Як жінки різних знаків Зодіаку привертають до себе увагу чоловіків?

У кожної представниці зодіаку є свої особливі хитрощі, як привабити чоловіка. І якщо одні майстерно зачаровують чоловіків ефектною зовнішністю та кричущим вбранням, то інші переконані, що немає нічого простішого, ніж прокласти шлях до серця обранця через шлунок. Розглянемо детальніше зодіакальні жіночі секрети зачарування чоловіків.

Овен

У цієї темпераментної вогняної панянки все просто. Кожен новий день у неї починається з підводки, червоної помади і підборів. Зрозуміло, пройти повз таку яскраву красуню наважиться не кожен. А якщо і знайдеться такий сміливець, то рішуча жінка-Овен його наздожене і силою думки змусить придивитися до неї уважніше.

Телець

Раціональна жінка-Телець у полюванні за чоловіком діє за чітко вивіреним планом. Випадкові зустрічі та швидкоплинні романи її мало цікавлять. А портрет ідеального чоловіка в неї надійно зберігається в голові. І коли такий зустрічається їй на шляху, то в хід ідуть будь-які способи привернення його уваги, починаючи від дружнього спілкування, закінчуючи демонстрацією кулінарних і професійних талантів.

Близнюки

Якщо представниці знака Близнюки не вдасться привабити чоловіка мрії своєю зовнішністю, то вона без проблем переконає його в словесній формі, що вона саме та сама, яку він шукав. А якщо без жартів, жінка-Близнюки – чудовий співрозмовник, здатний розділити інтереси чоловіка, як за футболом, так і за політичними поглядами. З нею точно не засумуєш.

Рак

Перебуваючи поруч із жінкою знака Рак, будь-який чоловік почувається справжнім альфа-самцем. Що цікаво, для привернення чоловічої уваги жінці-Раку особливо і старатися не доводиться. Перебуваючи поруч із чоловіком, вона немов обволікає його своєю теплотою, ніжністю і зацікавленістю, не залишаючи йому жодного шансу пройти повз такий скарб.

Лев

Жінка-Лев – це та фатальна діва, на яку дивиться кожен. Але наважуються до неї підійти тільки обрані. Зовсім не важливо, вродлива вона чи непоказна, забезпечена чи не дуже, товариська чи потайлива, її погляд не залишить байдужим жодного чоловіка, що проходить повз.

Її природна породистість вабить і затримує на собі погляд. Але чи багато хто зважиться зав’язати діалог із Левицею? На жаль, ні. Можливо, саме тому ці яскраві жінки нерідко зазнають труднощів в особистому житті.

Діва

Увага цієї відчайдушної трудівниці значно частіше падає не на чоловіків, а на перспективну роботу. Тому думка про те, як зачарувати вподобаного чоловіка, її рідко турбує. “Сподобався хтось? Нічого. Відволічуся на роботу і передумаю”, – думає зайнята Діва, поки за нею шикується черга чоловіків, які дивуються, сподіваючись почути від недоторканої діви хоча б холодне “привіт”.

Терези

Увійти в довіру до чоловіка і стати його вірною подругою – маленька хитрість жінки-Терези, яка допомагає їй прив’язати до себе вподобаних представників сильної статі. Хоча хитрість, напевно, голосно сказано. Насправді жінка-Терези часто, сама того не помічаючи, прив’язується до чоловіків-друзів і потім мучиться від неможливості зробити вибір на користь когось одного. Але саме її дружність і зацікавленість співрозмовником так сильно притягують до неї увагу чоловіків.

Скорпіон

Потрапити в поле зору фатальної жінки знака Скорпіон, значить, розпрощатися зі своїм спокійним розміреним життям. А зачаровувати вона вміє, в цьому можна не сумніватися. Ця чарівна спокуслива красуня докладає всіх зусиль до того, щоб її обранець вибрав саме її серед інших не менш привабливих дам. Спочатку вона пускає в хід свій шарм і харизму. Потім додає гіпнотичні чари і в результаті, немов рептилія, обвиває свою жертву, не залишаючи їй ані найменшого права вибору.

Стрілець

Полювання – ось що по-справжньому приваблює норовливу жінку-Стрілець. Їй абсолютно не цікаві чоловіки, одразу готові вступити з нею в серйозні стосунки, зіграти весілля і планувати дітей. Їй потрібен саме той, який дивиться вбік. І завойовує його вона своєю красою, оригінальністю і талантами. Крім іншого, чоловікам імпонує її легкість на підйом і готовність погоджуватися на будь-які навіжені вчинки. Саме ці якості завжди виділяють її серед інших жінок.

Козоріг

Представниця знака Козоріг привертає увагу чоловіків саме своєю удаваною байдужістю. Оскільки вона набагато більше за інших захоплена роботою і власними успіхами, складається враження, що чоловіки взагалі не входять до її життєвих планів. А чоловіки, як відомо, завжди тягнуться до тих, хто не звертає на них уваги.

Водолій

Оригінальність і нестандартний підхід до життя – ось що притягує чоловіків до цієї дивовижної жінки. Вона не будує ілюзій з приводу спільного майбутнього і не поспішає затягнути свого обранця під вінець. Її стомлює одноманітність і побут, через що вона рідко буває вдома і воліє жити активним соціальним життям. Вона весела і привітна, товариська та ініціативна. Поруч із такою жінкою створюється відчуття легкості та безтурботності. Але ж чоловіки прагнуть саме таких: безтурботних і невимушених стосунків.

Риби

Ці жінки, як відомо, живуть у світі своїх ілюзій, де чарівно, легко, затишно і радісно. Вони, немов діти, розчулюють своєю безпосередністю і наївністю. І, як показує практика, багатьом чоловікам подобається така їхня дитячість.

Жінка-Риби викликає у чоловіка бажання піклуватися про неї та оберігати її від зовнішнього світу. Тож не дивно, що навколо Рибок нерідко в’ються добропорядні та відповідальні чоловіки, які мріють створити з ними міцні та тривалі стосунки.

Оригінал