Три жіночі знаки Зодіаку поруч із якими всі тануть від щастя

Ці знаки Зодіаку переповнені щастям і коханням.

Лев

Добре там, де Лев і де Лев, там добре. Чуйка у Левиць спрацьовує чудово, вони знайдуть місце під сонцем, що забезпечить рівну засмагу попі без застережливого запашку смаженого. З ними розумієш, що таке безпека і комфорт. Вся відповідальність за їхнім бажанням звалюється на їхні плечі. Природа нагородила їх лідерськими якостями, але це не заважає їм проявляти щодо інших людей чуйність, увагу і любов. У домі Левиці на друзів чекає стіл, що ломиться від наїдків, включно з винними ріками. Її вільні вуха, готові слухати душевні переживання гостей. Вас вислухають, а головне зрозуміють і до того ж забезпечать слушною порадою.

Терези

У суспільстві Терези непоміченими не залишаться. Створіння, поціловане ангелом. Вони мають феноменально притягальну енергетику. Природна чарівність жінок Терезів доповнюється їхньою миролюбністю. Рідкісна якість, яка їм притаманна, – вміння знаходити компроміс, що дає їм змогу не брати участі у великих конфліктах. У бажанні ощасливити всіх навколо, цей знак заради їхнього добробуту може пожертвувати своїми інтересами. Любов і гармонія панує в їхньому внутрішньому світі, які черпають свої сили в красі та мистецтві, чим оточують себе ніжні й м’які Терези.

Козоріг

Це магніт для чоловіків. Вона за природою чутлива й сором’язлива, проте дехто вбачає в ній гордовитість і зарозумілість, а дехто – неприступність і скритність. Оманливе бачення. Насправді це жаліслива і м’яка натура з вразливою душею, яка перебуває в очікуванні того, кому буде зрозуміла її тонка душевна організація і хто, напоївши гарячим чаєм, дбайливо укутає її теплим пледом. І тільки чоловік, який зумів підкорити Козорога, може розраховувати, що перед ним відчиняться двері в її світ – дивовижний, переповнений щастям і коханням.

Оригінал