Гороскоп на 24 лютого

Овен ♈

Якщо проаналізувати, чому в деяких персон розвинулося таке величезне самолюбство, то з’ясовується, що воно просто прикриває деякі їхні комплекси або невпевненість у собі. Тому, коли Ви зустрінете самозакоханого хвалька, згадайте про це. І тоді все його вихваляння зможе подіяти на кого завгодно, але тільки не на Вас. Адже ви розумітимете, що до чого. Незважаючи на самовдоволену й горду позицію цієї людини, варто поставитися до неї по-доброму, замість того щоб викривати в егоїзмі. Завдяки співчутливій поведінці, Ви досягнете набагато більшого і з меншими витратами.

Телець ♉

Ви не можете робити висновки про те, чого не бачили, тож якщо зараз ви з піною біля рота говорите про передбачувану ситуацію, зупиніться. Спроби з’ясувати, що змушує людей чинити саме так, а не інакше, є марною тратою часу. Безумовно, Ви можете запитати про це їх самих, але зараз вони навряд чи розкажуть Вам що-небудь. Просто вони ще самі не можуть себе зрозуміти. Буде набагато краще, якщо Ви проведете цей час в оточенні позитивно налаштованих людей. А всі ці загадки і головоломки лише остаточно заплутають вас і засмутять.

Близнюки ♊

Обговорення банальних тем підійде для розмов у кафе за філіжанкою кави або під час очікування в довгій черзі, але таке спілкування не повинно стати для Вас пріоритетним, особливо сьогодні. У Вас занадто багато цікавих ідей, щоб обмежуватися поверхневими бесідами. Спрямуйте свій погляд у глибину. Ставте навідні запитання, які змушують Вашого співрозмовника всерйоз замислитися про деякі речі. Вам не потрібні стандартні відповіді і банальні просторікування – Ви хочете почути справжню думку людини.

Рак ♋

Зараз Ви особливо гостро відчуваєте наближення майбутніх подій, що може призвести до деякого занепокоєння з приводу того, яким чином Вам вдасться досягти своєї мети. Не хвилюйтеся через надлишок (або нестачу) енергії та натхнення, необхідних Вам для просування вперед, – зараз Ви володієте всім тим, що Вам потрібно для дій на цю мить. Доти, доки Ви почуваєтеся впевнено, все буде в повному порядку. А якщо Вам трохи бракує цієї впевненості, її з успіхом замінить бравада, тож не соромтеся демонструвати свою впевненість оточуючим.

Лев ♌

Ваші останні сновидіння були сповнені неясних образів, які залишили сильний відбиток у Вашій душі. Ви вважаєте, що ці бачення були своєрідною інструкцією до пошуку щастя й умиротворення? Аж ніяк. Вони є всього лише грою образів Вашої підсвідомості. Повірте, Ви досягнете набагато більших успіхів, і все завдяки свідомому пошуку нових підходів до Ваших щоденних завдань, а не спробам розшифрувати свої нічні послання. Зосередьте увагу на реальному житті, оскільки сни – це зменшена і спрощена його копія.

Діва ♍

Схоже, Ви віддаляєтеся від людей, які турбуються про Вас зараз найбільше. Ви впевнені, що не відштовхуєте їх від себе? Наразі для Вас якраз дуже важливо зміцнювати свої зв’язки з оточуючими, а не розривати їх, тому будьте уважними й обережними у своїх діях. Поговоріть зі своїми друзями на чистоту, запитавши їх про те, чи не відчувають вони Вашу холодність або відчуженість. Порадьтеся з ними. Настав час довіритися близьким людям і дати їм зрозуміти, що ви цінуєте їхню участь.

Терези ♎

Раніше Ви відчували, що Вас щось стримує або соромить? Якщо так, значить настав час діяти. Можливо, Ваш прогрес був дещо уповільнений через одну персону, але тепер ця людина не має на Вас такого впливу. Можливо, вона пішла зі сцени, а можливо, втратила свій авторитет. Хай там як, зараз Вам потрібно просто спрямувати свій погляд уперед, намітити мету і зробити перший крок. Ніхто більше не завадить Вам і не стане у Вас на шляху. Ваша дорога чиста і відкрита, тож летіть уперед!

Скорпіон ♏

Не дозволяйте втягнути себе в справи, у правильності яких Ви сумніваєтеся, навіть якщо думаєте, що це зміцнить Ваш авторитет. Навіщо так сильно намагатися отримати схвалення тих людей, які не здатні оцінити, якими прекрасними якостями Ви володієте. Просто будьте самими собою. Якщо хтось не помічає Вас, значить Ви не потребуєте уваги цієї людини. Не будьте безликими – пишайтеся тим, ким Ви є.

Стрілець ♐

Сьогодні Вам доведеться мати справу з кількома легко вразливими особистостями, і це може виявитися вельми тяжкою справою для Вас. Однак краще змусити цих невпевнених у собі людей почуватися важливими і потрібними, ніж мати справу з їхніми примхами, гнівом і параноїдальними ідеями. Крім того, не варто забувати, що кожен із нас часом стає занадто образливим і чутливим. Згадуйте про це, коли будете вже вдесяте за годину повторювати слова підтримки та компліменти, і Вам буде легше.

Козоріг ♑

Деякі персони з Вашого особистого кола спілкування або в робочому колективі вважають, що більше заслуговують на те, що зараз маєте Ви. Однак ці люди забувають, як довго Ви працювали над цими результатами, і скільки зусиль доклали, щоб досягти їх. Скарги діють Вам на нерви, але сьогодні, напевно, той день, коли все ж таки доведеться приділити їм увагу. Їхні ревнощі не варто ігнорувати. Якщо Ви не прислухатиметеся до того, що вони кажуть, то ваша віддаленість одне від одного збільшуватиметься з кожним днем, доки не перетвориться на безодню.

Водолій ♒

Якими б не були зараз Ваші почуття, не варто приховувати їх. А якщо інші люди незадоволені тим, що Ви висловлюєте свій гнів, щастя чи будь-які інші емоційні переживання, то гірше для них. Ви не робот, чи не так? То чому ж Ви маєте поводитися подібним чином? Зірки радять Вам остерігатися людей, які вважають, що якщо вони приховують свої справжні почуття, то це є знаком переваги та сили духу. Аж ніяк! Невміння усвідомити і прийняти свої справжні переживання, а потім розповісти про них близькій людині, призводить до дуже поганої звички – вести нещирі стосунки.

Риби ♓

Ви завжди були досить обачними у фінансових справах, проте наскільки Ви обережні в романтичній сфері? Ваші минулі невдачі сталися через безтурботність, тож, якщо Ви хочете позбавити себе болю і розчарувань у майбутньому, дійте не поспішаючи. Безумовно, та нова людина, з якою Ви нещодавно познайомилися, просто чудова, однак навіщо так сильно поспішати? Вона Вами зацікавлена і нікуди не збирається зникати (якщо тільки Ви самі не попросите про це). Не потрібно давати зелене світло, коли ще не було жовтого, оскільки в цей момент витримати паузу просто необхідно.