Знаки Зодіаку: ваш недолік, який приваблює до вас людей

Як не дивно, але вади характеру і поведінки можуть не тільки відштовхувати, а й приваблювати! Це абсолютно незрозуміле явище, але воно таки існує. У кожного зодіакального знака є своя, начебто не найприємніша риса, але вона чомусь найчастіше стає їхньою особливою родзинкою.

Овен

Ваша наївність. Незважаючи на свою жорсткість і твердість характеру, Овен має ще й дитячу безпосередність. Це частина його чарівності, і це те, що його партнер любить найбільше. Овен нескінченно допитливий і дивиться на світ широко розкритими і захопленими очима дитини.

Телець

Ваша суперечливість. Телець – це ходяча аномалія. Він прагне справити враження на людей і подружитися з ними. Найцікавіше, що він досить інтровертна особистість, але цвіте й пахне в товаристві людей, яких найбільше любить. Телець намагається задовольнятися життям, яким воно є, але не може перестати мріяти про розкіш і максимальний комфорт.

Близнюки

Ваш надлишковий ентузіазм. Близнюків вирізняє прагнення допомогти людям, які їм дорогі. Вони завжди вишукують усілякі способи зробити життя кращим для оточуючих, навіть якщо це означає, що вони звалюють на себе більше, ніж можуть впоратися.

Рак

Ваша оборонна поведінка. Близькі люди знають, наскільки Раки чутливі, і їх дуже легко спровокувати на захисну реакцію. Раки не є конфліктними за своєю природою, але в разі найменшої загрози вони відразу ж триматимуть оборону.

Лев

Ваше надмірне завзяття. Коли Лев чогось хоче, то він стає одержимий своїм бажанням. Це означає, що він робитиме все можливе і неможливе, аби тільки домогтися своєї мети, і зупинити його на цьому шляху практично неможливо.

Діва

Ваша чутливість. Діва дуже піклується про те, що інші про неї можуть подумати, і наскільки добре оточуючі про неї відгукуються. Це може іноді доходити до крайнощів, але у виконанні Діви така риса має досить милий і привабливий вигляд.

Терези

Ваша прихована жорсткість. Терези – це втілення веселощів і чарівності, тому для оточуючих може бути шоком виявити, що в них присутня жорсткість і навіть грубість у характері, особливо коли справа стосується захисту людей, яких вони люблять.

Скорпіон

Ваша напористість. Скорпіон – найзапекліший знак зодіаку, і дорогу йому переходити точно не варто. Проте справжня магія Скорпіона полягає в тому, що він настільки наполегливий і емоційний, що цей їхній внутрішній вогонь заворожує і притягує.

Стрілець

Ваш дивний гумор. Стрільці – майстри говорити жарти абсолютно сухим і спокійним голосом, тому оточуючі всерйоз ставляться до його слів. До речі, такий незвичайний гумор нерідко призводить Стрільця до неприємностей, оскільки він іноді не знає міри і буває нетактовним.

Козоріг

Ваша надмірна серйозність. Козоріг сприймає все занадто серйозно і дуже багато думає, чим у підсумку ускладнює ситуацію ще більше. Проте, це цілком нешкідлива риса, причому вона може бути навіть корисною за деяких обставин.

Водолій

Ваше нешаблонне мислення. Водолії живуть зі своїм власним розумінням “правильного і неправильного”, і дивляться на світ зовсім по-іншому. Часом їх сприймають як людей дуже дивних, але загалом саме в цій неординарності таїться особлива родзинка Водолія.

Риби

Ваш талант усе драматизувати. Риби творчі, відсторонені, чутливі… і вони дуже люблять драму. Це може здатися не надто привабливою рисою, але спостерігаючи за їхнім “спектаклем одного актора”, у вас постійно народжується відчуття, що Риби просто про вас піклуються, тому що ви їм вельми небайдужі.

Оригінал