Скільки годин сну вам необхідно, згідно зі знаком Зодіаку

Навряд чи ви коли-небудь замислювалися над цим, але що як астрологія може навіть підказати, скільки годин на добу нам потрібно спати, відповідно до нашого знаку зодіаку? Звісно, вчені радять дорослим людям спати від 7 до 9 годин на добу, але не менш ніж шість і не більш ніж десять годин, проте як визначити свій оптимальний час?

Овнам потрібно рівно 6 годин, якщо тільки дедлайн не підтискає

7-9 годин сну для Овна занадто багато, оскільки у нього повно справ, які вимагають його уваги. А час від часу ці хлопці взагалі не сплять, особливо коли підтискає дедлайн. Сон для слабаків, чи не так, Овни?

Тельці готові спати якомога довше

Тельці не можуть утриматися від тілесних задоволень, і сон – одне з них. Тож немає нічого дивного в тому, що вони часто пересипають.

Близнюки або взагалі не сплять, або пересипають

Близнюки часто жертвують сном заради веселощів. І для них це норма, адже вони або сплять по 9 годин на добу, або дрімають лише 45 хвилин за дві доби. Ніхто не знає, що чекає на Близнюка завтра, і скільки часу йому знадобиться, щоб виспатися.

Ракам завжди буде мало сну

Раки – домосіди, які почуваються найкраще у власній квартирці, в рідному ліжечку. Саме тут вони отримують енергію, якої бракує. Здається, їм ніколи не вистачатиме сну, тому вони не мають нічого проти того, щоб дрімати по 12 годин на день. Можна навіть сказати, що їм це необхідно.

Леви виживають скоріше на денній дрімоті, ніж на повноцінному нічному сні

Леви можуть спати вночі всього 5 годин, але вони надолужують згаяне за допомогою денного сну.

Дівам потрібно 7 годин за умов трудоголізму

Діви одні з найстаранніших працівників зодіаку, тому їм буквально доводиться відривати себе від справ, щоб поспати. Вони могли б працювати по 24 години на добу, але прекрасно розуміють, що за такого розкладу функціонувати нормально не зможуть. Дівам не завадить також час від часу відсипатися по 12 годин.

Терезам необхідно 8 годин сну, оскільки це єдиний час, який вони можуть витратити на себе

Протягом дня Терези виступають посередниками і дипломатами в безлічі різних ситуацій: вони намагаються переконатися, що сімейні посиденьки не перетворяться на лайку, що їхній друг на вечірці не нап’ється і не зганьбиться, вони першими вибачаються після сварки з коханими. Це забирає багато енергії, і представникам цього знака зодіаку потрібен час наодинці з собою, що виражається в міцному 8-годинному сні. Насправді Терезам не завадить себе балувати. Їм потрібно частіше приймати ванну з піною, випивати келих вина і міцно спати вночі.

Скорпіонам потрібно більше сну, ніж вони отримують

Через свій драйв, закритість і перфекціонізм Скорпіони схильні відмовлятися від сну, який їм вкрай необхідний. Вони багато чого тримають у собі, і уві сні їм надається гарна можливість перетравити всі свої почуття та емоції. Середньостатистичний Скорпіон спить по 5 годин на день, при тому що йому необхідно десь 9.

Стрільцям потрібно йти спати просто зараз

Попри те, що вогняні знаки мають високий рівень енергії, вони, як і всі ми, смертні. І Стрільці теж, хоча вони часом переоцінюють свої можливості і вважають себе напівбогами. Ухвалюючи рішення, вони не завжди замислюються про наслідки. Наприклад, про те, чим їм можуть загрожувати лише 4 години сну на добу. Тому, дорогі Стрільці, бігом у ліжко просто зараз!

Козороги і без нас знають, скільки годин сну їм потрібно

Козороги цінують традиції та старанну роботу. Вони знають, як облаштувати своє життя і трохи зарозумілі сноби, тому за жодних обставин не варто критикувати їхній режим сну. Вони самі знають, коли їм лягати, а коли вставати, і цей механізм працює, як годинник.

Водолії схильні експериментувати зі сном

Водолії вважають, що думка про те, що потрібно спати 7-9 годин, – це людська вигадка. Вони часто експериментують з режимами сну, пробуючи навіть спати у два заходи по 4 години. Але, дорогі Водолії, вам треба б привчитися лягати спати на 8 годин, адже ваш недоумкуватий мозок заспокоюватиметься принаймні годину, і в підсумку ви отримуватимете повноцінні 7 годин сну.

Риби ненавидять спати без снів

Риби – наймрійливіший знак зодіаку, схильний до ескапізму. Сон для них – не спосіб зарядитися енергією, а можливість піти від реальності у вигаданий фантастичний світ. Їхні сни яскраві і барвисті, і вони обожнюють запам’ятовувати свої сни, які потім допомагають їм подолати сіру низку буднів.

Оригінал