Якого чоловіка ви заслуговуєте – згідно зі знаком Зодіаку

Овен: інтелектуал

Всі Овни це надзвичайно логічні та вільні люди. Вони люблять усамітнюватися і міркувати.

Така жінка шукає того, з ким вона зможе проводити інтелектуальні бесіди. А ще їй подобаються щирі та впевнені люди, тому в житті Овнів немає місця для дурниць.

Телець: людина сильної волі

Це один з тих знаків, яким понад усе на світі подобатися балувати себе. Вони люблять маленькі радості.

У любові Телець – дуже віддана людина. Цій жінці потрібен чоловік, повний любові та пристрасті. А ще їй потрібен хтось незалежний і кращого кандидата, ніж людина сильної волі тут не знайти.

Близнюки: щирий чоловік

Близнюкам подобається все нове. Вони товариські, люблять пригоди, а тому чекають, що ви будете завжди йти поруч з ними, незалежно від ситуації.

Жінці-Близнюкам потрібен чоловік, який без тіні сумніву висловить свою точку зору, залишаючись при цьому таким же грайливим і цікавим.

Рак: чоловік з добрим серцем

У світі немає нікого добрішими та більш чутливого за Рака (за винятком, хіба що, Риб). Раку хочеться, щоб у відносинах у вас було все найкраще, але це не дозволяє вам ним маніпулювати.

Жінка-Рак шукає схожого на себе чоловіка – чесного, справедливого і такого, з ким можливо підтримувати нормальні відносини.

Лев: чоловік-спокусник

Лев цінує відданість і цілеспрямованість. Якщо його друга половинка не володіє даними якостями, відносини між ними приречені.

Левиця шукає партнера, схожого на неї. Часом вона буває несерйозною і хоче, щоб її чоловік був щедрим і вмів фліртувати.

Діва: терплячий чоловік

Діва – це одне з найбільш таємничих зодіакальних сузір’їв. Їй непросто відкритися перед іншими людьми, що часом істотно ускладнює створення міцних відносин. Тому Діва шукає в чоловіках терплячість. Якщо її партнер вміє чекати, то Діва зробить все від неї залежне, щоб в результаті його терпіння окупилося сповна.

Крім того, цій жінці потрібен той, хто твердо стоїть на ногах і підтримує її рішення. Діві потрібно багато часу для самоаналізу.

Терези: вірний чоловік

Терези відомі своєю завзятістю. Вони дуже логічні створіння, а тому завжди аналізують ситуацію.

Їм імпонують вірні та гнучкі чоловіки. Терези хочуть бути з тим, у кого немає проблем зі спілкуванням і хто не стане говорити розпливчасто про важливі речі.

Скорпіон: пристрасний чоловік

Ці жінки надзвичайно пристрасні. Іноді вони потрапляють в неприємності через звичку спочатку зробити щось дурне, а вже потім подумати про наслідки.

У чоловіків, які можуть скласти жінці-Скорпіону конкуренцію за рівнем пристрасті, більше шансів швидко побудувати з нею міцні стосунки.

Такій жінці хочеться бути з кимось веселим і терплячим, особливо коли вона потрапляє в неприємній ситуації. Щоб почати довіряти іншій людині, їй потрібен час.

Стрілець: чуттєвий чоловік

Стрілець – натура авантюрна і легковажна. Йому подобається як пробувати щось нове, так і проводити час вдома в компанії своєї другої половинки.

Представниці цього знаку люблять чуттєвих хлопців з хорошим почуттям гумору, який вміє розрядити обстановку. Жінці-Стрільцю потрібен такий же активний чоловік, як і вона, інакше відносини між ними дуже швидко закінчаться.

Козоріг: сумлінний чоловік

Козероги дуже розумні та серйозні, вони цінують схожих чоловіків, схожих на них самих, – це сприяє формуванню між ними зв’язку глибшого рівня.

Жінка-Козоріг шукає собі працьовитого чоловіка (який ще й любить розважитися). У любові для неї важливе почуття безпеки – воно допомагає їй зосередитися на кумедних речей, які в них відбуваються.

Водолій: чарівний чоловік

Водолій – дуже творча та авантюрна людина. Жінки-Водолії шукають харизматичного і пристрасного партнера. А ще вони хочуть, щоб він був соціальним, тому що з такою людиною вони почуватимуться безпечніше.

Риби: чоловік-романтик

Риби дуже емоційні та інтроспективні, і знають, як цим користуватися. Вони не звикли мовчати, якщо їх щось дратує. Жінкам-Рибам потрібні відносини з кимось таким же жалісливим і уважним, як і вони самі.

Представниці цього сузір’я цінують романтику, тому так важливо частіше і без сумнівів демонструвати їм свою чуттєву сторону.

Оригінал