Під якими знаками Зодіаку найчастіше народжуються злі жінки

Є в зодіакальному колі знаки, які більш ніж інші здатні перейти “на темний бік сили”, бо керують ними Марс і Юпітер – найбільш “войовничі” й агресивні планети-покровителі.

Овен

Хоч дівчата-Овни і створюють враження легких на підйом, позитивних, веселих особистостей, це триватиме рівно доти, доки ніхто не зачіпає їх за живе. Щойно емоційний фон панянки похитнувся – пиши пропало, від гніву вогняної стихії буде жарко навіть небу. У момент істерики цей знак не до кінця усвідомлює свої слова і дії.

Жінка-Овен може нахамити батькам, завдати смертельної образи друзям, розірвати будь-які, навіть найміцніші зв’язки. Коли дочки Марса виходять із себе, вони не чують жодних доводів і аргументів: є їхня думка, і є інша – неправильна. Визнавати помилки вони теж не вміють, тому максимум, на що можна розраховувати від “Овнихи” – це простягнутий для примирення мізинець. І то лише тому, що їй нудно.

Ще представниці знака цілком можуть дозволити собі демонстративну, ексцентричну поведінку. Причина – невміння приховувати градус власного гніву. Злість лізе в них звідусіль, коли доводиться спілкуватися з неприємними людьми або робити по два рази одну й ту саму роботу. У таких жінок усі емоції, як то кажуть, написані на лобі. “Овниха” без тіні збентеження піде на відкриту конфронтацію навіть із сильнішим суперником, відверто не замислюючись, чим цей факт обернеться для неї завтра. За нерозважливу агресію подібні дівчата заслуговують на перше місце в ТОПі найзлісніших знаків зодіаку.

Скорпіон

Скорпіонам також протегує Марс, проте певний вплив на них чинить і Плутон, який робить жінок, народжених під цим знаком, жорсткими і владними. Вони безнадійні власниці. Побачивши свого чоловіка, який стоїть поруч із симпатичною дівчиною, жінка-Скорпіон, найімовірніше, зберігатиме спокій і навіть посміхнеться.

Але нехай вас не вводить в оману все зовнішнє, бо в голові її вже зріє план зі знищення суперниці відразу кількома витонченими способами. Причому з таким самим шаленством ця панянка ревнує і подруг, і батьків, і улюблену кофтинку, яку здуріла і дала поносити сестрі.

Дівчата-Скорпіони підкоряються стихії води, тому менш часто проявляють свою агресію зовні, але це не означає, що всередині не вирує зловісне цунамі. Вода наділила їх наївністю та образливістю, через які з “тихого виру” будь-якої миті можуть полізти наднебезпечні чорти.

У гніві дочки Марса не просто страшні, а навіть афективні. Хто знає, наскільки підступний план помсти може народитися в їхній світлій голові. Тож якщо “скорпіоніха” стала вашим ворогом – купуйте квиток на інший континент, і якомога швидше.

Стрілець

Злоба цих чарівних дам найменш очевидна, але від цього не менш небезпечна. Така леді підкупить вас своєю дитячою безпосередністю, розповість сотні свіжих анекдотів, нагодує смачним обідом, а щойно за вами зачиняться двері, вона нашле на вашу голову всі муки пекельного полум’я. Варто хоч найменшій іскорці неприязні пробігти між вами і дівчиною-Стрільцем, вона зрештою розгориться в пожежу ненависті і сумнівів.

На відміну від Овнів Стрільці дуже добре вміють приховувати неприязнь, тому “холодна війна” з персональними ворогами може у них тривати не один десяток років. І так, скоріше за все вже ніщо не переконає цих дам змінити думку.

У немилість до жриці Юпітера можна потрапити з абсолютно сміховинних причин. Вона сама придумала, сама образилася, сама ж потім і страждає від негативу, що колупає їй душу. Пробачити і відпустити когось із миром для таких дівчат – те саме, що програти. А програвати вогняні знаки, як відомо, ох як не люблять. Жінки-Стрільці, до всього іншого, мають ще й феноменальну злопам’ятність.

Навіть у старості вони до кінця не прощають своїм знайомим відібрану в пісочниці іграшку. Не дай Боже забрати в цієї “мегери” щось серйозніше – подругу або чоловіка – вона втреться в довіру, дізнається про вас усе до дрібниць, а потім у найнесподіваніший момент завдасть підлого удару в спину.

Навіть якщо поки що Овни, Скорпіони і Стрільці з вашого оточення не проявили себе так страхітливо, тримати з ними вухо гостро буде явно не зайвим.

Оригінал