого не сказали, або ж, навпаки, зірвалися і підняли на опонента голос.

Риби

Друге місце астрологи віддали Рибам. Цей знак Зодіаку часто буває надмірно наївним та інфантильним. Через їхню віру в краще вони часто виявляються обдуреними і засмучуються від цього.

Риби бувають не впевнені в собі через занижену самооцінку, яка заважає їм об’єктивно оцінювати себе. Риби – неконфліктний знак Зодіаку, тому з ними завжди можна домовитися і знайти компроміс.

Варто добре подумати, перш ніж щось сказати Рибам – їх дуже легко поранити. Якщо ж вам вдасться знайти з Рибами спільну мову, то ви отримаєте вірного друга, готового будь-якої миті прийти на допомогу.

Лев

Леви за своєю природою дуже горді і при цьому вкрай вразливі. Вони завжди чекають визнання і захоплення з боку оточення. Якщо раптом вони не отримають похвалу, то будуть цим дуже засмучені.

Цей знак Зодіаку – прекрасний друг, готовий прийти на допомогу в скрутну хвилину, але водночас очікуючи відповідної реакції. Якщо Лев надав вам підтримку, то він чекатиме того ж натомість. За відсутності почуття подяки з боку опонента Леви можуть припинити з ним дружбу через властиву їм запальність.

Під час сварки вони можуть до хрипоти відстоювати свою точку зору доти, доки співрозмовник не відступить. Після цього Лев може, врешті-решт, погодитися з точкою зору опонента, прийшовши до перемир’я.

Оригінал