Гороскоп на 7 січня

Овен ♈

Якщо Вам хочеться відступити в тінь або дистанціюватися від інших, це може бути пов’язано з тим, що Ви справді не маєте енергії, щоб взаємодіяти з людьми. Однак Вам слід пам’ятати про те, що поняття “свій час” не означає, що Ви маєте ставати відлюдником. Можливо, зараз Вам слід розв’язати якусь особисту проблему, яка потребує Вашої безроздільної уваги. Таким чином, тримати відволікаючі фактори на відстані може бути особливо корисно.

Телець ♉

Продуктивна розмова – це та, яка проходить гладко і коли обидві сторони уважно слухають одна одну. Утім, Ви й так це знаєте, і сьогодні Вам належить застосувати це правило на практиці. У якийсь момент ви можете виявити, що комунікативний прогрес, досягнутий з однією людиною, посилає якийсь сигнал іншим людям. Довіртеся своїй інтуїції, яка підкаже, хто з найбільшою ймовірністю виявиться найсприйнятливішим до Ваших умовлянь, і почніть з ним серйозну бесіду.

Близнюки ♊

Занепокоєння грошовими питаннями тільки посилить рівень стресу. У будь-якому разі, навіть якщо йдеться про вельми довгострокову перспективу, у вас однаково з’явиться чудовий шанс істотно поліпшити своє фінансове становище. А щоб розв’язати якесь складне завдання просто зараз, Вам, можливо, доведеться проявити творчий підхід, який дасть змогу Вам утриматися на плаву. При цьому всьому Ви в якийсь момент можете зрозуміти, що досягти достатку набагато простіше, ніж Вам здавалося.

Рак ♋

Ваша і без того гостра інтуїція отримає суттєве посилення. Навіть якщо Ви вже вмієте визначати настрій і думки інших людей, Ви можете не сумніватися у своїх удосконалених здібностях це робити. Але Вам, можливо, доведеться тримати свої інтуїтивні оцінки при собі. Ваші думки чи висновки можуть бути на 100% правдивими, але у Ваших же інтересах може бути просто мовчати.

Лев ♌

Місяць, що впливає на мрії і таємниці, з’єднається з мрійливим та ілюзорним Нептуном. Тож уважно стежте за тим, що говорять вам сни та інтуїція. У них є для Вас якісь важливі повідомлення, які Вам потрібно почути. Не відкидайте повідомлення свого внутрішнього голосу як щось безглузде або як результат того, що Ви з’їли щось перед сном. Його підказки можуть здаватися Вам у чомусь незручними, але якщо їх дотримуватися, все складатиметься якнайкраще.

Діва ♍

Дружба може зав’язуватися з того, що у людей починають з’являтися однакові думки, а їхні погляди на деякі речі стають напрочуд схожими. Якщо у Вашому житті станеться саме так, значить Ви можете розраховувати на те, що у Вас з’явиться хтось, хто завжди Вас зрозуміє і підтримає. Але для того, щоб це сталося, Ви не повинні сидіти вдома. І пам’ятайте при цьому, що незнайомець – це друг, якого Ви ще не зустріли.

Терези ♎

Перешкоди, пов’язані з кар’єрою, які зазвичай не становлять для вас проблеми, сьогодні можуть стати величезною перешкодою на вашому шляху. Але будь-яке випробування буде коротким, оскільки Місяць, що впливає на професійну сферу, стикається з Нептуном, який впливає на роботу і рутинні обов’язки. Однак тут слід врахувати те, що холодна логіка в даному випадку не принесе настільки ефективних рішень, як уява. Тож відкрийте свій розум і дозвольте йому блукати в невідомих далях. Так буде набагато простіше знайти потрібне рішення.

Скорпіон ♏

Маючи справу з чимось неясним, переконайтеся, що Ви цілком зосереджені на пошуку істини. Будь-яка стара відповідь або рішення не підійдуть, тому що Вам потрібне надійне і точне розуміння суті подій, що відбуваються. Але Вам, можливо, також доведеться визнати, що на право на життя заслуговує не тільки Ваша точка зору, а й альтернативна. На щастя, така подвійність пануватиме у Вашому житті недовго, і дуже скоро все повернеться на свої місця.

Стрілець ♐

Сьогодні Ви будете готові ділитися з людьми своїми думками, емоціями і грошима. Однак ви не повинні забувати, що, незважаючи на те, що рука того, хто дає, не збідніє, у вас є деякі проблеми фінансового характеру, розв’язати які шляхом роздачі грошей нужденним буде вельми складно. Тож проявіть розсудливість і надайте комусь емоційну підтримку, адже часто вона має значно більшу цінність, ніж матеріальні речі.

Козоріг ♑

Не варто займати оборонну позицію, якщо відчуваєте, що зараз на вас зійде чиясь емоційна лавина. Не потрібно проявляти агресію стосовно цієї людини. Натомість Вам слід її всіляко підтримувати і зробити для неї те, чого вона справді потребує. У Вас є безліч позитивних якостей, які роблять із Вас співчутливого й уважного слухача, тож не тримайте їх і дозвольте правити балом цього дня.

Водолій ♒

Ширший погляд на Вашу фінансову картину допоможе Вам зрозуміти, де і в якому статусі Ви можете опинитися в найближчому майбутньому. Звичайно, для постановки цілей, пов’язаних із грошима, необхідно дивитися на все в довгостроковій перспективі. Але зараз Вам також не слід забувати про дрібні деталі сьогодення, в яких можуть бути приховані певні підказки, що істотно полегшать Вам просування вперед.

Риби ♓

Самовираження або задоволення творчого пориву можуть бути набагато кориснішими, ніж ви можете собі уявити. З Місяцем, що стимулює творчість, ви можете створити щось, що готові представити цьому світові, і що, напевно, оцінять люди, які вас оточують. До того ж, тісна співпраця з музою дасть вам змогу переглянути погляд на якусь подію, що лякає вас, і, таким чином, дасть вам можливість рухатися далі, скинувши баласт.