Справжнє обличчя жінок різних знаків Зодіаку

Жінка – це нескінченна загадка, але астрологи стверджують, що здатні відкрити таємницю… Представниці прекрасної половини людства відомі своєю здатністю поставати в різних ролях, але хто вони насправді, під усіма цими масками?

Овен

На перший погляд, це сильна і непохитна жінка, справжня залізна леді. І лише найближчі люди знають, що всередині неї досі сидить невгамовна дитина. Ця жінка дуже боїться самотності і боїться закінчити свої дні всіма забутою. Однак вона часто приховує свої справжні емоції.

Телець

Ця леді любить справляти на оточуючих враження спокійної та врівноваженої персони, у якої завжди все під контролем. Найбільше на світі вона боїться того, що все піде не так, як їй хочеться. Але під маскою спокою Тельця прихований справжній ураган емоцій і почуттів. Однак представники цього знака дуже неохоче демонструють вразливість і невпевненість у собі навіть найближчим людям.

Близнюки

На перший погляд, ця жінка виглядає безтурботною, веселою і кумедною. Вона любить поговорити. Що вже там, вона готова базікати годинами. І лише деякі люди з її оточення знають про те, що під чарівним образом веселушки-реготушки ховається жінка, здатна влаштувати грандіозний скандал. Звичайно, все з тією ж милою посмішкою на обличчі.

Рак

Тим, хто тільки познайомився з цією жінкою, вона може здатися справжньою мрією: теплою, турботливою і завжди готовою надати дружню підтримку. Однак насправді ця жінка може бути вкрай егоїстичною, надаючи увагу лише тому, що їй щось потрібно натомість.

Лев

Ця жінка може здатися суворою королевою, на яку страшно навіть підняти очі. Але варто вам познайомитися з нею ближче, і ви зрозумієте, наскільки у неї велике і любляче серце. А ще – вона самовідданий, щедрий і турботливий друг.

Діва

Діву часом можуть сприймати, як холодну і розважливу людину. Але насправді вона жадає любові, ніжності та турботи. Вона просто далеко не завжди здатна показати, що хоче саме цього.

Терези

Ця леді може здатися вам наївною і невинною, немов дитина. Вона створює враження простачки, за яку всі проблеми вирішує її партнер. Насправді вона чудово знає, чого хоче, і цілком готова маніпулювати оточуючими, якщо тільки це допоможе їй досягти мети.

Скорпіон

Зовні ця дівчина виглядає зарозумілою, не соромиться висловлювати свою думку, але ніхто не знає про те, який секрет таїться в її серці. Незважаючи на її зовнішню неприступність і складний характер, жінка-Скорпіон вміє бути вірною, відданою і люблячою.

Стрілець

Жінка-Стрілець – це вільна жінка, яка любить жити так, як вона того хоче. Але неважливо, наскільки сильно вона демонструє, що їй байдуже, що про неї думають оточуючі – насправді заради визнання і слави вона готова піти на будь-що. Саме з цієї причини вона так часто скаржиться на те, що світ до неї несправедливий.

Козоріг

Вона завжди намагається виглядати врівноваженою і розслабленою, і ніколи не забуває сповістити вас про те, що вона мудра і досвідчена людина. Однак під цією маскою ховається вперта дитина, якій неймовірно складно піти на компроміс. Якщо вона з вами не згодна, не очікуйте від неї, що вона визнає справедливість ваших аргументів. “Я сказала ні – значить, ні! Кінець дискусії”.

Водолій

Маска цієї жінки більш товста і непроникна, ніж у всіх інших знаків. Вона любить усе яскраве, кольорове й ексцентричне. За маскою показної хоробрості ховається тонкий психолог. А ще ця жінка здатна поставити чужі інтереси вище за свої.

Риби

Зовні ця дівчина справляє враження ніжної і вразливої принцеси, яка бажає одного – щоб у її житті з’явився прекрасний лицар, який захистив би її від усіх життєвих негараздів. Однак насправді вона зовсім не така безпорадна. Представниця цього знака чудово знає, що її сила в жіночності та показній уразливості. Вона чудово розуміє, як обернути все це собі на користь.

Пам’ятайте про те, що кожна жінка унікальна, тож не робіть поспішних висновків. Адже в прекрасній половині людства міститься куди більше загадок, ніж є відповідей на них.

Оригінал