Ставлення різних знаків Зодіаку до алкоголю

Рано чи пізно кожен із нас уперше знайомиться з алкогольними напоями. У когось ознайомлювальний етап проходить важко, з неприємними наслідками та огидою, а хтось швидко знаходить спільну мову з міцними напоями та час від часу дозволяє собі розслабитися з їхньою допомогою. Давайте докладніше розглянемо ставлення людей до алкоголю з астрологічного погляду, щоб зрозуміти, яким знакам зодіаку краще триматися від спиртних напоїв подалі.

Овен

Вони сприймають алкоголь, як якесь доповнення до веселого проведення часу в компанії друзів. Представники цього знака зодіаку завжди із задоволенням підтримують будь-яку компанію, і сміливо погоджуються взяти участь у будь-яких алкогольних змаганнях. Крім того, вони самі нерідко є ініціаторами масштабних гулянь. Відходять від пиятик, як правило, легко і швидко, в залежність впадають нечасто.

Телець

Вони частіше за інші знаки зодіаку ризикують стати залежними від алкоголю. Якщо в реальному житті ці люди доволі стримані й розважливі, то під впливом алкоголю в них вселяється якийсь безстрашний персонаж, здатний на будь-які найвідчайдушніші й найбезрозсудніші вчинки. Після таких активних гулянок Тельцям на ранок нерідко буває соромно.

Близнюки

Це затяті любителі крутих вечірок і великих застіль. Але любов ця більше пов’язана не з прихильністю до алкоголю, а з бажанням весело і цікаво проводити час у колі старих і нових друзів. Якщо спосіб життя Близнюків складається саме з таких заходів, то в них є велика ймовірність отримати звичку у вигляді зловживання міцними напоями.

Рак

Люди цього знака зазвичай діляться на 2 категорії: затяті противники міцних напоїв і ті ще алкоголіки. Представники першої категорії усвідомлено підходять до свого вибору і розуміють, до яких наслідків призводять часті випивки. А ось другі п’ють, відходять від п’янки, запевняють, що ніколи більше не питимуть і за деякий час знову беруться за старе.

Лев

До алкоголю Леви найчастіше ставляться нейтрально. Їхній здоровий глузд зазвичай перемагає бажання підтримати компанію. Річ у тім, що для людей знака зодіаку Лев гранично важлива їхня репутація, тому вони завжди намагаються ретельно стежити за тим, що вони п’ють і в якій кількості.

Діва

Незважаючи на свою холодну голову і тверезий розрахунок до всього, що відбувається в їхньому житті, Діви досить швидко стають заручниками алкоголю. Причому найчастіше Діви спиваються на самоті і, як правило, на тлі своєї неспроможності. Якщо ж у Дів в особистому житті і в професійній сфері все гаразд, то залежність від алкоголю їх оминає.

Терези

Володарі цього знака зодіаку рідко спиваються, тому що, переживши хоча б один раз похмілля, все своє життя вони з обережністю ставляться до будь-яких алкогольних заходів. Щоб уникнути неприємних наслідків після застілля, Терези завжди намагаються більше їсти і підтримувати цікаві бесіди.

Скорпіон

Вони нерідко стають залежними від алкоголю, тому що в стані сп’яніння їм хоч трохи вдається розслабитися і перестати бачити загрозу у всіх і в усьому, що їх оточує. Так, Скорпіони завжди підозрілі й недовірливі. До слова, вони самі нерідко “споюють” співрозмовника, щоб вивести його на чисту воду і дізнатися, що інший насправді про них думає.

Стрілець

Вони просто обожнюють веселі компанії та галасливі вечірки. А алкоголь, як відомо, є головною складовою таких заходів. Якщо Стрілець самотній і не особливо завантажений роботою, постійні застілля та алкогольні вечірки стають його способом життя. У такому ритмі життя можна легко дійти до алкоголізму.

Козоріг

Козороги зазвичай належать до категорії людей “рідко, але влучно”. Вони не особливо люблять проводити вечори за келихом червоного напівсолодкого або чогось міцнішого зі скибочками льоду. Зате, якщо намічається грандіозна вечірка, Козорогам варто заздалегідь підготувати свій організм до прийняття великих доз алкоголю. Ранок після таких посиденьок у Козорогів зазвичай минає нелегко і до наступної подібної сходки вони дозрівають дуже не скоро.

Водолій

Більшість Водоліїв до алкоголю ставляться досить холодно. Річ у тім, що володарі цього знака зодіаку занадто сильно люблять живе спілкування, нові знайомства та емоції, а під дією алкоголю рідко вдається насолодитися приємним спілкуванням повною мірою. Саме тому серед Водоліїв так багато противників алкогольних напоїв.

Риби

Цей знак і міцні напої – це два нерозривні поняття. Хороший алкоголь під смачну закуску в затишному місці поруч із коханою людиною – це те, що, безсумнівно, має бути присутнім у житті кожної Риби. У такій обстановці вони почуваються комфортно і легко, і рідко впадають в алкогольну залежність. А ось заручниками алкоголю частіше стають якраз ті Риби, у яких реальність абсолютно не збігається з їхньою ідеальною картиною світу. Саме тому астрологи рекомендують Рибам бути обережними з міцними напоями і за можливості звести до мінімуму часті алкогольні посиденьки.

Оригінал