Гороскоп на 10 липня 2023 року

Овен ♈

Сьогодні Вам буде важкувато витримати когось при владі, але Вам потрібно дати охолонути своєму темпераменту, перш ніж Ви скажете щось, що може призвести до конфлікту. У цієї людини хороша пам’ять, а Ви не захочете залишати погане враження про себе. Подобається Вам це чи ні, але Вам потрібно упевнитися в тому, що Ви у них зараз на хорошому рахунку. Будьте обережні і за всяку ціну уникайте імпульсивності. Як то кажуть, тихіше їдеш – далі будеш.

Телець ♉

Якщо Ви вплуталися в боротьбу за владу, вибирайтеся звідти якомога швидше. Навіть якщо Вам потрібно буде повністю поступитися чиїмось вимогам, Вам доведеться це зробити. Боротьба за свою точку зору не варта того ризику. Відійдіть убік – це призведе до позитивних результатів. Сьогоднішні конфлікти просто не варті Ваших сил.

Близнюки ♊

Захищати свої почуття дуже важливо, але чи варте воно того, щоб засмучувати дорогих вам людей або злити когось важливого і впливового? Якщо людина, з якою у Вас виникли розбіжності, не здатна прийняти Вашу точку зору, тоді Вам потрібно стати вищою за це і прийняти її переконання, але Вам не обов’язково з ними погоджуватися. Ви не можете постійно оточувати себе лише однодумцями. Це не тільки нудно, але ще й обмежує Ваше мислення. Розбіжність у думках може бути дуже пізнавальною.

Рак ♋

Ви будете готові взяти на себе більші і складніші завдання у своєму повсякденному житті. Ваші амбіції рвуться в бій, і це чудовий час, щоб піти в тренажерний зал, зайнятися ремонтом удома або попросити підвищення на роботі. Ви ставите високі цілі, але не настільки, щоб на вас чекав провал. Ви досягнете успіху у всіх своїх починаннях, хоч і не відразу.

Лев ♌

Приготуйте кілька фраз, здатних розтопити кригу, бо, найімовірніше, Ви опинитеся в товаристві людей, з якими Вам потрібно буде налагодити стосунки. Для того, щоб зав’язати якусь приємну бесіду з ними, будьте бадьорі та веселі. Уникайте делікатних тем – таких як політика, релігія або гроші. Зараз набагато розумніше дотримуватися безпечних тем для розмови. Поговоріть про телевізійні програми, спортивні події та чутки про знаменитостей. Порожні бесіди, найімовірніше, не приведуть до міцних зв’язків, але вони також не спричинять суперечок.

Діва ♍

Протягом усього дня Ви будете розриватися між абсолютно різними враженнями, але ці екстремальні ситуації будуть жахливо веселими. Ви маєте гнучкість, необхідну для того, щоб плисти за течією, незалежно від того, наскільки раптові й непередбачувані зміни. Єдина проблема в тому, що Ви створюєте враження, що це дуже легко, і ніхто не дізнається про Ваші вміння. Це прекрасний день, щоб спробувати новий образ і подивитися на реакцію своїх друзів. Оновлювати свій гардероб завжди весело.

Терези ♎

Змиріться зі своїми примхами і постарайтеся не виправляти себе сьогодні. Ну і що, якщо Ви здивуєте деяких або викличете бажання дізнатися, що з Вами відбувається? Їхні думки значать набагато менше, ніж та свобода, яку Ви знаходите, роблячи те, що хочете і як хочете. Намагатися відповідати поточному стану справ – це не тільки втомлює, але це ще й обмежує Вашу уяву. Тому дайте свободу своїй дивакуватості. Не зважайте на пристойності, і Ви, найімовірніше, надихнете ще кількох авантюрних друзів до Вас приєднатися.

Скорпіон ♏

Коли сьогодні Ви отримаєте позитивні відгуки з несподіваного джерела, постарайтеся виглядати не дуже здивованими. Протягом якогось часу люди при владі спостерігали за Вашими досягненнями, і вони захочуть побачити, на що Ви ще здатні. Тому протягом наступних кількох днів очікуйте підвищеної уваги. Ви вразите досить багатьох людей.

Стрілець ♐

Розгублений товариш, який бореться з труднощами, сьогодні поводитиметься жорстоко з найкращих спонукань. Ви можете йому допомогти. На відміну від багатьох, Ви, напевно, знаєте, як м’якше і лояльніше подати йому гірку правду. Мало хто знає, як не зачепити його почуття і не виглядати бездушним критиком. У цьому Вам допоможе Ваше співчуття. Довіртеся собі, і Ви зможете відкрити нові шляхи в старих стосунках.

Козоріг ♑

Зазвичай Ви розважливі, коли справа доходить до знайомства з новими людьми, але зараз Ваші судження можуть бути трохи туманними. Приміром, ця людина, яку Ви страшенно хочете пізнати – невже вона справді заслуговує на такий захват із Вашого боку? Гарненько замисліться над цим сьогодні, тому що вибір того, кого Ви впускаєте у своє життя, не повинен бути легким. Переконайтеся, що Ви обираєте людей, ґрунтуючись на правильних судженнях. Короткострокові стосунки не будуть того варті й принесуть більше проблем, ніж користі.

Водолій ♒

Хочете – вірте, хочете – ні, але зосереджуватися на якихось своїх проблемних стосунках зараз не найкраща ідея. Іноді пильно розглядаючи якісь протиріччя, Ви тільки робите їх більшими, ніж вони є насправді. Найкращим рішенням зараз буде дати одне одному час і простір – відстань, щоб скучити і зрозуміти, чого ви обидва хочете надалі. Ви також зможете використати цей час, щоб побути наодинці з собою і згадати про свої власні цілі в житті. Вони теж багато значать, і Ви про це знаєте.

Риби ♓

Якщо сьогодні ви опинитеся в ситуації, де зіткнуться дві ніжні й чутливі особистості, зосередьтеся на справедливості. Навіть якщо Вашому начальнику це не сподобається, Ви повинні будете сказати правду, як Ви її бачите. Ви маєте рішучі погляди, тому немає сенсу приховувати свої почуття та думки лише через страх, що вони не будуть популярними серед інших. Рівність надто важлива, щоб жертвувати нею для того, щоб стати на чийсь бік. Якщо Ви вважаєте, що ідея погана, скажіть про це – подайте гарний приклад, залишаючись чесними та об’єктивними.