Гороскоп на 27 травня

Овен ♈

Навіть якщо здається, що будувати ще більш детальні плани надмірно, продуманість зовсім не завадить. Справа не в тому, що щось неодмінно піде не так. Просто ретельне вивчення дрібниць дозволить Вам помітити те, що Ви неодмінно втратили б в іншому випадку.

Телець ♉

Ви не проти докласти ще трохи зусиль, але їх тут же потрібно ще. Здається, Ви помилилися у своїх розрахунках і опинилися в самій гущі подій раніше, ніж припускали! Що ж, головне, що прогрес є. Сам факт змін повинен вселяти Вам оптимізм.

Близнюки ♊

Невелике переміщення в списку пріоритетів допоможе звільнити час, який інакше звільнити б не вдалося. В результаті стресу стане менше, а ясності додасться. А от якщо будете триматися старого графіка, напруга буде тільки рости. Не намагайтеся знайти зайву годину в добі. Зміна, яку Ви робите, має бути раціональною.

Рак ♋

Буває так: ми знаємо, що потрібно ближньому, – а він вперто відмовляється слухати, вважаючи нашу поведінку набридливою, нав’язливою, авторитарною. Ви в курсі чужих проблем і вже якийсь час Вам відомо, як їх вирішити. Але все, що можна зробити – це розповісти про плюси Вашого рішення і залишити м’яч на чужому полі.

Лев ♌

Якщо перший раз не вийшло, нас зазвичай не потрібно умовляти спробувати ще раз. Ми і так в курсі, що здаватися не можна. Але навіть якщо здається, що вже пора опустити руки, не робіть цього. Нагадайте собі про причини початкового інтересу і оптимізму. Успіх не такий вже недосяжний!

Діва ♍

Кажуть, що переможці не здаються, а ті, що здалися, – не перемагають. Напевно, щось схоже Ви могли чути від учителя фізкультури в школі. В команді бажання здатися придушити простіше, а от коли ми діємо в поодинці, рішення вже залежить тільки від Вас. Але якщо Ви вирішите кинути, як це відіб’ється на інших людях? Здається, що це важливе питання. Це так – але в першу чергу враховуйте власні інтереси.

Терези ♎

Коли йдеться про такі речі, як турбота про себе і любов до себе, ми швидше віддамо свої ресурси іншим, а себе поставимо в самий кінець списку, куди доберемося вже знесиленими. На щастя, Всесвіт сьогодні поповнить Ваші запаси любові і турботи. І Вам варто витратити максимум на себе!

Скорпіон ♏

У відносинах ситуація така, що краще Ви будете терпіти хиткість і непередбачуваність, ніж загрузнете в рутині. Ви вирішите не миритися зі знайомим злом, а ризикувати. І дуже може бути, що на Вашому шляху попадеться людина з рівно такими самими запитами!

Стрілець ♐

Краще не відкладати на завтра те, що можна зробити сьогодні: саме про це Вам нагадає Всесвіт. Звичайно, остання справа розводити хаос там, де все звично і керовано. Але все ясніше стає той факт, що рано чи пізно Вам доведеться глибоко вдихнути і зробити те, що треба зробити.

Козоріг ♑

Природно шукати підступ у тому, що занадто добре, щоб бути правдою, особливо якщо ми обтяжені неприємним досвідом минулого. Однак безпідставні підозри відтягують результат. У Вашому світі виникне напрочуд приємна перспектива, яка вселить Вам зрозумілий скептицизм. Але будьте впевнені, що це і правда подарунок долі!

Водолій ♒

Коли ми щось шукаємо, обурливо буває виявити, що воно весь час було у нас прямо під носом. Ми не помічали шуканого, тому що вся увага була віддана чомусь ще більш важливому. Когось може здивувати Ваша удавана неготовність розглянути в ситуації те, що бачить він, але правда в тому, що Ви просто Водолій – а значить, бачите ще більше. І це дуже мудро з Вашого боку.

Риби ♓

Ми всі знаємо людей, які відмовляються від наших ідей, а потім повідомляють, що їх “осяяло”. Звідки ж взялося таке раптове одкровення? Дивна річ! Але інколи для того, щоб людина погодилася з нами, і правда потрібно посіяти зерно в його уяву – а коли він вирішить, що сам все придумав, можна рухатися далі!