Знаки Зодіаку: як ви надихаєте інших людей?

До нас невипадково притягуються люди, яким ми дуже подобаємося. Ми, можливо, самі того ясно не усвідомлюючи, надихаємо їх, і, своєю чергою, подібно до дії магніту, опиняємося біля тих, хто надихає нас. Як же це відбувається залежно від знака зодіаку, під яким ми народилися?

Овен: Вони надихають нас своєю пристрастю до життя

З боку здається, що вони з радістю і безстрашністю беруть від життя все, що воно може їм запропонувати. Вони постійно випробовують самих себе і кидають собі виклик, ідуть на ризик, з головою занурюються в будь-які пригоди і отримують насолоду від життя.

Телець: Вони надихають нас зосереджуватися на своїй меті

Щойно Тельці ставлять перед собою якусь мету, їх уже дуже складно збити зі шляху. Вони роблять усе серйозно і вдумливо, вони рішучі, й іноді їхня вроджена впертість грає їм на руку, тому що, завдяки їй, вони не падають духом, не звертають з обраного шляху і надихають оточуючих.

Близнюки: Вони надихають нас своєю пристосованістю

Вони надзвичайно легко пристосовуються до будь-яких умов і обставин. Якщо їм, наприклад, необхідно відвідати захід або познайомитися з батьками свого партнера, вони, схоже, інтуїтивно знають, що, де, кому і як говорити. Якщо Близнюки опиняються в новій для себе обстановці, вони відразу перетворюють її на свою зону комфорту.

Рак: Вони надихають нас своїм великим і добрим серцем

У спілкуванні вони для всіх турботливі батьки, і неважливо, знаходите ви з ними спільну мову чи ні, вони зроблять усе, щоб ви відчули себе добре і затишно з ними. Раки, звісно ж, завжди прийдуть на допомогу своїм рідним і друзям: вони уважно вислухають, порадять або просто стануть промінчиком любові у вашому житті.

Лев: Вони надихають нас домагатися наміченого

Леви слугують чудовим прикладом того, як буває корисно відкинути всі свої сумніви й невпевненість, слідувати за мрією і прагнути до досягнення своїх цілей. Їхній внутрішній оптимізм і енергія показують нам, що для нас немає нічого неможливого, якщо ми продовжуватимемо, крок за кроком, іти до своєї мети.

Діва: Вони надихають нас своєю любов’ю до навчання і самоосвіти

Діви ніколи не перестають вчитися, і це те, що не дає їм застоюватися і дозволяє залишатися енергійними і допитливими. Вони надихають нас пізнавати щось нове щодня. Крім того, Діви стимулюють нас своєю впевненістю в корисності іншим людям.

Терези: Вони надихають нас своїм почуттям справедливості

Їм подобається, коли все навколо них перебуває в рівновазі, а несправедливість абсолютно виводить їх із себе. Якщо з ким-небудь погано поводяться, народжені під знаком Терезів не промовчать і, якщо необхідно, обов’язково заступляться за скривджену людину. Саме цим вони надихають і захоплюють.

Скорпіон: Вони надихають нас своєю сексуальністю

У них, схоже, не виникає жодних проблем у вираженні своєї сексуальності. Їм добре і комфортно у своєму тілі, і вони впевнено ним користуються. Оточуючих надихає та невимушена і вроджена легкість, з якою вони ставляться до своєї сексуальності, і те, як упевненість у цьому питанні робить їх уважними стосовно своїх партнерів.

Стрілець: Вони надихають нас подорожувати і відкривати для себе весь світ

Іноді здається, що вони безстрашні: вони сміливо їдуть у різні країни, не знаючи ні мови, ні звичаїв або правил, і тим не менш, дізнаються там багато всього чудового і цікавого, а також заводять нові знайомства. Вони вчать нас прагнути бути вільними та окриленими мрією.

Козоріг: Вони надихають нас серйозно ставитися до своїх обов’язків

Козороги показують нам, що якщо ми зрілі, надійні і заслуговуємо на довіру, то ми не нудні, а навпаки, є гідними і працьовитими людьми. Ми захоплюємося старанністю Козорога і тим, як він справляється зі своїми проблемами, не даючи їм перетворитися на низку дрібних катастроф.

Водолій: Вони надихають нас своєю здатністю зберігати холоднокровність

Якщо ви опинитеся в непередбачуваній та екстреній ситуації, вам негайно знадобиться Водолій. Він не розгубиться, і з ним не станеться нервового нападу, якщо ситуація вийде за межі контролю. Він здатний мислити нестандартно і знаходити ефективні рішення, коли інші просто розкисають або “зависають”.

Риби: Вони надихають нас своєю самовідданістю та безкорисливістю

Риби – це дуже добрі, творчі натури, які вміють співпереживати і співчувати. Вони зроблять усе, щоб допомогти і виручити вас, і через свою безкорисливість часто нехтують своїми інтересами заради потреб інших людей. Вони завжди дають іншим другий шанс і прощають їх.

Оригінал