Найбільш вередливі жінки за знаком Зодіаку

Усі дівчата в душі трохи вередливі. Причому вони часто вередують, самі того не помічаючи. Цього разу астрологи вирішили з’ясувати, представниці яких трьох знаків Зодіаку найбільше люблять вередувати. А ви потрапили до цього списку вередунів?

3 місце – Рак

Дівчина-Рак – найніжніший і найплаксивіший знак Зодіаку. Якщо вона віддана комусь до глибини душі, то готова піти за ним хоч на край світу. І від коханого, відповідно, вимагає аналогічної віддачі. Але далеко не всім сподобається, що за тобою всюди тягнеться така тінь, нехай навіть і на край світу…

Якщо Раку здасться, що до неї охололи хоч на йоту, то вона зачиниться у свою раковину і впаде в депресію. Вона дуже образлива, а в цьому стані в неї проявляється мстивість. І тоді милосердя не чекайте! З дівчиною-Раком можна впоратися тільки ласкою, криком нічого не добитися. Тонни, мегатонни ласки і ніжності. Тоді з неї можна вити мотузки.

2 місце – Лев

Левиця марнославна і владна, вона не стане панькатися з тим, хто не відповідає її стандартам, що перебувають на рівні приблизно Евересту. Дівиця вважає себе центром Всесвіту, тому поруч має бути Гідний Хлопець. Так-так, саме з великої літери. Коли зачеплено її самолюбство, вона не стане виношувати злісних підступних планів, а просто висловить в обличчя все, що думає про кривдника. І після її тиради може здатися, що ураган або цунамі – це квіточки, намальовані в дитячому блокнотику.

Щоб завоювати цю фурію, потрібно піднести їй дорогий подарунок (бажано, золоту прикрасу з діамантом) і переконати її в тому, що вона – краща за всіх, кого ви раніше зустрічали, і взагалі богиня. Але не втрачайте своєї мужності, інакше Левиця пройдеться по вас і навіть не помітить.

1 місце – Скорпіон

Якщо ви вирішили завести собі подружку-Скорпіона, то, вважайте, ви пішли на війну. З нею або дуже класно, або дуже погано, або все разом, або по черзі. Золотої середини немає і не буде. Це постійне перебування в стресовій ситуації. Тож якщо ви не володар залізних нервів і сталевої мужності – цей екземпляр не для вас.

Підступна жінка-Скорпіон, навіть якщо сильно захоче справити враження милої і поступливої, наївної і лагідної, довго носити невластиву їй личину вона не зможе, – її сутність рано чи пізно візьме гору. А вже тут милосердя не чекайте! Якщо ви раптом зробите щось не так, то нарікайте на себе. Вона ненавидить боязкість, скупість і – запам’ятайте – дуже ревнива. Якщо вона виявить у вашому телефоні повідомлення від іншої дівчини – ви захочете з’їсти свій телефон. А вже що буде, якщо вона раптом запідозрить, що їй зраджують… Краще опустимо цей момент.

Оригінал