Три знаки Зодіаку, яким найбільше не щастить

В якісь періоди життя нам всім здається, що ми народилися невдачливими. Але представники цих трьох знаків Зодіаку частіше за інших ставлять собі питання, що зробили не так, щоб заслужити таку долю.

Діва

Діви вміють розв’язувати проблеми інших людей і давати поради, але вони не знають, як допомогти собі. Коли вони нервують, то миють, полірують, прибирають, чистять, і їхній життєвий простір настільки стерильний, що гості почувають себе незатишно і напружено.

Діви схильні складати все в ящики, маркувати, сортувати, і коли щось їм заважає зробити це, вони впадають в паніку. Життя їх постійно неприємно дивує. Як тільки вони про все подбають, хтось обов’язково проллє кави на ідеально вичищений килим.

Їхнє життя складається з виправлення недосконалостей, і вони часто ставлять собі запитання, що вони зробили не так, щоб їх спіткала така нелегка доля.

Терези

Несправедливість – ось що найбільше дратує представників цього знаку. Вони помічають найменші натяки на порушення балансу і часто відчувають несправедливість на своїй шкурі, тобто завжди знайдеться щось таке, що порушує спокій і щастя Терезів.

Терези спочатку діють, а потім… кілька днів думають про те, що б сталося, якби вони вчинили інакше.

Їм подобаються красиві люди та предмети розкоші. Для них важливий зовнішній вигляд, тому вони не можуть змиритися з ознаками старіння. Для них це одна з найбільших несправедливостей у світі.

Терезам подобається грати в детективів, виводити шахраїв на чисту воду, викривати брехунів. Проблема в тому, що вони сприймають все дуже особисто. Для них погані люди – це буквально особиста образа. Вирішуючи чужі проблеми, вони сприймають їх як свої.

Риби

Риби не дуже добре контактують з реальністю і постійно потрапляють у незручні ситуації. На негативні життєві обставини вони реагують різко і свавільно.

У своїй голові вони давно описали, як повинно виглядати їхнє життя і яким повинен бути ідеальний світ. Але оскільки реальність постійно цьому чинить опір, то Риби рішуче спробують її обіграти!

Коли Риби виявляють складну проблему, вони намагаються її вирішити, перетягуючи на свою територію, у свій світ, керований різними законами фізики, математики, духовності… Це особливо яскраво проявляється, коли вони знаходяться під впливом алкоголю або під контролем своїх емоцій.

Оригінал