Гороскоп на 28 серпня

Овен ♈

Багато людей шкодують, що не освоїли ще в дитинстві якесь творче хобі. Вони нерідко переконані, що могли б досягти чималих висот у малюванні та музиці. Але вчитися ніколи не пізно! Ви не помилитеся, якщо налаштовані на оптимістичний лад.

Телець ♉

Говорять, що можна вибирати друзів – але ніяк не сім’ю. З іншого боку, рідні нерідко бачать найгірші наші прояви. Зараз Сонце і Місяць разом осяють Ваші емоційні основи, будинок, родину. Подумайте, що Ви можете зробити, щоб виправити негаразди та неприємності, а потім починайте діяти.

Близнюки ♊

День продовжує тему “не відступаю, але слухаю опонента”. Чесно оцініть, що Ви можете зробити для підтримання миру – і що готові зробити. Так чи інакше, шлях до зняття напруги завжди лежить через розширення каналів зв’язку. А для цього обидві сторони повинні не тільки говорити, але й слухати один одного.

Рак ♋

“Не стріляйте у гінця”. Той, хто приносить погані вісті, не винен в них. Тим не менше, сам факт принесення поганих звісток може стати проблемою. Але обставини такі, які є, і з ними нічого не поробиш. Будьте терплячі по відношенню до людей, які не розуміють цього.

Лев ♌

У Вас є чудова риса – випромінювати впевненість і привабливість, не промовляючи ні слова. У Вашому знаку сьогодні зійдуться Сонце і Місяць, і сила цього впливу зросте багаторазово. Додайте до цього трохи терпіння і чуйність, і люди неодмінно потягнуться до Вас!

Діва ♍

Ось Вам аналогія. Знову найнятих працівників відокремили від основної команди і повідомили, що вони перевершили поставлені завдання у півтора рази. Нові працівники повірили в прекрасний результат, не будучи в курсі реалій. Віра в себе, нічим не омраченная, важлива. Знайшовши її, Ви зможете перевершити будь-які очікування.

Терези ♎

Що б не трапилося в минулому або майбутньому, кожен на планеті Земля живе “в моменті”. Іншими словами, важливо тільки Ваше “тут і зараз”. Але наше ставлення до справжнього моменту впливає на ставлення до минулого та очікування від майбутнього. Тут і зараз у Вас є приголомшлива можливість дивитися вперед – і одночасно черпати з криниці досвіду!

Скорпіон ♏

Кажуть, що все і відразу мати не можна. Але чому? Які в цьому логічні причини? Якщо Ви досягли поворотного моменту на шляху до певної мети, це не означає, що треба відмовлятися від чогось заради чогось іншого. Ви можете отримати і те, і інше. Чому ні?

Стрілець ♐

Чи є в мозку якась спеціальна ділянка, що відповідає за пригоди? Навіть якщо ми не схильні до авантюр, якісь можливості завжди відкриті і очевидні. Немає потреби здійснювати якісь великі справи, щоб отримати свою дозу здорового адреналіну. Дуже скромна з вигляду можливість може таїти в собі величезний потенціал. Важливо тільки поглянути на неї в правильному контексті!

Козоріг ♑

Зіткнувшись з викликом, ми можемо просто всістися зручніше і милуватися горою, на яку начебто як повинні піднятися. Але якщо прикласти зусилля, ми можемо досягти висоти, про яку й мріяти не могли! Дійте спокійно і продумано, і опинитеся рівно там, де хочеться. Не бійтеся вимагати від себе більше.

Водолій ♒

У Вас буде дуже мало бажання йти на ризик. Краще знайоме зло, вирішите Ви і відмовитеся міняти некомфортні обставини. Але Ваша нерішучість цілком може бути навіяна впливом ззовні. Чи не занадто багатьом Ви жертвуєте, щоб ця людина була задоволена? І чи справедливо це?

Риби ♓

Деякі професії відверто не сприяють розвитку творчого мислення. Працівники повинні чітко виконувати поставлене завдання і не витати в хмарах. В інших місцях, навпаки, від людей чекають винахідливості і нових ідей. У Вас такі ідеї є – і важливо не соромитися ними ділитися і тим більше не вважати, щочужа креативність пперевершує Вашу.