Улюблені слова знаків Зодіаку

Овен – “кращий”

Якщо Терези скажуть вам, що всі рівні і не буває кращих і гірших, то Овнам якраз навпаки подобається, коли їх називають кращими. Овен любить змагатися і бути першим у всьому.

Чому улюблене слово Овна «кращий»? Тому що кожен раз, коли він ходить кудись, намагається згадати це слово – «Це найкращий ресторан у місті!» «Друзі, це найкраща піца, спробуйте!» «У мене найкращий хлопець/найкраща дівчина!»

Якщо хочете постійно радувати свого Овна, називайте його частіше кращим або кращою.

Лев – “неповторний”

Овнові подобається, коли він кращий в порівнянні з іншими, а ось якщо почати порівнювати Лева з ким-небудь, то його охопить лють! Так люблять робити Діви, вони порівнюють Лева з минулими коханцями і говорять прямо – «Ось ти в цьому кращий тих моїх попередніх, користь від тебе очевидна!»

А Лев таки – унікальний і неповторний! Йому важливо бути винятковим в очах коханої людини. Лев любить справляти враження на людей і чекає овацій і поклонінь, захоплених поглядів. Скажіть Леву, що він неповторний і не порівнюйте його ні з якою зіркою!

Діва – “правильний”

Для Діви важливо бути правильною у всьому, Діви дотримуються правил і не порушують соціальних норм. Такі ось конформісти, які не перейдуть дорогу на червоне світло світлофора. Вони будуть терпляче чекати поки не загориться зелений, навіть якщо немає машин.

Діві чоловікові важливо знати, що він живе правильно, що всі його дії розумні, а головне раціональні. Діви все планують заздалегідь, щоб уникнути помилок, яких зазвичай панічно бояться здійснювати. Діви дівчата пишаються своєю правильністю – вони відмінниці, розумниці і хороші господині.

Телець – “надійний”

Телець дуже любить надійність і ризикувати, як Овен в надії бути кращим завжди і у всьому, не буде.

Тельцю важлива стабільність і впевненість у завтрашньому дні, він хоче себе матеріально забезпечити. Сам він теж дуже надійна людина і постійний, на його обіцянки можна покластися, він хороший друг, вчасно прийде на допомогу, допоможе практичною радою та ніколи не зрадить.

Хваліть Тельців за їхню надійність!

Терези- “чарівний”

Чарівний – синонім слова прекрасний! Як же Терези люблять бачити прекрасне в усьому! Красива картина, приємна дівчина, чарівний хлопець! А що це за чарівні квіти на підвіконні? Ах, як чудово було сказано!

Терезам подобається коли їм кажуть, що вони граційні, ними потрібно захоплюватися як твором мистецтва! Дивіться на захід біля моря разом і помічайте кожну мить як прекрасне!

Чоловіків Терезів слід похвалити за їх романтичність і вміння бути джентльменами.

Козоріг – “статусний”

Козоріг подивиться на машину людини і швидко оцінить його матеріальне становище, так він вважає, що люди будуть його вважати важливим в разі якщо він перерахує всі свої регалії. Йому важливі дипломи, нагороди та професійне визнання. Козоріг через досягнення підтверджує свою статусність.

Статус визначає вагу людини в соціумі, Козорогу важливо відчувати себе «Особистістю», що робить щось значуще. Скажіть Козерогам, що вони незамінні працівники, відмінні годувальники, віддані друзі! А головне завжди давайте їм зрозуміти, що те, чим вони займаються є важливим і цінним.

Козоріг ставить роботу на 1-е місце і чекає визнання своїх заслуг у цій галузі.

Стрілець – “авторитетний”

Авторитет дає повноваження давати поради, до яких будуть прислухатися люди, а Стрільці – майстри направляти інших на шлях істинний. Стрілець прагне бути авторитетною персоною, причому це не заради влади, а заради поваги в суспільстві. Стрілець любить, коли його поважають і з ним радяться з будь-яких питань.

Сам же Стрілець завжди намагається розвиватися і розширювати кругозір щоб мати право виховувати людей в морально-етичному плані. Стрілець вчиться у відомих гуру і сприймає інформацію з авторитетних джерел.

Тому покажіть свою повагу до Стрільця через прийняття його думок і переконань.

Скорпіон – “потужний”

Швидкий, інтенсивний, безстрашний, він нічого не любить робити наполовину. Скорпіон віддає себе без залишку справі і відповідно його енергійні дії викликають потужну реакцію в оточуючих.

У Скорпіона великий запас життєвих сил, він може раптово кинути те, до чого йшов кілька років і піти зовсім в іншу сторону, тому що так велить серце. Він незалежний від стереотипів суспільства, йому все одно що про нього скажуть інші, Скорпіон впевнений в собі і норовливий. За ним хочеться слідувати.

Скорпіон любить справляти сильне враження на людей і оцінює дії людей або як «потужні» або взагалі ніякі.

Рак – “безпечний”

Рак має сильну інтуїцію на небезпечні ситуації, за що його часто називають боягузливим і недовірливим.

Насправді інтуїція йому допомагає у вирішенні багатьох питань, і до речі Рак часто відчуває обман і намагається не здійснювати операції, в яких він програє.

Рак любить безпеку, зробіть його існування безпечним і комфортним, тоді Рак розкриється. Також найбільше Рак побоюється того, що комусь із його близьких може загрожувати небезпека. Так що дійсно порадувати Рака можна гарантією того, що з ним і його дітьми, батьками нічого не трапиться.

«Безпечний» слово підходить для нього більше ніж до будь-якого іншого знаку.

Риби – “казковий”

У Риб багата уява, вони живуть в незвичайному світі, в світі де чудеса реальні, а мрії збуваються легко. Риби – знак творчості і натхнення, Нептун – управитель Риб, планета вищої безумовної любові, це символ Безодні, звідки черпається все прекрасне і казкове.

Казковий світ існує не тільки в тонкому світі, його можна створити і в нашому, матеріальному світі. Який світ собі створите в голові, такий і буде в реальності, тільки потрібно не забувати переставляти ноги і діяти заради здійснення всього задуманого в реальності. Адже колись ми теж не могли повірити в те, що літаки можуть літати, а залізо – плавати по воді.

Тому казковим своє життя зробити цілком реально, якщо сильно захотіти і повірити.

Водолій – “оригінальний”

Водолії люблять виділятися і бути не схожими на інших, вони діють нестандартно і в будь-якій справі проявляють креативність. Причому це у них виходить легко і природно, тому що Водолій розуміє, що все геніальне просто.

Якщо ви не можете виплутатися зі складної проблеми, зверніться до Водолія, він запропонує простий і оригінальний вихід, який вам і в голову не приходив. Водолій – це та людина, яка бачить відкриту кватирку, коли Ви б’єтеся як муха об скло.

Навіщо шукати складні рішення проблем? Все насправді простіше, ніж здається, а ми любимо самі все ускладнювати. Тому слово “оригінальний” законно належить Водоліям.

Близнюки – “цікавий”

Ой як цікаво! – так захоплено зазвичай реагують Близнюки на нову інформацію. Близнюки допитливі і завжди готові дізнаватися нове, вони відкриті до знань і найбільше бояться нудьги, рутини. Спілкуючись з людьми, Близнюки намагаються бути для кожного максимально цікавими, тому з ними буває легко і весело вести бесіду.

Будьте також цікавими для них, обговорюйте останні новини та пізнавальні матеріали. Не допускайте занудства і не будьте надмірно вимогливими в спілкуванні з Близнюками, інакше вони втечуть від Вас!

Оригінал